בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
בשיתוף ברק רום 
הדגשת תווי פנים ותיקון צלקות ללא ניתוח 

הדגשת תווי פנים ותיקון צלקות ללא ניתוח

 
בשיתוף ברק רום |
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
אינה בן נון, מומחית לטיפולי מיקרו-פיגמנטציה אסתטית ושיקומית
 אינה בן נון, מומחית לטיפולי מיקרו-פיגמנטציה אסתטית ושיקומית   צילום: יחצ 
 
 

כבר בעת העתיקה הקעקועים למטרות יופי היו נפוצים ביותר, ועד היום הינם פופולאריים בחברות שונות ברחבי העולם. עם הזמן, החברה המערבית אימצה ופיתחה את הרעיון להדגיש את תווי הפנים למטרות אסתטיות ושיקומיות, בצורה מקצועית ומעודנת, כשהתוצאה הסופית הינה מראה טבעי לחלוטין.


כיום מיליוני אנשים בארץ ובעולם משתמשים בטיפולי מיקרו-פיגמנטציה (איפור קבוע), כדי להדגיש מחדש תווי פנים שנעלמו, לתקן אסימטריה ולסייע בשיקום צלקות ופגעי גוף מולדים, או לאחר תאונות ופציעות.


טיפולים המיקרו-פיגמנטציה נעשים כיום באמצעות השתלת פיגמנטים זעירים של צבע המוחדרים לעור, וזאת באמצעות בחירת גוון מתאים ובעדינות מרבית, כדי להחזיר לעור את המראה האסתטי שלו, ובכך להעניק למטופל דימוי גוף חיובי.
מסבירה אינה בן נון, מומחית לטיפולי מיקרו פיגמנטציה אסתטית ושיקומית, את תהליך המיקרו-פיגמנטציה: "זהו הליך קוסמטי-רפואי, שבמהלכו מושתלים מיקרו-פיגמנטים לשכבת הדרמיס העליונה, קרוב לפני העור החיצוני. הפיגמנטים הינם חלקיקים זעירים של תרכובות צבעים המאושרות לשימוש עורי, והם מוחדרים בפעולה מכאנית הדורשת דיוק ומיומנות אמנותית רבה, באמצעות "דרמוגרף" - עט חשמלית שקצותיה הן מחטים עדינות וסטריליות".

 

המטרה היא לשוות לפנים מראה טבעי ורענן כבעבר, כשבמקרים רבים זהו תחליף יעיל לפעולה כירורגית. מומחיות רבה נדרשת כדי להגיע להדגשת קווי המתאר בצורה רכה ומעודנת וזאת בהתאם למבנה הפנים, ובהקפדה על התאמת הגוון המבוקש.


הפעולה מתבצעת לאחר פגישת ייעוץ עם המטופל, כאשר בסופה עורכים מבחן רגישות והדמייה. התהליך מסתכם במספר טיפולים האורכים כחצי שעה-שעה וחצי, אינם מצריכים אשפוז וכרוכים באלחוש מקומי בלבד, כאשר מיד לאחריהם ניתן לשוב לפעילות יומיומית רגילה.


חשוב לציין שמידי מספר שנים ניתן לתקן ולשחזר מחדש את האזור הטעון הדגשה, וזאת בהתאם לשינויים שעובר העור באזור שעבר מיקרו-פיגמנטציה.

 

 

 

 
עיצוב גבות לבחורה נטולת גבות לחלוטין (בעיית אלופסיה)
 עיצוב גבות לבחורה נטולת גבות לחלוטין (בעיית אלופסיה)   צילום: יחצ 
 

מיקרו-פיגמנטציה אסתטית מול מיקרו-פיגמנטציה שיקומית

טיפולי המיקרו-פיגמנטציה נחלקים כיום בין 2 תחומים: הטיפול בתחום האסתטי, הכולל בין היתר הדגשת תווי פנים אשר דהו במהלך השנים, לבין הטיפול בתחום השיקומי, שמטרתו לשקם איברים אשר נפגעו מטיפולים רפואיים, תאונות ופציעות.

 

 
 

טיפולי מיקרו-פיגמנטציה אסתטיים

השנים עושות את שלהן לעור הפנים, בכל הנוגע לצניחה של תווי הפנים, הידלדלות השיער באזור הגבות והריסים, השפתיים המתחילות להתכווץ ולאבד את צבען, ואת לא אוהבת את המראה הניבט אליך מהראי. וכאן מושיעים טיפולי מיקרו-פיגמנטציה, המכונים גם איפור קבוע, המעניקים מראה חדש לאותם אזורים, אך בעיקר חשוב לציין שהינם מרעננים את המראה החיצוני ללא ניתוח.


