בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
מוסף נענע - סודות הס 
"באתי לשבור את האינטרנט ובנוסף, להראות את הפרצוף האמיתי של האנשים" 

"באתי לשבור את האינטרנט ובנוסף, להראות את הפרצוף האמיתי של האנשים"

 
מוסף נענע - סודות הס |
 

בבוקר מטפלת בחיות, ובערב חיית לילה. היא ילדה טובה פתח תקווה, אבל אושיית אינסטגרם פרובוקטיבית, חן טל חושפת כמה צדדים שלא הכרתם בה, ועל הדרך צוחקת על כולנו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חן טל ביום. בוקר טוב אינסטגרם
 חן טל ביום. בוקר טוב אינסטגרם   צילום: צילום מסך אינסטגרם 
 
 

תגידי, מה זה הדנג'ן? אני עוקבת אחריך באינסטגרם, ואת יוצאת לשם הרבה, זה מועדון סאדו מאזו? את עובדת שם?

"לא, אני יוצאת לבלות, אני נהנית שם".

 

ומה עושים שם בתכל'ס?

"באים לעשות מה שבא לך ולהיות מי שאתה".

 

מה זה אומר?

"זה מועדון רגיל, יש שם בר, מוזיקת מיינסטרים רגילה, שני ברים, יש שם מלא סלבס, אם יש מישהו שמקיים יחסי מין מעיפים אותו מהמועדון. יש שם שלושה חוקים: אסור לצלם, אסור לקיים יחסי מין, ואסור לשחק במשחקי צואה".

 

אוקיי, אז מה כן עושים במועדון סאדו מאזו?

"סתם, נניח אני יושבת על הכיסא בבר, ואין לי איפה לשים את הרגליים, אז מישהו בא ונהיה הדום, שמה עליו את הרגליים, כל אחד והקטע שלו. יש שם קליקה כזו. יש שם הופעות. כל התמונות שאני מעלה זה מתוך הופעות. הבחור שאני מצטלמת איתו - אנחנו מופיעים יחד. זה משחק שליטה, הוא קושר אותי, האווירה שם מאוד סליזית סקסית אבל לא זולה, יש שם כבוד אחד לשני, אין דבר כזה לגעת בתחת, אנשים שם הם עורכי דין, רופאים, הכי איכותיים, פשוט באים להשתחרר בלי שאף אחד יושב להם על הראש עם מצלמות וכשאני באה לשם, אני הכי נורמלית שם, אני לא חן טל".

 

רוצים להישאר תמיד מעודכנים? עשו לנו לייק בפייסבוק של נענע10 לייפסטייל

 

 
חנטל של חיי הלילה
 חנטל של חיי הלילה   צילום: צילום מסך אינסטגרם 
 

בבוקר מסרסת, בערב מארחת

חן טל, 26, היא ילדה טובה מפתח תקווה, שכבר מתה להיות אימא בעצמה. כן כן, אל תרימו גבה. היא גדלה עם שני אחים, גור טיגריס ומגוון חיות נוספות שהגיחו אל ביתם עם השנים לסירוגין. הוריה מנהלים עסק משפחתי המציע מוצרים לבעלי חיים, אחיה הגדול מנהל באוסם, ואחותה סטודנטית באוניברסיטה. משפחה חמה ואוהבת, שמחבבת פלוס בעלי חיים.

 

כשכל חברותיה התגייסו לצבא, אבא של חן הקים עבורה חנות משלה (לבעלי חיים כמובן), והיא ניהלה אותה לבד במשך שש שנים. ולא, היא לא השתמטה מהצבא כפי שנהוג לחשוב, אלא סבלה מאנורקסיה ובולמיה בתקופת התיכון, ואף אושפזה במשך שלושה חודשים עד שהחלימה. הצבא לא רצה לקח את הסיכון לדבריה, ולא גייס אותה.

 

ביום היא מתפקדת כסייעת לוטרינר (מסרסת חתולי רחוב ומחסנת), ובערב היא מארחת במועדון ה'סולו'. חנטל של הלילה מאוהבת באנרגיות של חיי הלילה, ושותה וודקה בכל ערב כשהיא יוצאת. אבל היי, מדובר בילדה טובה שמעולם לא עשתה סמים, עישנה ג'ונט או אפילו שתתה קפה. ובכל זאת, האינסטגרם הפרובוקטיבי שלה, מעורר לא מעט שאלות על מי את חן טל, ואיך בעצם הפכת לקים קרדשיאן הישראלית?

