בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
הצץ למעצב 
ביי לגלביות? מעצבי האופנה מסכמים את שנת תשע"ה 

ביי לגלביות? מעצבי האופנה מסכמים את שנת תשע"ה

 
הצץ למעצב |
 

מעצבי האופנה המובילים שלנו משתפים: מאיזה בגדים הם יפרדו השנה לשלום, אילו טרנדים יככבו בארונות בקרוב, מה הם מאחלים לעצמם בשנה החדשה, ומי הדור החדש של המעצבים שיפרצו השנה?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ביי לגלביות?
 ביי לגלביות?   צילום: יחצ 
 
 

שני צימרמן


מה היו הטרנדים הכי חמים בשנה שעברה, ואלו מהם הולכים להמשיך איתנו הלאה? "הטרנד החם ביותר בשנה שעברה הוא טרנד החליפות שלדעתי ימשיך איתנו הלאה ללא ספק. רק בפרופורציות צלליות וגזרות טיפה שונות".

מה הבגד הכי אהוב עליך השנה הזו, ומהו הבגד החרוש שתזרקי לפח או שתעבירי הלאה?
"הבגד הכי אהוב עליי השנה שמלות הפפלון הרחבות והקלילות, והבגד החרוש ביותר הוא גלביות שכנראה אעביר הלאה למרות שאני די מחבבת אותן אבל די".


מי המעצב הישראלי שיפרוץ לדעתך השנה הזו ומדוע? "המעצב הישראלי שיפרוץ הלאה ואף פורץ כבר פשוט בארץ פחות מודעים אליה היא אל ששון המהממת".

מה את מאחלת לעצמך השנה? "אני מאחלת לעצמי לפרוץ באירופה ולהמשיך להצליח פה ושימשיכו להיות לי לקוחות מהממות כמו שיש לי".

מה היית משנה השנה באופנה הישראלית? "הייתי משנה באופנה הישראלית את זה שאנשים בחברה הישראלית יתחילו להשקיע ולהתלבש יותר ביום יום מבלי לפחד מה אנשים יגידו".

 

 
מציצים למעצבי האופנה שלנו: שני צימרמן
 מציצים למעצבי האופנה שלנו: שני צימרמן   צילום: איתן טל 
 

גדעון אוברזון


מה היו הטרנדים הכי חמים בשנה שעברה, ואלו מהם הולכים להמשיך איתנו הלאה? "אני לא מאמין בטרנדים, מבחינתי ברגע שמשהו מוגדר כטרנד הוא כבר לא טרנדי. לכן קשה לי באופן אישי לענות על השאלה הזו. טרנדים זה משהו שהוא מתחלף ולא מוגדר. היום הכל מטושטש".

 

מה הבגד הכי אהוב עליך השנה הזו ומהו החרוש שתזרוק לפח או שתעביר הלאה? "הבגד הכי אהוב עליי הוא מכנס שחור או חולצה שחורה. אני אזרוק כל מה שיש לי בארון מ2011 מבחינתי פג תוקף".


מי המעצב הישראלי שיפרוץ לדעתך השנה הזו ומדוע? "נועה רביב משנקר מעצבת אופנה שסיימה בשנקר עם עבודת גמר מדהימה עם השפעות של עולם הטבע של אצות ואלמוגים גם הרעיון גם הביצוע וגם הרעיונות כשרון".


מה אתה מאחל לעצמך השנה? "שיהיה יותר טוב מהשנה".


מה היית משנה השנה באופנה הישראלית? "לא הייתי משנה הייתי רק משפר את איכות החומרים, תרבות הצבע, המודעות לאופנה".

 

 
מציצים למעצבי האופנה שלנו: גדעון אוברזון
 מציצים למעצבי האופנה שלנו: גדעון אוברזון   צילום: סם יצחקוב 
 
 

אפרת קסוטו


מה היו הטרנדים הכי חמים בשנה שעברה, ואלו מהם הולכים להמשיך איתנו הלאה? ממה אנחנו נפרדים לשלום? "הטרנד החם ביותר שהתחיל בשנה שעברה הוא הבוהו שיק - סגנון משוחרר וצבעוני, ובתכשיטים- הרבה פרנזים, תכשיטים רכים, נשפכים, טורקיזים, ציפויים מושחרים, הטרנד הזה כאן כדי להשאר, ולהכנס חזק יותר לתחום הכלות- פיסים לראש וכו', מבחינתי ביי ביי לכל הבגדים עם הדפסי האננס למיניהם".

