בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
עולם הבית 
בית לשבת: פנטהאוז מפואר ברחובות 
 
 מבט כולל על סלון מגורים    צילום: בנימין אדם    
עולם הבית |
 

הצצה לדירת גג בבניין בוטיק השייכת לזוג צעיר עם שני ילדים קטנים שביקשו מהמעצבת איריס שמיר עיצוב עכשווי, מפנק ומותאם לאירוח של חברים ומשפחה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

זוג צעיר עם פעוטה בת שנתיים ותינוק, שרכש דירת גג בבניין בוטיק ברחובות ביקש ליצור לעצמם דירה ברוח עכשווית ומפנקת, כזו שמותאמת לאירוח חברים ולהתנהלות יום-יומית נוחה, פונקציונאלית ופרקטית עד כמה שאפשר.

 

"כקונטרסט מובהק לחדר הילדים שעשיר בצבעים, בחר הזוג לשמור על צבעוניות מאופקת בחללים הציבוריים על טהרת השחור, האפור והלבן תוך שימוש ניכר בזכוכית כאלמנט עיצובי משלים", מספרת אדריכלית הפנים איריס שמיר שעיצבה ותכננה את חלל הבית המשתרע על פני 162 מ"ר.

 

"חשוב היה לזוג לשמור על קו אחיד, מרשים ומודרני שבקלות ניתן לזהות כקונספט בעיצוב החלל תוך שימוש חוזר בגווני השחור והלבן ושילוב אלמנטים, המתכתבים זה עם זה ומשלימים זה את זה", מסבירה שמיר.

 

 

דלת הכניסה

מבט בדלת כניסת הבית, המעוצבת בזכוכית שחורה מבריקה ומעוטרת בפסי ניקל מרמז על הצפוי להיראות מעברה. מיד עם פתיחתה נגלה חלל רחב ובו סלון, פינת אוכל, מטבח ופתחי אור מכל אחד מהחללים המצויים בשטחי האירוח היישר אל המרפסת, דבר אשר מגדיל את החלל הנראה לעין ויוצר פתיחות, אור טבעי, המשכיות, כניסה של אויר נקי ואווירה של לחיות במרחב ללא חסימות. 

 

 

 
דלת כניסה מזכוכית שחורה
 דלת כניסה מזכוכית שחורה   צילום: בנימין אדם 
 
 

סלון מגורים

על מנת ליצור חלל מזמין ונוח לאירוח, אובזר הסלון בפינת ישיבה פינתית וארוכה במיוחד עשויה עור הפוך בגוון אפור כהה. במרכז החלל, ישנם שלושה שולחנות צבועים באפוקסי שחור מבריק הניתנים להזזה לפי הצורך ולפי מספר היושבים. מסך הטלוויזיה (60 אינצ') קובע לקיר  כאשר סביבו פלטות מנותקות מהקיר בחריטת CNC המחוברות באמצעות ניטים מניקל ומתחתיו ארונית צפה הצבועה אפוקסי לבן מבריק.

 

במרכז החלל, נתלה גוף תאורה צמוד תקרה המדמה צלחת מעופפת המורכב מלדים סמויים. כמו כן,  חופו הקיר המרכזי ואף הדלת בטפט המשלים בעיצובו את הסגנון העיצובי הכולל, בזכות הדפסים גראפיים מטאליים המתכתבים עם גוף התאורה וטקסטורת יחידת הטלוויזיה.

 

 
מבט כולל על סלון מגורים
 מבט כולל על סלון מגורים   צילום: בנימין אדם 
 

פינת אוכל

פינת האוכל, ממשיכה גם היא בעיצובה את חלל הסלון והופכת לחלק בלתי נפרד מהחלל; שולחן הבמבוק הטבעי  נצבע באפוקסי שחור מבריק וסביבו כיסאות עור לבן רחבים לנוחות מרבית וישיבה ממושכת ומעל משתלשל מהתקרה גוף תאורה לדים סמויים.

 

 
פינת אוכל בשילוב לבן ושחור
 פינת אוכל בשילוב לבן ושחור   צילום: בנימין אדם 
 

מטבח בצבעי הדמקה

שחור ולבן דומיננטיים גם בחלל המטבח; דלתות ניו-לק בגוון שחור מבריק ממוסגרים במשטחי קוריאן לבן הנושקים בצידיהם לרצפה,  מעל קלפה עם דלת זכוכית בולטת במשחקי גאומטריה בשחור ושקוף,  וממול בר ישיבה מחופה עץ אגוז אמריקאי וכסאות בר לבנים מפוסלים.

 

על מנת לשמור על ניקיון עיצובי ומינימליזם, המטבח כולו אינטגראלי באופן מלא:  ידיות המקרר, המדיח, התנור והמיקרו, כיורי קוריאן, שהם חלק ממשטחי העבודה וכיריים  אינדוקציה מזכוכית לבנה המתמזגת בשלמות מדויקת עם משטחי הקוריאן. קולט אדים מעוצב, רחב ושחור משתלב בהרמוניה עם גופי התאורה השחורים היורדים לכיוון דלפק הישיבה ונראה כגוף תאורה נוסף . מעל, תקרת גבס מעוצבת שופעת בתאורה,  חלקה סמויה וחלקה בקו אפס עם הגבס וללא שוליים.