כיום כבר אין גבול לגילאי המבקשות מיקרו-פיגמנטציה. נשים מגילאי 20 ועד 90+, אשר חשות שתווי פניהן היטשטשו, ספורטאיות, לנשים שנוטות להזעת יתר, אלה האלרגיות לאיפור, נשים הסובלות מראות לקויה או ידיים לא יציבות בגלל נכות כלשהי, וקשה להן להתאפר כראוי, לאלה המעשנות והשפתיים אצלן מקומטות בשל כך, או למי שעברו הזרקות לא מוצלחות - הכל ניתן לתקן המיקרו-פיגמנטציה. גם גברים מקומם לא נפקד בתהליך הזה, בעיקר במקרים של גבות מדולדלות או מצולקות, הדגשות ריסים מינימאליות, תיקון אסימטריה באזור השפתיים בצבע טבעי, ועוד.


מוסיפה אינה בן-נון: "הדגשת גבות מבוקשת ביותר כיום, כמו גם הדגשת שפתיים. באשר לגבות, היא מאפשרת תיקון אסימטריה, באמצעות הקניית צורה מעודנת. הדגשת הריסים נעשית בטכניקה מיוחדת, המעניקה הדמיה של עיבוי ריסים באמצעות טכניקה ברמה גבוהה. הדגשת שפתיים חשובה מאד לנשים, כחלק מחושניותן, כשהיא מחזירה להן את הנפח ומתקנת אסימטריה בכל שטח השפתיים.

 

 

טיפולי מיקרו-פיגמנטציה שיקומיים

רבים חייבים תודה ענקית לשיטה המאפשרת שיקום ושחזור באמצעות מיקרו-פיגמנטציה, לאלו שנולדו עם אסימטריה או מומים אותם הם מבקשים לתקן, עברו תאונות, פציעות, כוויות וטיפולים שונים שגרמו לעורם נזקים, וזאת בכל אזורי הגוף - ידיים, רגליים, חזה, בטן וכדומה, לרבות הפנים והקרקפת. הטכניקות המתקדמות ומחזירות למטופל את המראה האנושי הקודם שלו, ומאפשרות לו איכות חיים טובה וזאת בעזרת מספר טיפולים קצרים, ובעיקר ללא התערבות כירורגית.


כריתות ושחזורי שד, או ניתוחי הקטנה והרמת שדיים: לאחר בניית השד על ידי פלסטיקאי, מאפשר הטיפול במיקרו-פיגמנטציה לבנות גם את העטרה והפטמה מחדש, ואף לטשטש צלקות מהניתוח עצמו.


צלקות בשל תאונות, כוויות ופציעות: לאחר פציעות נוצרות לעתים בעור או בקרקפת צלקות, סימני כוויות, חלקים מהגבות נעלמים, קו השיער נסוג וכדומה. במקרים אלה, משתמשים בצבעי צבעי הסוואה בגווני מייק-אפ. התוצאה מחזיקה מעמד 2-4 שנים, ואז מומלץ לחדש את התהליך. טיפולים אלה ניתן גם לעשות לילדים שעברו פציעות, ושיקום הפגיעות מאפשר להם חזרה מהירה לחיים תקינים.

 

 
תיקון שפתיים מעוותות
 תיקון שפתיים מעוותות   צילום: יחצ 
 

מיקרו-פיגמנטציה לאחר טיפולים כימותראפיים והקרנות

לעיתים קרובות במהלך טיפולים, העור נפגע והשיער נושר. את טיפולי מיקרו-פיגמנטציה ניתן לעשות לפני או אחרי הטיפולים. בטכניקות החדשות כיום, ניתן לדמות ריסים וגבות, ואף לסייע ביצירת הדמיה של זקיקי שיער, למי שהטיפולים גרמו להם להתקרחות בלתי הפיכה. תרומתם של הטיפולים האלה הינה חשובה בשל תרומתה לאיכות חיי המטופל והדימוי העצמי שלו.


תיקון שפה שסועה: שפה שסועה היא מום מולד הגורם לעיוות בשפה. טיפולי מיקרו-פיגמנטציה מאפשרים את טשטוש העיוות, והענקת מראה אסתטי מחודש לשפתיים.


טיפול מתקדם בבעיות עור שונות: מטופלים הסובלים מויטיליגו, שהינה מחלה אוטו-אימונית הגורמת לכתמים לבנים בשל העדר פיגמנט מסוים, יכולים ליהנות מהשלמת פיגמנטים באמצעות הטיפולים, כמו גם אלה הסובלים מהידלדלות השיער, מצלקות בעקבות טיפולים אסתטיים ורפואיים לא מוצלחים, מנסיגת שיער בשל בעיות גנטיות (אלופסיה), מצלקות שנוצרו כתוצאה ממתיחות פנים, ועוד.


באדיבות אינה בן נון, M.P.S - מומחית לטיפולי מיקרו פיגמנטציה אסתטית ושיקומית

www.ina-beautymedic.com

https://www.facebook.com/inabeautymedic.bennoun?fref=ts

 

 
לפני ואחרי
 לפני ואחרי   צילום: יחצ 
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by