בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
אופנה 
עולם האופנה לובש מגדל אייפל: אושיות אופנה מזדהות, גם בר רפאלי שלנו 

עולם האופנה לובש מגדל אייפל: אושיות אופנה מזדהות, גם בר רפאלי שלנו

 
אופנה |
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

פריז, בירת האופנה הבינלאומית, זו שמיטב הפשיניסטות בעולם עולות אליה מדי שנה רק כדי לשאוב השראה מהרומנטיות, השיק הצרפתי והסטייל ששייך רק לה, לבשה בשישי האחרון שחור, בשל ארוע הטרור המזעזע שפקד אותה.

 

העולם נכנס לטראומה וגם הדוגמניות ושאר המפורסמות הזדהו עם המצב הנורא והביעו את רגשותיהן בדפי האינסטגרם האישיים. בר רפאלי העלתה תמונה שלה לצד מגדל אייפל וכל השאר תייגו pray for paris#. כך נראה האינסטגרם בסופש האחרון. במקום מותגים, לבש מגדל אייפל משמעות עצובה מתמיד.

 

#prayforparis

A photo posted by Bar Refaeli (@barrefaeli) on


 
 

#prayforparis ❤️

A photo posted by Cindy Crawford (@cindycrawford) on


 

Just landed and I've just heard the worst news possible.. Paris and parisians, I'm with you #PrayForParis

A photo posted by Chiara Ferragni (@chiaraferragni) on


 

Our thoughts are with the people of #Paris tonight.

A photo posted by Vogue (@voguemagazine) on


 

#prayforparis my first Thought in the morning 💔💔💔

A photo posted by Anna Dello Russo (@anna_dello_russo) on


 

🙏 #PrayForHumanity

A photo posted by Gisele Bündchen (@gisele) on


 

#PrayForParis

A photo posted by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on


 

I'm praying for all of you. #Paris

A photo posted by Caitlyn Jenner (@caitlynjenner) on


 

#prayforparis 🇫🇷

A photo posted by Kate Upton (@kateupton) on


 

Praying for Paris 🇫🇷

A photo posted by Cara Delevingne (@caradelevingne) on


 

A photo posted by Gigi Hadid (@gigihadid) on


 

#pray#paris😞

A photo posted by irinashayk (@irinashayk) on


 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by