 

משמונים לייקים - לאושיית רשת פרובוקטיבית

"הייתי עם חברה בים, והיא כתבה לי עם ליפסטיק את שם המועדון שעבדתי בו על החזה בבקיני, עשיתי סלפי, והעליתי לפייסבוק. קיבלתי 80 לייקים! בזמנו 80 לייקים זה היה בלתי אפשרי, קיבלתי תמיד 16-17 לייקים, ופתאום קיבלתי 80 רק כי הייתי עם בגד ים? אמרתי וואו, זה קטע. אז זה היה המון לייקים.

 

חיכיתי לשלישי הבא, והעליתי שוב תמונה עם בגד ים, גוף מלא, קיבלתי 150 לייקים ואמרתי בואנה, אנשים עושים לייקים כי רואים טיפה גוף? ואז אנשים חיכו לתמונות משלישי לשלישי, נהיו לי מלא לייקים ואז נהיו לי עשרת אלפים עוקבים, וגיא לרר פנה אלי, שהם עושים כתבה על אנשים אנונימים שיש להם הרבה עוקבים, כי אני מצטלמת חשוף. ואז זה פשוט זרם, התמונות נהיו נועזות יותר, לאו דווקא בגלל פחות חלקי בד, אלא יותר פוזות ודברים שאני ממציאה"

 

את לא נעלבת מהתגובות?

"לא, ממש לא. וואו ילד בן 16 כתב לי שאני זונה שיט. את הורסת את הדור שלנו, הם כותבים לי. אז למה אתם עוקבים אחרי? לפעמים אני עונה להם, אז למה אתה עוקב אחרי? אז הוא אומר לי: כי רציתי לקלל אותך. רואים אותי ברחוב, אומרים לי, אפשר תמונה? עושים איתי סלפי, ואחרי דקה אני רואה תיוג שלי, חן טל הזונה. איזה טמטום, את מבינה"?

 

זה קטע שאת לא נעלבת, כאילו שאת עשויה מברזל

"זה לא קטע, אני יודעת מי אני ומה אני, המשפחה והחברים שלי יודעים מי אני, זה מה שחשוב לי, לא מעניין אותי מה אחרים חושבים, מי שיישב וידבר איתי יבין שאני לא בחורה מטומטמת. כל סתומה היום יש לה סיליקון, ויש לה 200 לייקים על כל תמונה, ואף אחת היא לא חן טל במרכאות, למה? כי לי יש מספיק שכל, כי ידעתי לתעל את הדברים ולהגיע למקום הזה".

 

 

 
חן טל: "פעם 80 לייקים זה היה וואו"
 חן טל: "פעם 80 לייקים זה היה וואו"   צילום: צילום מסך אינסטגרם 
 
 

"אני ניזונה מהקללות שלכם"

לאיזה מקום, מה החלום שלך?
"אין לי חלום, אני זורמת עם מה שבא, עם מה שקורה. תראי, אני באה מהרשת, מאוד קשה להיכנס לטלוויזיה מהרשת".


את רוצה?
"אני לא יודעת אם אני רוצה, אני אוהבת את הרשת, אני שולטת בה, אני מפרסמת מוצרים, מתפרנסת מזה בכבוד".

 

מה יהיה כשיהיו לך ילדים?
"אני בחורה ריאלית, חן טל זה לא משהו שישאר לנצח, זה זמני. ברגע שיהיה לי משהו ששווה לוותר עליו, אני אוותר".

 

מה הקווים האדומים שלך?
"אין לי קווים אדומים, אני עושה כל מה שנראה לי לנכון. לא משנה מה זה, סירבתי לפלייבוי למשל, אני לא אעשה פורנו".

 

אבל עשית קרדשיאן
"נכון"

 

שילמו לך על זה?
"לא יכולה להגיד לך, זה לא העניין של הכסף גם".

 

אז למה עשית את זה?
"באז! להראות שאני, באמצעות הגוף שלי - שציצים יכולים לשבור את האינטרנט אוקיי? וזה קרה! מליון וחצי צפיות".

 

ואת כאילו צוחקת עלינו?

"ברור שאני צוחקת. אני צוחקת עליכם ואתם צוחקים עלי וזה בסדר, באתי לשבור את האינטרנט ובנוסף, להראות את הפרצוף האמיתי של האנשים, מליון וחצי צפיות, לצד מליון וחצי קללות. אם אתם לא רוצים לראות, למה אתם נכנסים לכתבה? למה אתם מגיבים? אתם נותנים לי במה, אתם מאכילים אותי, אני ניזונה מכם, וגם הקללות שלכם, אני ניזונה מכם."

