בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
בשיתוף ברק רום 
אתם חייבים לקרוא את הספר החדש של רון לווינטל 

אתם חייבים לקרוא את הספר החדש של רון לווינטל

 
בשיתוף ברק רום |
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
רון לוונטל
 רון לוונטל   צילום: יחצ 
 
 

ספרו החדש של עו"ד רון לוינטל מסכם 50 שנות דיבה ישראלית ועסיסית, לוינטל, המשמש כיו"ר ועדת לשון הרע בלשכת עורכי הדין מקבץ בספרו  חדש "ארץ דיבת חלב ודבש", פרשיות לשון הרע מרתקות כמו דורון נויברגר נגד שרה נתניהו, המאבק היצרי בין שייקה לוי והגשש החיוור לשחקן מוסקו אלקלעי ז"ל על השליטה בארגון אמ"י, הסיפור על האסטרולוג שנעלב מטומי לפיד ב"פופוליטיקה" בערוץ 1.

 

אי אפשר לצאת מהתחושה שאוהבים לרדוף את שרה נתניהו

 

" פרשת נויברגר שרה נתניהו היה על התפר שבין חסוי לגלוי, כי הפרשה התפוצצה כשביהמ"ש למשפחה בקושי הוקם ולא היה ברור איזה בית משפט ידון בעניין. בבסיס התביעה החליט נויברגר  שאסור לגב נתניהו לעיין במסמכים סודיים של רה"מ, וראה תמונה שלה מעיינת בלו"ז שלו. לשופט נמסרו פתקים בכתב ידה, צילומים, מכתב שכתבה להוריו באורך 93 עמודים, וכמה קלטות".

למרות שנויברגר היה מאוד נחרץ בעניין פרסום הספר שלו, הוא סיים את זה באמירה שזה יפורסם במועד אחר, 'בטיימינג הנכון'. זה היה אחרי שהוא טען שעוקבים אחריו. כשעוברים על זה שוב, עדיין אי אפשר לצאת מהתחושה שאוהבים לרדוף את שרה נתניהו. ואין אף פעם הכרעה משפטית שקובעת שהיא באמת מתעללת או בעייתית".

"בתי המשפט לא מגיעים לעולם להכרעה, וגם הפרשה של שרה נתניהו נגד הספר שכתב בעלה הראשון, עשתה את שלה ועובדה שהספר לא יצא לאור. מי יודע מה הפסדנו שם". מסכם עו"ד רון לוינטל

 

 

לתבוע בכל מקרה של לשון הרע?

"יש מקרים רבים מאוד שבהם ראוי וכדאי לתבוע. בעיקר כשהפגיעה והפרסום מאוד גדולים ונפוצים, או בקרב האוכלוסייה הכללית או בקרב הקבוצה החשובה לך ואז אי תביעה משמעו לא פעם הסכמה או אישרור לדברים הרעים שנכתבו. אז גם האדם חייב את מירוק שמו".


התיק האהוב עליי ביותר, הוא התיק על הלקוחה שצולמה לטלוויזיה בלי ידיעתה לתוכנית על מגפת ההשמנה. זה פורץ דרך, כי זה הכיר בכך שיש רדיפה אחרי אנשים "שמנים". זה היום גם סוג של מום וגם סוג של רדיפה אחרי אנשים. זה התיק הראשון שבו ייצגתי בביהמ"ש המחוזי. האמנתי בקייס".

 

משהו שלא כולם יודעים

בזמן האחרון עבירות לשון הרע הפכו נפוצות יותר ויותר בעיקר בשל ריבוי האפשרויות ונושא החשיפה ברשתות החברתיות והבלוגים השונים,עבירות לשון הרע הן עבירות פליליות לכל דבר ועניין ובמקביל לתביעה אזרחית רשאי הנפגע מהן להגיש קובלנה פלילית

 

על הספר: ארץ דיבת חלב ודבש בהוצאת "מדיה 10"

לרכישת הספר http://www.media-10.co.il/pl_product~283~2~0.htm

  

     

   

 

 

 
 צילום: יחצ 
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by