בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
בשיתוף ברק רום 
הפוליסות הן של סקוריטס, הגב הוא של לוידס העולמית 

הפוליסות הן של סקוריטס, הגב הוא של לוידס העולמית

 
בשיתוף ברק רום |
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 צילום: פוטוליה 
 
 

חברת סקוריטס היא אחת מהמבטחים המובילים בענף הביטוח, ופועלת כמורשה של לוידס (Lloyd's Coverholder), שהיא הגוף המבטח הגדול והיוקרתי בעולם. סקוריטס הוקמה בשנת 1943 והיא מתמחה בביטוח הנדסי, היסעים, ציוד ורכב כבד וכמו כן מבטחת חברות עתירות עובדים כגון שמירה, אחזקה וכוח אדם ומעניקה אחריות מקצועית וחבות מוצר לעבודות קבלניות.

 

היתרון הגדול של סקוריטס, מעבר לניסיון רב השנים בתחומים מורכבים אלו, הוא גם הגב והחוסן הכלכלי שהיא נהנית ממנו, כמורשה של לוידס העולמית. סקוריטס משלמת ללקוחותיה תביעות של מיליוני שקלים בשנה. הפוליסות שלה מכוסות באמצעות חתמי לוידס בלונדון, עובדה המעניקה ללקוחות ביטחון מרבי בנוגע לכיסוי התביעות, בשל איתנותה הפיננסית של לוידס העולמית, העוסקת בין השאר בביטוחי ענף התעופה ,תחום הלוויינים והימי.

 

-בתחום עבודות קבלניות מבטחת סקוריטס מגוון עשיר של מיזמים מורכבים כמו הקמת גשרים, חפירת מנהרות, עבודות בסביבה ימית ופרויקטים של תמ"א 38. החברה מתמחה גם בביטוח פרויקטים לבניה מסחרית ולמגורים. טווח הכיסוי נע החל מפרויקטים של מיליוני שקלים בודדים ועד למיזמי ענק בשווי של מאות מיליוני שקלים. החברה בונה את הכיסוי בהתאם לצרכים הייחודיים של המבוטח, כולל הענקת גבולות אחריות גבוהים לצד שלישי וחבות מעבידים ובהתאם לצורך מעניקה גם כיסוי לאחריות המקצועית של הקבלן ולחבות המוצר. בזכות העבודה מול יועצי הביטוח המומחים והמובילים בישראל החברה בונה למבוטחיה את הכיסוי המיטבי אך עדין מציעה מחירים תחרותיים.

 

 

 

 

 
 צילום: פוטוליה 
 

בתחום ההיסעים מבטחת סקוריטס מגוון רחב של חברות היסעים. החל מחברות קטנות עם אוטובוסים בודדים ועד לחברות המנהלות מערך היסעים בן עשרות כלי רכב, המסיעים תיירים, תלמידים, פועלים או כל הסעה ציבורית אחרת.

 

בתחום השמירה, אחזקה וכוח האדם מורכבות הפוליסות החל מכיסוי ביטוחי לחבות מעבידים ועד לצד שלישי ואחריות מקצועית. החברה מעניקה את הכיסוי הביטוחי בהתאם לדרישות של משרד המשפטים ומוסדות אחרים, בין השאר מוסדות חינוך, מפעלים ועסקים. במסגרת ביטוח זה ניתנות הטבות של ביטוחי רכב ודירה לעובדי החברה המבוטחת.

 

בתחום הרכב הכבד מבטחת סקוריטס חברות מובילות במשק, חברות מזון, ספקים של משרד הביטחון ומשרדי ממשלה אחרים, חברות שליחויות וציי רכב אחרים. החברה פיתחה מוצר ייעודי לביטוח מקיף למשאיות של עד 10 טון (סקורי-קל) -מסלול הכולל כיסויים ייחודים, לרבות משאית חלופית במקרה של תאונה או גניבה.

 

בתחום הצמ"ה (ציוד מכני הנדסי), מבטחת החברה את כל סוגי כלי הצמ"ה הפועלים במסגרת עבודות העפר והתשתיות לרבות מחפר זחלי, יעה אופני, מגרסה, מתקן קידוח, מחפרונים, מכבשים ועוד.

בתחום זה יש לייחס חשיבות רבה בבניית הכיסוי הביטוחי לכלים אלו ,לאור שווים ואופי פעילותם.

החברה מבטחת קבלנים מובילים, יבואני כלי צמ"ה ורבים אחרים.

 

לפרטים נוספים- http://securitas.co.il/

 

 

 
 צילום: פוטוליה 
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by