בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
קיץ נצחי 
חוגגת 69: לא תאמינו איך סוזן סרנדון נראית היום 

חוגגת 69: לא תאמינו איך סוזן סרנדון נראית היום

 
קיץ נצחי |
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 צילום: Getty Images 
 
 

כאשר מדובר בשחקנית מוכשרת במיוחד שאת תפקידה הראשון על המסך הגדול גילמה בגיל 23 בלבד ומאז כדור השלג רק הלך וגדל, לא פלא שסוזן סרנדון היא שם חם מאוד בהוליווד גם לאחר 46 שנות קריירה ולאחר שורה ארוכה של תפקידים קולנועיים בכישרון מרשים סוזן סרנדון ממשיכה לשמור על מעמדה ולהיות מבוקשת ע"י המפיקים.

 

קריירה הוליוודית

סרנדון נולדה בניו יורק למשפחה קתולית מרווחת בעלת 9 ילדים. עם סיום התיכון החלה סרנדון את לימודי המשחק שלה באוניברסיטה הקתולית  וושינגטון. עם בעלה דאז, כריס סרנדון, נגשה להבחן על תפקידה הראשון בקולנוע לסרט ג'ו. למרות שהסרט זכה להצלחה, סרנדון הצעירה וחסרת הניסיון לא ניצלה כראוי את הצלחת הסרט ולאחריו גלמה מספר תפקידים זניחים ובלתי זכירים. למרות זאת הכישרון הביא אתו גם את המזל וב-1975 נבחרה סרנדון לגלם את התפקיד הראשי הראשון שלה בסרט 'כותרת ראשית' ושנה לאחר מכן כבר הופיעה בסרט 'מופע הקולנוע של רוקי', שמשנה את חייה לתמיד עם הדמות ג'נט וייס. לאורך השנים הייתה מועמדת לפרס האוסקר ארבעה פעמים אך הסרט שהעניק לה את הפרס הנחשק היה 'גבר מת מהלך' שייצא לאקרנים ב-1995.

  

 
 צילום: Getty Images 
 
 

מערכות יחסים זה לא היא

סרנדון הינה אייקון הוליוודי בעלת קריירה קולנועית יציבה כאיתן  אך חייה האישיים לא תמיד ידעו יציבות. נישואיה לשחקן כריס סרנדון הגיעו לקיצם לאחר 11 שנות נישואין. בתחילת שנות ה-80 ניהלה מערכת יחסים קצרה  עם הבמאי האיטלקי פרנק אמורי אבי ביתה הבכורה השחקנית אווה אמורי. ב-1986 הכירה את טים רובינס שהופיע לצידה בסרט "מעריצה צמודה" ושניהם ניהלו מערכת יחסים רומנטית שבמהלכה נולדו להם שני ילדים אך אלו מעולם לא באו בברית הנישואים. הזוגיות של השניים החזיקה מעמד 23 שנה שלאחריהם כל אחד הלך לדרכו.

 

קשה לומר שלא רואים את התבגרותה של סרנדון על הפנייה אבל עם זאת השחקנית הוותיקה שבשנה הבאה סוגרת 70 (היום רק 69 ) עדיין נראית טוב ושמורה לגילה. מהם סודותיה של סוזן?

 

ד"ר אינס ורנר, מומחית לרפואת עור ו ובעלת מרכז לטיפולים אסתטיים כאן בכדי לגלות לנו הכול בעיניים מקצועיות.

 

סוזן סרנדון נראית נפלא לגילה! אך לגמרי לא לבד. נראה כי כבר שנים רבות שסרנדון מטפחת בתהליך ארוך את עור פניה ויחד עם זאת נצמדת לטרנד הזועק של היום " להשאיר את המראה הטבעי עד כמה שניתן ולאורך זמן" - אחרי הכול, היא כבר בת 69. השיטה הכללית לשימור מראה טבעי הוא להימנע מניתוחים דרסטיים ודרמתיים ואילו להקפיד של שיטות טיפולים אסתטיים שמרניים יחסית שלא ישנו לה את מבנה הפנים, התווים וההבעה וזה נכון גם בהתייחסות לגוף בכלל.

  

 

 
סוזן סרנדון והחבר הצעיר
 סוזן סרנדון והחבר הצעיר   צילום: Getty Images 
 

כרטיס הביקור של סוזן- הפנים!

לאורך השנים היא עשתה ועושה טיפולים בכדי לשמור על עור זוהר ועל מבנה פנים "צעיר"- היא נמנעת מסממני הגיל ונראה כי אם חלילה אחד מהם בצבץ- הרי שייעלם מיד עם בצבוצו. (חשוב לציין, לא באמצעות מתיחה דרמתית אלא בעזרת שילוב של הזרקות חומרי מילוי לקמטי הגיל יחד עם טיפולי מזותרפיה קלאסיים, על מנת להגיע לתוצאות מקסימליות של מראה טבעי).