 

איזה הבגד/תכשיט הכי אהוב עליך השנה הזו, ומהו החרוש שתזרקי לפח או שתעבירי הלאה? "מאוד נקשרתי לשרשרת טורקיזים ממנה נופלים אייקונים שונים ,כמו כוכב, תרנגול, עוגן, שפירית, וכו, היא משדרגת ומעשירה לי כמעט כל לוק, מעבירה הלאה את עשרות הגלביות שרכשתי השנה, איך לומר? קצת נמאס".


מי המעצב הישראלי שיפרוץ לדעתך השנה הזו ומדוע? "נועה הלינגר, ראיתי לאחרונה כמה פריטים בעיצובה שמאוד מאוד אהבתי והתחברתי".


מה את מאחלת לעצמך השנה? "להמשיך ללכת לישון מלאת סיפוק ולהתעורר בבוקר מרוגשת מהיום שעומד להתחיל. אה ובריאות הכי חשוב, ואהבה".


מה היית משנה השנה באופנה הישראלית? "אני חושבת שמה שקורה פה באופנה הישראלית הוא מדהים, אנשים מוכשרים, יצירתיים, מעיזים, שמתחילים אפילו לצאת החוצה ולהצליח בעולם".

 

 
מציצים למעצבי האופנה שלנו: אפרת קסוטו
 מציצים למעצבי האופנה שלנו: אפרת קסוטו   צילום: יחצ 
 

אליאן סטולרו

מה היו הטרנדים הכי חמים בשנה שעברה, ואלו מהם הולכים להמשיך איתנו הלאה? ממה אנחנו נפרדים לשלום? "באופנה העולמית נדמה שאין חדש תחת השמש. הקריצה לארון הגברי, דפוסי האול-אובר, הצבעים החזקים, המראה הצבאי, משבצות, דפוסים חייתיים - כל אלה היו טרנדים לוהטים בחורף שעבר, וכולם כאן גם בחורף הזה. אנחנו נפרדים לשלום מהבוהו שיק העמוס והתיאטרלי לטובת קווים נקיים יותר ומצבעי הניאון (תודה לאל!) לטובת צבעים עמוקים וחושניים של כחול, כתום, סגול ופירות יער למיניהם. ברמה המקומית, כנראה שהרחוב הישראלי ימשיך להתמלא בגלביות של חורף. לא מיצינו?"

איזה בגד הכי אהוב עליך השנה, ומהו החרוש שתזרקי לפח או שתעבירי הלאה? "הבגד האהוב הוא טי-שירט בדוגמת פפיטה מתוך קולקציית סריגים שעיצבתי לחגים בלבן וזהב - קטנה ומדויקת. הבגד החרוש הוא ז'קט טוויד עם אפליקציות. לבשתי אותו המון, ומכרתי ממנו הרבה. אני לא זורקת אותו ולא מעבירה הלאה, רק מוציאה אותו לחופשה של עונה או שתיים. לשמחתי, אני מעצבת בגדים על-זמניים, שלא יוצאים מהמחזור".

מי המעצב הישראלי שיפרוץ לדעתך השנה הזו ומדוע? "להבדיל ממה שנהוג לחשוב, אין למעצבי האופנה הישראליים קבוצת ווטסאפ שמתעדכנת בחדשות החמות. אני שומעת על המעצבים רק אחרי שהם פורצים, בדיוק כמו כולם. עם זאת, אני מקפידה ללכת לתצוגות הגמר של שנקר בכדי לחזות בדור העתיד. השנה התפעלתי מהקולקציה המיוחדת והמקורית של נועה רביב, שלדעתי עוד תגיע רחוק.

מה את מאחלת לעצמך השנה? "כמו כל שנה: שלעולם לא אפסיק ליהנות מהיצירה. ואושר".