 

 
חן טל עושה קים קרדשיאן
 חן טל עושה קים קרדשיאן   צילום: צילום מסך אינסטגרם 
 

"בשנה האחרונה שכבתי רק עם שני גברים, אנשים עשו ממני מפלצת"

חן טל צוחקת עלינו, אין בזה שום ספק. כי בזמן שאנחנו עסוקים בלצחוק עליה, אושיית האינסטגרם בעלת מאה אלף העוקבים, הצליחה להשתחל לתכנית הטלוויזיה של חיים אתגר  בערוץ 2, שם היא מסקרת ומדברת על דברים שקורים באינסטגרם, וגם מקבלת כסף על צילומים באינסטגרם שלה עם מוצרים שווים שהיא מקבלת מיחצנים.

 

טל גרה אצל ההורים בפתח תקווה ביחידה נפרדת משלה, אחרי שתל אביב לא עשתה לה כל כך טוב, כך היא מספרת, ובעיקר מבלה ועושה מה שטוב לה, בלי לשאול אותנו אם זה חינוכי, הגון או אם מפריע לנו. לאחרונה הרשתות הוצפו בתמונותיה עם אליאב אוזן, שגרמו לנו לתהות האם היא והמקעקע של המפורסמים, זה ששבר לדנית גרינברג את הלב - יחד.

 

מה עם אליאב?

"בסדר, מה איתך"?

 

התחמקות?

"לא, אנחנו חברים טובים".

 

ומה עם זוגיות?

"יש, אבל לא עם אליאב".

 

הוא לא מככב באינסטגרם

"אוהבת לשמור לעצמי. גם את המשפחה שלי אני שומרת לעצמי. לא מעלה לאינסטגרם. זה טרי, חודש. יש הרבה דברים שאני לא חושפת באינסטגרם. כמו את העבודה היומיומית שלי. אנשים חושבים למשל שאני הולכת ברחוב עירומה. כשהם רואים אותי ברחוב הם שואלים: 'יש לך בגדים'? מה חשבתם? שאני הולכת ברחוב בלי בגדים? אנשים חושבים שאני כל יום שוכבת עם מליון גברים, שאני עושה אורגיות, את יודעת שבשנה האחרונה שכבתי עם שני גברים? כל השנה! אנשים עשו ממני מפלצת. הם לא יודעים מי אני באמת. הם גם לא רוצים לדעת".

 

אז איפה פגשת אותו?

"מסיבה"

 
חן טל ואליאב. חברים טובים
 חן טל ואליאב. חברים טובים   צילום: צילום מסך אינסטגרם 
 

"הוא לא ידע מי אני, כי אין לו אינטגרם. הוא ראה אותי באיזה מקום, שלח לי צייסר, ואז חבר שלו סיפר לו עלי והוא התחיל להבין. יצא לנו לשבת יחד כמה שעות, ואז הוא הבין שיש פער אדיר בין חן טל שאנשים חושבים ומדברים של האינסטגרם לבין מי שאני ואיכשהו נהיה חיבור. אני לא בן אדם שנכנס לקשרים מהר, בטח לא עם גברים. ישר אני חושבת, בטח הם רוצים סקס. לוקח לי זמן. אנחנו חודש יחד בערך".

 

ונראה לך שזה זה?

"אההה... אם לא הייתי חושבת ככה, אז לא הייתי שם".

 

מה הוא אומר על התמונות?

"קודם כל אין לו אינסטגרם ופייסבוק אז הוא לא רואה - שזה כבר טוב לי. אבל הוא יודע שבסופו של דבר, אני חוזרת הבייתה, אני שמה את הפיג'מה של ההלו קיטי שלי כמו הילדה הכי טובה בעולם, ורואה סרטי דיסני. אני עושה רעש וצלצולים אני יודעת, אבל אני באמת ילדה טובה. אני לא מבינה למה בחורה שמצטלמת בצורה חשופה, היא לא יכולה להיות בן אדם טוב. אין קשר. אנשים, קשה להם להפריד את זה. בחו"ל בחורת כמוני נחשבות נזירות, ראה ערך קים קרדשיאן".

 

 

 

 
אני לא בן אדם שנכנס לקשרים מהר
 אני לא בן אדם שנכנס לקשרים מהר   צילום: עידו ארבל 
 

חן טל עונה על שאלון סודות הסלבס

פריט מנצח בארון: "שמלה שחורה קטנה וסקסית, ג'ינס בוייפרנד".


