בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
יחסים 
שלי ורוד: "יש משהו מאוד מיני, ארוטי ופטישי בלקיים יחסי מין בתוכנית ריאלטי לעיני המצלמות" 

שלי ורוד: "יש משהו מאוד מיני, ארוטי ופטישי בלקיים יחסי מין בתוכנית ריאלטי לעיני המצלמות"

 
יחסים |
 

הסקסולוגית שלי ורוד בטור אישי על מה שמעניין את רובנו בימים אלו - סקס בבית האח הגדול. מתי זה לגיטימי ומתי לא, והאם זו אסטרטגיה שתוביל את המתמודדים לגמר?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שלי ורוד בבית האח הגדול
 שלי ורוד בבית האח הגדול   צילום: צילום מסך 
 
 

לפני שנתיים, כשהתקבלתי לתוכנית הראליטי ׳האח הגדול׳ לא התפלאתי. כיועצת מינית, (סקסולוגית) המתמחה בסקס ומיניות, ידעתי שאני מייצגת נושא מאוד אטרקטיבי וחם, והצופים רק מחכים לרגע שאדבר על סקס עם הדיירים האחרים. הרי מטרת התוכנית היא להעלות דילמות חברתיות עכשוויות וגם בהקשר לסקס ומיניות, ואכן גם בעונה שלי זה גם קרה - היה סקס בבית.

 

רוצים להישאר תמיד מעודכנים? עשו לנו לייק בפייסבוק של נענע10 לייפסטייל

נגד אקנה ועייפות: 7 דברים שחייבים לדעת על חוביזה - הסופר פוד שניתן להשיג בחינם

תתרחקו ממנו: איך הסלולרי פוגע בגבריות?

 

גבר בתול בן 30

במהלך העונה שלי, בני גולדשטיין שחיזר אחרי בצורה הכי רומנטית ושובבה שאפשר למצוא בטלוויזיה, יצר לי ״תוכנית״ בה הדיירים דיברו איתי על סקס ואהבה. ובפעם הראשונה מול המצלמות עלה הנושא של הגבר הבתול בגילאי ה+30. זה קרה תוך כדי הווידוי המרגש של יניב אויזרץ על היותו בתול, הנעשה מולי, וכמובן מול כל עם ישראל. מאז יצא לי לעזור ולייעץ להרבה גברים ״שיצאו מהארון״ יחד עם יניב והזדהו איתו, הם כתבו לי, והתקשרו אלי והגיעו לייעוץבכדי ללמוד איך להתחיל עם בנות, ולהעלות את הביטחון ויכולת הביצועים שלהם במיטה עם נשים.

 

 

 
בני דאג לתכנית סקס
 בני דאג לתכנית סקס   צילום: צילום מסך 
 

סקס בבית האח - משאיר הרבה מקום לדמיון
ואם כבר דיברנו על נושא מיניות בבית האח הגדול, אז אין ספק שהעונה הזו סיפקה לא מעט סצנות מיניות או תשוקתיות מול המצלמות. כל סרטון של סקס בבית האח הגדול מתפשט ברחבי האינטרנט כאש בשדה קוצים, גם אם כל מה שרואים זה שמיכת פוך זזה מעט, ובשחור לבן ( כיוון שצולם במצלמות הלילה). מה שבטוח הוא, שזה משאיר לנו הצופים הרבה מקום לדמיון.

 

האם מקובל לקיים יחסי מין בבית האח הגדול?

העונה הזאת מתאפיינת בלא מעט סצינות סקס ואהבות כאשר הזוגות הכוכבים של העונה בתחום האהבה הם: הזוג הוותיק יותר, שי חי ותניה, שהחל את דרכו כבר מחוץ לבית האח הגדול. והזוג הטרי יותר, עומרי וקסניה,שהתאהב ממש מול עייני הצופים.

 

סקס בבית האח מעלה את התשוקה

אני לא אכנס לדיון האם זה מקובל או לא לשכב עם החבר/ה שלך מול המצלמה, כי מחוץ לבית האח, כל זוג המעורב באופן רומנטי (או לא) יקיים יחסי מין תוך דייט אחד או שניים, ובמקרה הקיצוני תוך כמה שבועות. אז זה אכן הגיוני וטבעי שזה יקרה גם לזוגות (וגם לא לזוגות) המתגוררים יחד מספר שבועות או חודשים בתוך תוכנית טלוויזיה. בוא לא נתעלם מהעובדה שיש משהו מאוד מיני וארוטי ואפילו מעט פטישי בלקיים יחסי מין בתוכנית ריאלטי, גם אם זה מתחת לשמיכה. התחושה שצופים בך, או התחושה העולה לך כשאתה יודע שהצופים וחברי הבית יודעים שאתה שוכב ברגע זה, מעלה מאוד את התשוקה.

 

 
קסניה ועמרי
 קסניה ועמרי   צילום: צילום מסך 
 
 

האם הסקס הוא אסטרטגיה?

