בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
יחסים 
מיוחד סילבסטר: האם תתפשרו על מציאת בן זוג? 

מיוחד סילבסטר: האם תתפשרו על מציאת בן זוג?

 
יחסים |
 

רגע לפני הסילבסטר: כמה אתם נואשים בדרך למציאת פרטנר לחיים, תהיו מוכנים להתפשר על זוגיות ללא אהבה? והאם אתם אופטימיים בדרך לזוגיות? סקר ענק שערך אתר ההיכרויות JDATE בדק ומצא את התשובות המפתיעות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מתפשרים בדרך לאהבה?
 מתפשרים בדרך לאהבה?   צילום: פוטוליה 
 
 

בכל חג (חנוכה, או בכלל) משפחתי, הפמלי לוחצים, הדודים מביטים מוזר והסבתות לא מפסיקות לשאול ולהטריד: מתי תתחתנו, ומה יהיה עם ילדים? וכמובן, נותנים לכם את התחושה, שאולי משהו לא בסדר איתכם. נמאס? לא עד כדי כך שתתפשרו. רגע לפני הסילבסטר- החג של הזוגות והנשיקות, ערך אתר ההיכרויות ההיכרויות הבינלאומי JDATE  סקר ענק בין אלפי גולשי שבדק: האם אנחנו אופטימיים לגבי מציאת זוגיות והאם נתפשר על זוגיות ללא אהבה? הממצאים מפתיעים

 

רוצים להישאר תמיד מעודכנים? עשו לנו לייק בפייסבוק של נענע10 לייפסטייל

 

האם גילכם משפיע עליכם בבחירת פרטנר לחיים?

יכול להיות שהגעתם לגיל שבו התחלתם להתפשר על מציאת בן זוג שמתאים לכם? שימו לב לממצאים הבאים שקבע הסקר:26-35 נשים בקרב גילאי 78%, ציינו שאכן לגיל ישנה השפעה, הן יותר בוגרות ולכן מבינות מה חשוב בבן זוג, 22% ציינו שלגיל אין השפעה, הבחירה מבוססת על כימיה. גברים באותם הגילאים- 67% יבחרו על בסיס כימיה ו-33% ציינו שלגיל בהחלט יש השפעה על הראייה וההחלטה.

 

 
נשיקה בליל הסילבסטר בכל מחיר?
 נשיקה בליל הסילבסטר בכל מחיר?   צילום: shutterstock 
 

נשים מבוגרות יותר, בגילאי 36-45: 42% תבססנה את הבחירה על כימיה לעומת 58% שמציינות לגיל יש השפעה על בחירתן. גברים -100% מושפעים מהגיל והתובנות שמביא עימו. בגילאי 46-55, 75% מהנשים ציינו שלגיל יש השפעהה ו25% שהבחירה מבוססת על כימיה ובקרב הגברים, החלוקה היא 50%-50% בין השפעת הגיל לבין הצורך בכימיה.  מסקנה: לא מתפשרים על כימיה טובה

 

האם לקראת הסילבסטר אתם מעלים הילוך בחיפוש אחר הפרטנר?

פתאום אתם מוצאים את עצמיכם יותר זמן מול המחשב במסע אחר חיפוש אהבה? לפתע מרשים לחברים שישדכו לכם, ומסכימים לצאת אפילו עם השכן, רק כי הסילבסטר קרב ובא? יכול להיות שייש לזה סיבה:  בקרב נשים בגילאי 26-35 נמצא ש-78% מחפשות כרגיל, 22% לא מחשיבות את הסילבסטר, גברים באותם הגילאים-77% מחפשים כרגיל, 15% לא מחשיבים את היום ו8% מעלים חיפוש כי לא רוצים להרגיש בודדים.

 

בגילאי 36-45, 62% מהנשים ענו שהן מחפשות כרגיל, 31% לא מחשיבות את הסילבסטר ו8% מחפשות יותר-כי לא רוצות להיות לבד. גברים באותם הגילאים- 67% מחפשים כרגיל ו-33% כלל לא מחשיבים את הסילבסטר. מסקנה: כולם רוצים בן זוג, ללא קשר לסילבסטר.

 

 
מעלים הילוך בחיפוש לפני הסילבסטר?
 מעלים הילוך בחיפוש לפני הסילבסטר?   צילום: shutterstock 
 
 

האם אתם יוצאים לבלות בסילבסטר או מעדיפים להסתגר בבית?

יציאה מהבית בליל הסילבסטר עשויה להיות סיוט, עבור הרווקים. הסקר בדק, האם רווקים יוצאים מהבית בכל מקרה, או שמא הם מעדיפים להסתתר תחת הסדינים ולמרר בבכי. 67% מהנשים בגילאי 26-35, ענו שרק אם יש הצעה מאוד אטרקטיבית ו11% צייינו שלא, כי זה חג לאוהבים. 67% מהגברים באותם הגילאים, ציינו שרק אם יש הצעה ממש אטרקטיבית ו27%-ממש לא זה חג לאוהבים. 100% מהנשים, בגילאי 36-45 ציינו, שתצאנה לבלות רק אם תהיה הצעה ממש אטרקטיבית. מסקנה: הנשים אינם נואשות.

 

האם אתם אופטימיים לגבי מציאת זוגיות?
נשארים לבד הרבה זמן? לעיתים המצב עלול לגרום למרמור ופסימיות, אבל לא בקרב נשאלי הסקר: מאה אחוז מהנשים נשים בגילאי 18-25 ענו שהן אופטימיות ובטוחות שכל דבר קורה בזמן שלו, לעומת זאת, 67% 
מהגברים באותם הגילאים אופטימיים, ו33% מציינים שיש ימים יותר ויש ימים שפחות. 54% מהנשים בגילאי 26-35, אופטימיות, 8% סקפטיות ו38% תלוי ביום, בקרב הגברים 56% אופטימיים, לעומת 44% שמציינים שיש ימים שיותר ויש ימים שפחות. מסקנה: האופטימיות יורדת עם הגיל.

 

האם תתפשרו על זוגיות ללא אהבה?
שני המינים קבעו יחד: נשים וגברים בגילאי 26-35 ענו זהה. 92% ענו שלא יתפשרו על זוגיות ללא אהבה ו8% ציינו שאהבה גם ככה נגמרת, לכן ישימו דגש אם הבנאדם טוב.

 

אך כשהגיל עולה, 100% מהנשים בגילאי 36-45, לא מוכנות לוותר על אהבה לעומת 80% מהגברים באותם הגילאים. בגילאי 56-65, 100% מהנשים לא תוותרנה על אהבה, והגברים - 67% מציינים שאהבה גם ככה נגמרת ו33% רוצים אהבה, אך ישימו על כך דגש. מסקנה - כולנו (רובינו) רוצים אהבה אמיתית.

 

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by