 

מילוי נפח- אמנם נראה כי  הטיפולים נעשו בהדרגה ובצורה מינורית אבל הפנים שלה תמיד שמורות ולאורך שנות קריירה רבות.  הדגש הבולט בלחייה בעשור וחצי או שניים האחרונים הוא רק הבלטה של המראה הצעיר שלו זכתה סרנדון בצעירותה, אך עם השנים הגנים לא נשמרים ולכן הזרקות באזור הלחיים הם אלו שמחזירים לה את המראה המוכר שוב. אם נשווה את פניה של סרנדון הצעירה אל פניה כיום- מוטיב הלחיים הבולטות אף גדל משהיה בעבר אך זה עדיין נראה טוב וטבעי.

 

אזור נוסף שטופל בעדינות הינו אזור המריונט - הוא אזור הירידה לשני צידי הפה.  אזור זה נראה שמור לגמרי גם בגיל 69, בו הגיל מכה עם אותותיו דווקא באזורים אלו. השפתיים ומיקומם שלהן עדיין שמור באותו המקום (בגיל 69 ניתן לראות כבר נפילה וצניחה באזור אך לא אצלה).

  

 
 צילום: Splashnews/ASAPcreative 
 

מלאות השפתיים ולא מעצמן

בנוגע למילוי השפתיים עצמן- ניכר הטיפוח של השפתיים שלה בשנים האחרונות, אם כי כשהחלו קמטים סביבן עוד הצליחו צלמי הוליווד לתעד את הקמטוטים הקטנים אך זו מיהרה לטפל, גם בהם, באופן מזערי ושמרני על מנת לשמור על צורה טבעית ולא חסרת פרופורציות.

  

 

עיניים שקועות?

השקעים בעיניים בעיקר באזור העפעף התחתון - הם ממצאי הגיל, העייפות וחוסר החיוניות שנוצר בעור עם השנים. בתחילת גיל הבשלות של סרנדון היה ניתן לראות תעלת דמעות משמעותית שעם תיעוד התמונות בשנים האחרונות- נעלם כלא היה. הטיפול הוא גם כאן שמרני - הזרקה של חומצה היאלורונית לשקעים שנותנת תוצאות נהדרות לבעיה זו.

  

 
 צילום: Getty Images 
 

השמועות על הבוטוקס בפנים

הרושם הוא שכן אבל במינונים נמוכים יחסית בכדי לשמור על הבעת ומבנה הפנים ולהימנע מנטרול ההבעה היפה והדרמטית של סוזן. קמטי ההבעה שלה עודם שם אך לא לעומק, כך שנראה שבוצעו טיפולים שמרניים בבוטוקס לאורך השנים.

 

ומילה על הגוף - נראה שבוצעה במשך השנים הגדלת חזה - למרות שזה לא ברור ב 100% היות וזה יכול להיות גם תוסף להלבשה תחתונה מאחר וההבדל לא כזה משמעותי.

  

 

 

תגובת המטופחת

לפי דבריה-  היא לא עשתה ניתוחים פלסטיים בפנים אבל מצד שני שומרת על הפנים על ידי טיפולים קוסמטיים כגון הזרקות וטיפולים לשמירה על העור.  הרושם הוא שזה נכון. אין שינויים דרמטיים במבנה הפנים לאורך השנים.

 

מה שיפה הוא שלאורך השנים העור של סוזן גם נראה זוהר ומתוח.  בכדי לשמור על עור צעיר ויפה לאורך השנים צריך לטפל בהדרגה בטיפולים לא פולשניים בעור לאורך השנים.  הרושם הוא שהיא עושה טיפולים לעור על בסיס קבוע - כפי שמומלץ היום - בהדרגה אבל לאורך זמן. הטיפולים שנעשו הינם גם פה שמרניים.  היא טופלה כנראה בלייזר לפנים, אולי גם בגלי רדיו למיצוק וגם כנראה עושה פילינגים שטחיים על בסיס קבוע.  מדובר בטיפולים מתקדמים בטכנולוגיה מתקדמת שלא מורידים את העור אבל מצד שני התוצאות נהדרות.

טיפולי לייזר או גלי רדיו כאלה גם מורידים את הצורך לכמויות גדולות של חומרי מילוי מה שנותן לפנים מראה טבעי יותר לאורך השנים.

 

לסיכום - נראית נהדר על ידי טיפולים שמרניים בהם מטופלת לאורך השנים על בסיס קבוע  הגישה היום היא שזוהי הדרך הטובה ביותר לשמור על מראה יפה ורענן לאורך השנים.

 

 
 צילום: Getty Images 
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by