כמו בכל תוכנית ראליטי המבוססת על תחרות, לא מעט פעמים נשאלת השאלה על ידי הצופים האם הסקס נעשה בקטע אסטרטגי, בכדי שהקהל ישאיר אותם בבית? והאם זה עוזר להגיע לגמר או לא? מאז ומתמיד אנשים השתמשו בסקס כאסטרטגיה או כדרך להתקדם בעולם העסקים, לימודים או בעבודה, וניתן לראות זאת גם בבית האח הגדול. במקרה של שי חי ותניה אפשר לומר שהאסטרטגיה היא די הפוכה כיוון שקיום יחסי המין לא נעשה בכדי להרשים, אלא יותר בכדי להרגיע את צרכיו הטבעיים של שי חי ואולי גם של תניה (נגיע לזה אחר כך). האסטרטגיה במקרה הזה הייתה יותר של האח הגדול שהכניס את תניה בכדי להשאיר את הכוכב הראשי שלו בתוכנית ולעזור לו עם תחושת הבדידות. ואכן זה עזר מעט, הוא נעשה לרגע חביב יותר.

 

מיניות לא מבטיחה גמר

במקרה של עומרי וקסניה, שימו לב כי קסניה הואשמה לא מעט פעמים כי נענתה בחיוב לחיזורים של עומרי ממש רגע לפני ההדחה הראשונה שלה בתוכנית, ושזה נעשה בצורה מחושבת ביותר. מניסיון עבר, זו אינה בחירה שמוכיחה את עצמה. כאחת שהתגוררה בבית האח כחודשיים ראיתי מבפנים כיצד מתמודדת אחת שהשתמשה במיניות שלה בכדי להישאר בבית, דווקא יצאה בגלל זה, וכיצד מתמודדת שניה שהעלימה את הסקסיות והמיניות שלה ויצגה יותר חוזק-זכתה! בין אם זו אסטרטגיה או לא, אני לא יודעת, מה שבטוח זה שמימוש המיניות לא הבטיח ניצחון או אפילו גמר!

 

 
"מיניות לא מבטיחה גמר"
 "מיניות לא מבטיחה גמר"   צילום: צילום מסך 
 

היחס המגדרי לסקס
דילמה חברתית נוספת העולה בעקבות סצנות הסקס בבית האח הגדול היא היחס המגדרי לסקס. שיקוף תגובות הטוקבקיסטים לאחר כל אקט מיני שקורה בבית אח הגדול מצביע על חוסר השוויון החברתי הקיים בישראל בנושא סקס ומגדר. מיותר לציין שליהיא גרינר לא נתפסה כקדושה ועל קסניה נאמר שהיא ״מוכרת את עצמה״, וזו בשפה עדינה.

 

כששי חי בוגד זה לגיטימי

כמובן שאף אחד לא מדבר על הגברים שהיו בסצנה באותה הצורה, כי סקס בחברה הישראלית עדיין נחשב לאקט גברי, וכשגבר מקיים יחסי מין בתוכנית ראליטי זה רק מעלה לו את הנקודות בעייני הצופים, וכמובן את הגבריות. בנוסף, לא היה קשה להבחין שלמרות ששי חי שהזכיר לא מעט פעמים כי בגד באשתו או בחברות הקודמות שלו, הוא עדין נתפס כדמות גברית נערצת. אני רק יכולה לתאר מה היו כותבים אם זו הייתה אישה שמתוודה!

 

 

ובחזרה לתניה, קשה להתעלם מנוכחותה בתוכנית, ומה היא מייצגת כאישה, בעיקר בגלל העובדה שהיא נתפסת כאישה שנכנסה להרגיע ולספק את צרכיו האישיים, והחברתיים של הגיבור העלילה, שי-חי. וזה כמובן כולל את צרכיו המיניים. הרי ברגע שהיא נכנסה לתוכנית, שי חי לא הוריד ממנה את הידיים, וזה מובן וגם הגיוני שינסה לשכב עם החברה שלו. רק שלתניה מהלך זה לא היה פשוט בהתחלה, היא עוד לא הסתגלה לבית האח הגדול, ובעיקר לא למצלמות. היא גם ידעה שכל המדינה מחכה לראות את האינטראקציה שלה עם הגיבור הראשי של העונה- שי חי.

 

לא היה קשה לראות כי היא הרגישה מאוד נבוכה, ולכן סירבה לקיים יחסי מין איתו, לפחות בהתחלה. מה שכן קשה לראות זה את העובדה שהיא נתפסת כ"אישה של" ולא כאישה חזקה העומדת בפני עצמה. וחבל! מה שבטוח זה שעליה אין שמועות שהיא עושה זאת בכדי להישאר בתוכנית בחברה הישראלית זה מקובל שאישה תשכב עם הגבר איתו היא כבר ביססה מערכת יחסים, גם בתוך תכנית ראלטי.


לסדנאות העשרה לנשים על זוגיות ומיניות, שאלות או פגישת ייעוץ, אתם מוזמנים ליצור קשר עם ד״ר שלי ורוד
www.shellyvarod.co.il

 

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by