מה היית משנה השנה באופנה הישראלית? "בעיקר את השיח ברחוב סביב אופנת המעצבים בישראל. אני קוראת טוקבקים ותגובות בפייסבוק ונדהמת. אנשים מדברים על סחר הוגן, תנאי העסקה הוגנים, איכות, בגדים ששורדים את הזמן כחלק מתפיסה אקולוגית רחבה יותר, אבל רוצים ג'ינס ב-99.90 שקלים. סוגדים למחירים הזולים בלי להבין את מה שעומד מאחוריהם, ותוקפים את המעצבים על המחירים. סצינת עיצוב האופנה בישראל נלחמת על חייה. קצת ריספקט!"

 

 
אליאן סטולרו: נפרדת מהבוהו שיק
 אליאן סטולרו: נפרדת מהבוהו שיק    צילום: איתן טל 
 

קום איל פו: שרון דאובה וקרין לייקוביץ'

 

מה היו הטרנדים הכי חמים בשנה שעברה, ואלו מהם הולכים להמשיך איתנו הלאה? ממה אנחנו נפרדים לשלום? "אנחנו מתחברות לטרנד המחויט שמאוד מתאים לקום איל פו, ומזה שנים ישנו דגש עיצובי בחברה על פריטים מחוייטים. אנחנו ממשיכות עם זה גם לעונה הבאה עם דגש על נוחות וקלילות גם בפריטים המחויטים".

מה הבגד הכי אהוב עליכן השנה, ומהו החרוש שתזרקו לפח או שתעבירו הלאה? "האהוב - ג'קט יונה מבד דגרדה בגווני אפור ושחור וצאוורון כפול בגיזרה ישרה גברית ומחוייטת. החרוש - חולצת רחל מכופתרת מכותנה לבנה שאנחנו לא מתכוונות לוותר עליה ונמשיך ללבוש אותה כפריט בסיסי ועל זמני".

מי המעצב הישראלי שיפרוץ לדעתכן השנה הזו ומדוע? "אודליה ארנולד מביאה משהו חדש לנוף העיצוב הישראלי. אהבנו במיוחד את הדפוסים המרשימים והגזרות הקלילות".

מה אתה מאחלות לעצמכן השנה? "אנחנו מאחלות לעצמנו פרץ של יצירתיות והשראה אינסופית ושהתעשייה המקומית תפרח ותשגשג".

מה הייתן משנות השנה באופנה הישראלית? "ששוק האופנה הישראלי יצליח לקדם את עצמו ולגדול עם המון מעצבים צעירים וחדשים שיוכלו להתקיים גם בעזרת תמיכה ממשלתית".

 

 
מציצים למעצבי האופנה שלנו: קום איל פו
 מציצים למעצבי האופנה שלנו: קום איל פו   צילום: יחצ 
 

לארה רוסנובסקי


מה היו הטרנדים הכי חמים בשנה שעברה, ואלו מהם הולכים להמשיך איתנו הלאה? ממה אנחנו נפרדים לשלום? "נשארות איתנו המשבצות. נפרדים ממכנסי עור עם גומי".


איזה בגד הכי אהוב עליך השנה, ומהו החרוש שתזרקי לפח או שתעבירי הלאה? "הבגד האהוב שנשאר איתי היא גלביה בפרינט שחור לבן בשילוב רקמה צבעונית, גק'ט עם שרוולי קימונו אעביר הלאה".

 

מי המעצב הישראלי שיפרוץ לדעתך השנה הזו ומדוע? "המעצבות אלינור אבני ותמר אידלמן בעלות המותג נוריתמי שעושות תכשיטים ארכיטקטונים עם נראות מאוד חזקה".

 

מה את מאחלת לעצמך השנה? "אני מאחלת לעצמי שיהיה לי זמן לעשות יותר אומנות".


מה היית משנה השנה באופנה הישראלית? "הייתי מכניסה קו יותר בוהמיני ונינוח לשמלות כלה".

 

 
לארה רוסנובסקי: נפרדת ממכנסי עור גומי
 לארה רוסנובסקי: נפרדת ממכנסי עור גומי   צילום: עדי גלעד 
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by