בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
בשיתוף ברק רום 
הזדמנויות הנדל"ן האמיתיות נמצאות עכשיו בארצות הברית 

הזדמנויות הנדל"ן האמיתיות נמצאות עכשיו בארצות הברית

 
בשיתוף ברק רום |
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
מיאמי ביץ'
 מיאמי ביץ'   צילום: פוטליה 
 
 

מחירי הנדל"ן הגבוהים בישראל וחוסר היציבות בבורסות העולמיות משאירים את המשקיעים עם התלבטויות לא פשוטות היכן להשקיע בצורה המיטבית, עם התשואה הגבוהה ביותר האפשרית. התשובה בימים אלה היא שוק הנדל"ן האמריקאי המתאושש. אפשר וכדאי להיכנס לתחום הזה, רק שיש לעשות זאת בזהירות המתבקשת, עם בדיקות נאותות, ורק אז לצפות לרווחים.

 

בכל מקרה, ישראלים רבים נוהרים כעת לשוק הזה, בכוונה לרכוש נכס. והם מעדיפים את ההשקעה שם על פני זו שבישראל, למרות פערי המרחק, הידע והשפה. ומכיוון שפערי המידע גדולים ואופי ההשקעה בשתי המדינות הוא שונה, לא כדאי למשקיעים להיכנס להרפתקאות, כדי שלא למצוא את עצמם מול שוקת שבורה והפסדים צורבים. כך שלפני כל השקעה יש לעשות שיעורי בית. לטובת המשקיעים אנחנו מרכזים כאן שבעה כללי בסיס שהם אבני דרך למשקיע בארה"ב, כזה המבקש תשואה של כעשרה אחוזים בשנה.

 

לפרטים נוספים לחץ כאן

 

 

 
 צילום: מתוך האתר zillow 
 

1. עליית הערך והתשואה השוטפת: תשואה היא צירוף שכר דירה ועליית ערך הנכס. כשמציגים לכם נכס עם תשואה של 15 אחוז, כדאי לבדוק שנוכו כל העלויות הצפויות, כמו מס רכוש, דמי ניהול, ביטוח, הוצאות תחזוקה ותשלום לרואי החשבון. ובאשר למחיר הנכס - אל תתפתו להשוואה עם מחירו בעבר. שוק הנדל"ן השתנה ומחירי הבועה לא רלוונטיים יותר.

 

2. סביבת הנכס: סביבה טובה תאפשר השכרה קלה, שוכר ראוי, ובעתיד גם מכירה עם פוטנציאל משמעותי לעליית ערך. סביבה גרועה מזמינה שוכרים בעייתיים, אם בכלל. חובה לבדוק אם ההגירה לאזור חיובית, שיעור אי-התפוסה הוא עד כעשרה אחוזים, מה רמת ההכנסה הממוצעת, רמת החינוך ואפילו שיעור הפשע.

 

3. בדיקה יסודית של הנכס: למצב הנכס תהיה השפעה גדולה על ההשקעה וההכנסה. חשוב לוודא שהנכס שופץ ביסודיות ומצבו טוב. ניתן לקבל דו"ח בדק בית, תיעוד השיפוצים בכתב, בסרטון ובתמונות. אל תגיעו למצב שהוצאות האחזקה השנתיות יכרסמו את מרבית ההכנסה משכירות.

 

4. מי החברה שאיתה התקשרתם: חברות ישראליות קמות ונופלות בארה"ב וחלקן מותיר השקעות שירדו לטמיון. ודאו שבחברה יש מקצועני נדל"ן, הנהנים משותפים אסטרטגיים במדינה. אל תתפתו להבטחות כמו טיסת חינם או ששכר הדירה מבטיח עשרה אחוזים לפחות, שיהווה סוג של סבסוד העסקה מכספיכם.

 

5. מה הרקורד של חברת הניהול - ניהול מקצועי ואמין יעשה את ההבדל בין נכס מפסיד למכניס. האם לחברה יש רשיונות לניהול ואחזקת כספי משקיעים? בקשו לשוחח עם לקוחות אחרים של החברה. חפשו מידע ברשת והיזהרו מחברות שיש עליהן מידע שלילי.

 

6. נקודות לבדיקת הפרוייקט: היזהרו ממינוף מוגזם. הלוואה של 400 אחוז מסכום ההשקעה תרד לטימיון אם שוק הנדל"ן יירד. בבית צמוד קרקע ניתן לבדוק את הסביבה, את המצב המשפטי והחוזי, את נתוני הנכס ולוודא אם ההשקעה כדאית כשהיא ישירה ואישית.

 

7. ידע, ידע, ידע: ארה"ב היא גדולה ורחבה ויכולה להיות גן עדן למשקיעים. גם בגלל שפע ההזדמנויות וגם בזכות שפע המידע הרשמי והאובייקטיבי על כל בית מגורים זמין (באתרים כמו Census, Trulia, Zillow). רק צריך לדעת איפה ואיך לחפש. כשאתם בודקים את מסמכי הנכס וודאו שהם עדכניים. רצוי גם להצליב מידע עם מקורות רשמיים, כדי לעלות על שימוש במסמכים מזויפים.

 

לרישום לכנס השנתי ללא עלות לחץ כאן

 

 

 

 

 
לוס אנג'לס
 לוס אנג'לס   צילום: פוטוליה 
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by