בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
עולם הבית 
הילד הזה הוא אני: איקאה משיקה מחלקה חדשה 
 
עולם הבית |
 

ענקית העיצוב השבדית מחדשת לקראת שנת 2014 את מחלקת עיצוב הילדים בעיצוב חדש ושיקי ומוסיפה קטגוריית מוצרים חדשה לגילאי 8-12

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

איקאה ישראל משיקה בימים אלו מחלקת ילדים בעיצוב חדש ומוסיפה קטגוריית מוצרים חדשה לילדים בגילאי 8-12 שנים. המהלך העולמי הוא תולדה של תוצאות מחקר רחב היקף,  Play Report, שערכה איקאה העולמית בקרב 8,000 הורים ו-3,000 ילדים בגילאי 7-12 ב- 25 מדינות ואשר נסב סביב סוגיות בחיי משפחה, התפתחות ילדים וחשיבות המשחק.

 

על בסיס מסקנות המחקר ומהידע שצברה לאורך השנים בתחום הילדים יצרה איקאה אסטרטגיה מקיפה לשילוב ילדים בכל סיטואציות החיים בבית הכוללת בין היתר את קטלוג 2014 שהופק השנה תחת הנושא המרכזי  "Living with children" וקידום הנושא כהעדפה מרכזית בשנים הקרובות. בנוסף, החלה מהלך להטמעת תובנות המחקר בעיצוב חדש למחלקת הילדים בחנויות והוספת מגוון מוצרים חדש וייעודי שיענה על צרכי קבוצות הגיל השונות.

 

משחק במקום טלוויזיה

המחקר מעלה ממצאים כגון: 89% מהילדים מעדיפים לשחק עם חברים על פני צפייה בטלוויזיה 73% מהילדים יעדיפו לשחק עם ההורים. 45% מההורים העידו כי אין להם זמן לשחק עם הילדים, לעומת 55% מההורים שטענו שיש להם זמן אבל אין זה זמן איכות. 26%  מההורים טענו שגם במהלך זמן המשחק הם טרודים בעניינים אחרים (עבודה בעיקר). 72% מההורים טענו כי על זמן המשחק עם הילדים להיות "חינוכי". בהתייחס לחתך גילאי 8-12, התובנות המרכזיות שהמחקר מעלה הן שילדים בגילאים אלו אינם רואים עצמם כילדים ורוצים "לנהל" את זמנם ופעילותם בעצמם.

 
 

מחלקת הילדים מתחדשת

איקאה חילקה את מבנה מחלקת הילדים בחנות שיתאים גם לפלח הגילאים החדש 8-12, וחילקה אותו לשלוש קטגוריות גיל מרכזיות: 0-2 (תינוקות), 3-7 (פעוטות /ילדים), 8-12 (ילדים /בני נוער צעירים). כשהתכנון במחלקה נעשה מנקודת מבטו של ילד שמקבל החלטה עבור עצמו. כל אזור הרלוונטי לכל קבוצת גיל מרכז את כלל הפונקציות לגיל זה: טקסטיל, אבזרים, תאורה כשהאזורים המשותפים במחלקה הינם: אחסון, משחק וצעצועים רכים, הרלוונטים לכל הגילאים. כשבתוך כך נעשתה התאמת החדרים לסיטואציית חיים וצרכים עכשוויים.

 
 צילום: יחצ איקאה 
 
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by