 

 
אי מעוצב במטבח לאכילה
 אי מעוצב במטבח לאכילה   צילום: בנימין אדם 
 

 

 
מטבח טכנולוגי ומשוכלל
 מטבח טכנולוגי ומשוכלל   צילום: בנימין אדם 
 

קמין לאווירה רומנטית

קמין גז בעל שלוש דפנות זכוכית עם משחקי גבס הממוקם בין החלל הציבורי לכניסת הפרוזדור הרחב, חוצץ בין שני האזורים ויוצר תחושת המשכיות לפרוזדור המוביל לחדרי השינה. במטרה ליצור בו תחושת מרחב מקובעות בקיר שלוש מראות אורך, כשביניהם גופי תאורה שקועים בגובה 40 ס"מ מקו הרצפה, אשר זורקים נקודות אור על הרצפה.

 

 

 

 

 

 
אח רומנטית בפינת הבית
 אח רומנטית בפינת הבית   צילום: בינימין אדם 
 

חדר אמבטיה

חדר האמבטיה הכללי לילדים,  כן שומר על הקו העיצובי, על גווני  השחור והלבן הבולטים ביתר חללי הבית, כאשר דלת חדר הכביסה עשויה  זכוכית חלבית מעוטרת בדוגמת עלים בשחור-אפור. במקלחת מצויים ברזי אינטרפוץ, ראש דוש מפנק ומזלף. עוד בחלל, ארון צף ובו תאים חשופים לאחסון אסתטי של גלילי נייר טואלט ומגבות מגולגלות ועליו כיור מונח אובאלי.

 

 
נישות יפות למגבות בחדר הרחצה
 נישות יפות למגבות בחדר הרחצה   צילום: בנימין אדם 
 

חדר הורים

חדר ההורים רחב הידיים המחופה ברצפת פרקט בגווני לבן ואפור עוצב כמעיין סוויטה מפנקת; במרכז החדר מצויים מיטת קינג-סייז שכולה מרופדת עור לבן, רך ומזמין ושידת צד אחת מינימליסטית צבועה אפוקסי לבן מבריק. לבקשת הזוג, הוצבה בחדר, כורסת קריאה מרופדת בד פסים שחור-לבן, לצד הכורסא ניצבת מראה פרי-סטנדינג במסגרת עור לבן, הזהה לעור המיטה. על גבי קיר גב המיטה  ישנה מסגרת לבני פירוק אפורים ובמרכזה טפט-תמונה של העיר ניו יורק, לבקשתו של הבעל.

 

בתקרה, מצויים משחקי גבס, לדים וגופי תאורה עם מעגלים נפרדים לשליטה מלאה. מול המיטה ניצב קיר גבס משולב עם תאורה ומקום עבור טלוויזיית LED ושידה למכשירי חשמל. לאחסון בגדיו ש הבעל, שולב ארון קיר  בעיצוב נקי על טהרת הלבן  הנבלע ומתמזג עם קירות החלל ואילו  עבור האישה נוצר ותוכנן בקפידה חדר ארונות מלא, אשר נסגר בשתי דלתות זכוכית מעוטרת בעיגולים שחורים-אפורים על גבי רקע לבן. דלתות אלה פותחות "שער" לחדר מאורגן בדיוק לצרכי האישה ולבקשתה.

 

 
נוף אורבני בחדר השינה
 נוף אורבני בחדר השינה   צילום: בנימין אדם 
 

 

 
נישה לטלוויזיה בחדר השינה
 נישה לטלוויזיה בחדר השינה   צילום: בנימין אדם 
 
ברוכים הבאים לארון הבגדים
 ברוכים הבאים לארון הבגדים   צילום: בנימין אדם 
 

חדרי הילדים

שני חדרים הוקצו לילדים, חדר חלומי ורדרד וילדותי לבת הבכורה עם ריהוט רומנטי בצבע לבן הכולל ארון, מראה ומיטה. להשלמת המראה הרך נתלו וילונות לבנים מעוטרים בסרטים ורודים.חדר נוסף, הוסב לחדר משחקים עם שפע מגירות, מדפים, שידת החתלה ומשחקים צבעוניים פזורים מכל עבר.

 

 
ורוד לילדה
 ורוד לילדה   צילום: בנימין אדם 
 

 

 
כחול לילד
 כחול לילד   צילום: בנימין אדם 
 

מרפסת ענק

את מרפסת הדירה המשתרעת על פני 198 מ"ר ומחופה בגרניט פורצלן דמוי דק, מקיפה גדר זכוכית החושפת נוף אורבאני שלא נגמר ותורמת לתחושת מרחב, גם בחלל הפנים. מוצבת בה פינת ישיבה לצד ג'קוזי מפנק ל-10 אנשים עם טלויזיה, מסך חשמלי ומקרן להקרנה.  בשל העובדה כי בני הזוג אוהבים ומרבים לארח, עוד אובזרה המרפסת  במטבח חוץ,  פינת אוכל עגולה ואינטימית  וכורסאות רביצה למנוחה וסיאסטה באוויר הפתוח.

 

 
מרפסת גדולה עם נוף מדהים
 מרפסת גדולה עם נוף מדהים   צילום: בנימין אדם 
 
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by