מעצב אהוב, ולמה: "יש לי מעצב אישי וצמוד בשם "מאור סבן" שמכין לי דברים כבקשתי".


לעולם לא אצא מהבית כך: "טייץ בלי חולצה זרוקה מעליו".


הסגנון שלי: סגנון "חנטל" בערב, ספורט אלגנט ביום".


הפריט הכי יקר בארון: "מעיל מפרווה אמיתית של "מוגלר" שסבתא שלי קנתה לי בחו"ל שעלה למעלה מ20,000 שקל. הוא יפה ומרשים אך לעולם לא אסכים ללבוש פרווה אמיתית ומסיבה זו הוא מאוחסן עמוק בבויידם".


והכי זול: "גוזיות ותחתונים בשלל צבעים שעלו לי 10 שקלים".


איפה אני קונה בגדים: "את בגדי הערב שלי מכין לי במיוחד המעצב "מאור סבן" שמעצב לי קולקציה חדשה במיוחד עבורי מדי שבוע. את בגדי היום יום אני קונה בדר"כ בזארה, H&M, טופ שופ, פוראבר 21".


מה לעולם לא אקנה: מוצרים שעשויים מפרווה או עור אמיתיים".


טיפ סטייל שתמיד עובד: "less is more"

 

 
חן טל עם מאור סבן
 חן טל עם מאור סבן   צילום: צילום מסך אינסטגרם 
 

ענייני טיפוח

שגרת טיפוח הפנים שלי: "לצערי מינימלית ביותר. אני כ"כ עצלנית שאני אפילו לא מסירה את האיפור כשאני הולכת לישון. לפני שאני מתאפרת שמה קרם לחות וזהו".


איך אני מתאפרת:
"אני לא אוהבת להשתמש במייק אפ כי ההרגשה כבדה, אני שמה פודרה כדי למנוע הברקות, איילנר, מסקרה, מעט סומק ולובלו אדום- לא יכולה בלי. עבורי איפור יום ולילה הוא זהה".


הבושם שלי: "שאנל מאדמואזל".


איך אני שומרת על העור שלי: "גנטיקה"?


טיפולי יופי: "אחת לחצי שנה טיפול פנים בסיסי".


השיער שלי הכי יפה כש: "כשאני חוזרת מהים".


טיפ טיפוח מנצח: "אוכל בריא, מים, שינה טובה".

 

 
חן טל ביום. בוקר טוב אינסטגרם
 חן טל ביום. בוקר טוב אינסטגרם   צילום: צילום מסך אינסטגרם 
 

ומה עם הבריאות?

הדבר הכי בריא שעושה: "אוכלת דייסת קוואקר בבוקר".


שעות השינה שלי: "מכיוון שאני חיה בלילה הימים שלי דיי הפוכים ושעות השינה שלי אינן מסודרות, בדר"כ אני ישנה בין 8-10 שעות בלילה. לעולם לא ישנתי שנ"צ".


הספורט שלי: "3 פעמים בשבוע איגרוף".


חטאי התזונה שלי: "ג'אנק ג'אנק וג'אנק. מכורה למקדונלדס ולכל דבר משמין שיש, מרשה לעצמי אחת לשבוע להתפרע".


הדיאטה שלי: "אין לי דיאטה מסויימת, אני פשוט אוכלת בריא ובכמויות נכונות, לא מחכה עד שאגווע ברעב כדי לטרוף אלא כל 3 שעות אוכלת משהו קטן ופעמיים ביום ארוחה חמה ומסודרת".


מה לעולם לא אוכל: "חציל".


המאכל הביתי האהוב: "לאבא שלי יש ידי זהב כל מה שהוא מכין פשוט מעדן, אני הכי אוהבת את המרקים שהוא עושה במיוחד בחורף".


איך אני שומרת על הגזרה: "ספורט, המון מים, משתדלת בלי הרבה פחמימות, בצקים ושמן ושאר הדברים שאני אוכלת אני קונה עם אחוזי שומן נמוכים ומשתדלת לאפות או לאדות ולא לטגן.


טיפ בריא בדוק: "תרסיס שמן. הדבר הכי גאוני שהומצא".

 

 
חן טל ביום. בוקר טוב אינסטגרם
 חן טל ביום. בוקר טוב אינסטגרם   צילום: צילום מסך אינסטגרם 
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by