בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
לייפסטייל 
ג'ני צ'רוואני בראיון על התובנות מהאי: התחושה הממכרת בלי מראה, הזוגיות שהשתפרה, וייסורי המצפון שחלפו 

ג'ני צ'רוואני בראיון על התובנות מהאי: התחושה הממכרת בלי מראה, הזוגיות שהשתפרה, וייסורי המצפון שחלפו

 
לייפסטייל |
 

ג'ני צ'רוואני בראיון על התובנות מהאי: התחושה הממכרת בלי מראה, הזוגיות שהשתפרה, וייסורי המצפון שחלפו נמאס להסביר את עצמה ובא לה שתקבלו אותה כמו שהיא, היא תשמח להיות פחות תמימה בחיים ויש לה לא מעט חלומות שהיא בדרך להגשים. ראיון עם האישה הכי חזקה על האי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ג'ני צ'רוואני. שורדת, אישה חזקה, אימא
 ג'ני צ'רוואני. שורדת, אישה חזקה, אימא   צילום: שוקה כהן 
 
 

ג'ני צ'רוואני, 33,  הגיעה להישרדות כדי להוכיח לנו ולעצמה שהיא לא רק אישתו של, ובמשימה הזאת היא ללא ספק הצליחה - מעכשיו לא רק רוני מאנה, גם אנחנו מאוהבים. פגשתי אותה בבגד-ים רטוב, כמה מפתיע. הגעתי לוילה סולידית בסביון, שם היא הצטלמה לקמפיין בגדי-הים של גדעון אוברזון בשיתוף פעולה עם קסטרו, ושוב זה לא מפתיע, זה היה ברור שלא יעבור זמן רב עד שג'ני, האישה החזקה ביותר על האי תקבל קמפיין נחשק לבגדי-ים.

 

נחתתי בוילה כשהשורדת עומדת בתוך הבריכה הקפואה ומבצעת פוזות למצלמה, אבל הכי טבעית שיש. בקושי איפרו אותה, ואפשר לשקוע בעיניים הכחולות שלה במשך שעות. "בטח ממש קר במים", אמרתי לה בדאגה. "תרצי להתנגב לפני שנתחיל?", שאלתי בנימוס. "לא קר לי, התרגלתי". אמרה. אבל את מי אני שואלת? האישה הזאת ניצחה גברים במשימות פיזיות מטורפות, אז מה זה קצת קור בשבילה? על סט הצילומים הגישו מים, קפה וקוקוסים, אותם נשנשה מדי פעם במהלך הראיון, ולא, לא נמאס לה מהם. בימים אלו צ'ראווני מדגמנת, עובדת על פרוייקט אדריכלות עם מושיק גלאמין, ואימא לאמילי בת השנתיים.

 

רוצים להישאר תמיד מעודכנים? עשו לנו לייק בפייסבוק של נענע10 לייפסטייל

7 טיפים לבחירת נעלי ריצה שיתאימו לכם

ראיון עם שלומית מלכה: "המודעות ליופי הגיעה מאוחר"

 

מהצד, נדמה שהחיים שלך דבש, מה בער לך ללכת להישרדות?

"תראי, אם שואלים אותי היום, אז אני יודעת מה יצא לי מזה, יצאו מזה הרבה דברים חיוביים. לפני זה, מה שמשך אותי היה האתגר שבזה, תמיד רציתי ללכת להישרדות, משך אותי הקטע הפיזי, המשימות. בעונה הזאת היה הרבה  יותר ריאליטי, יותר רגיש, הראו את ההתמודדות שלנו. חוץ מזה, רציתי להתנתק מהמקום שאני נמצאת בו, לנסות את עצמי, למתוח את הגבולות של עצמי".

 

 
לא קר לה. ג'ני על הסט הצילומים
 לא קר לה. ג'ני על הסט הצילומים   צילום: שוקה כהן 
 

מה למשל יצא לך מזה?
"התחושה הכי מפתיעה, מגניבה וממכרת זה כשאת קמה בבוקר ולא מתעסקת בשום דבר, ולא רואה את עצמך במראה, בחיים אני לא אעשה דבר כזה ביומיום. אוטו עובר ואני מסתכלת על עצמי בחלון של האוטו. לא לראות שום השתקפות של עצמך, וכמובן בלי טלפון זה איפשהו מאוד משחרר ומשאיר מקום לדברים אחרים להתעסק איתם".


אז איך הייתה החוויה שלך פעם ראשונה עם מראה?
"היה מפתיע, קודם כל ראיתי שיש לי מלא גבות, נורא רזינו, נורא השתזפנו. פשוט לא התעסקנו בדברים האלו וזה מדהים. ירדתי 5 קילו. כשחזרתי לארץ בגלל שהגוף היה במצב מאוד טראומטי, הוא סופג 80% מהפחמימה במקום 40%, ככה שגם אם את אוכלת פרי את משמינה. והיו איזה שבועיים שעליתי די מהר, אבל בגלל שאני מודעת ומכירה את עצמי אז הצלחתי לאזן את העלייה, וחזרתי לעצמי אבל איזו אישה לא תשמח לרדת 5 קילו? תראי לי אישה אחת שלא הייתה רוצה לרדת לפחות קילו אחד".

 

 
"תראי לי אישה אחת שלא הייתה רוצה לרדת לפחות קילו אחד".
 "תראי לי אישה אחת שלא הייתה רוצה לרדת לפחות קילו אחד".   צילום: שוקה כהן 
 
 

עזבת ילדה בת שנתיים, איך הצלחת להתגבר על הגעגועים?
"בדיוק בפרק הראשון או השני ראו אותי יושבת עם רוסלנה, והתייפחנו על זה שהשארנו ילדים בבית, אבל בדיוק באותו הרגע הבנתי שאם אני ארשה לעצמי להתעסק עם זה, אני לא אוכל להתקדם כי הגעגועים ורגשות האשם יאכלו אותי. מהרגע שאנחנו נהיות אימהות אנחנו מקבלות סל מלא באשמה. אנשים לא מפסיקים לשאול: 'כמה זמן את מניקה? 3 חודשים? למה לא שישה? שלוש שנים? למה? לילד כבר יש שיניים', מה שלא תעשי יבוא מישהו שיאמר לך שהוא עושה אחרת ויותר טוב. אז באיזה שהא שלב אמרתי לעצמי שאני אשים את זה בצד, כדי להיות באי ולהתמודד עם מה שקורה לי באותו הרגע ולא להיות עם הראש שלי בבית, כי אז לא אצליח לראות מה קורה מסביבי ולהתקדם. אז פשוט התנתקתי".


ואיך רוני התמודד עם האבהות לבד?
"הוא התמודד עם צי עוזרים. הייתה הרבה עזרה מסביב, אבל עם כל זאת הוא התמודד כאבא באופן מופלא. אני לא הופתעתי, כי ידעתי איך הוא כאבא, רק צריך לתת לו הזדמנות שזה יקרה. עד שלא נותנים לנו הזדמנות להראות אנחנו לא יודעים, אף אחד לא ידע מי זאת ג'ני עד שהגעתי להישרדות. לא היה עוזר שהייתי הולכת ומספרת לאנשים שאני חזקה, אותו הדבר נתנו לו הזדמנות נפלאה והוא הוכיח את עצמו מעל ומעבר".


ואיך היא התמודדה, התגעגע אלייך?
"לזכות רוני ייאמר שאני הייתי שם כל הזמן. הסרטתי את עצמי על אייפד ואמרתי לה שם שאני עוד מעט חוזרת ושאני מתגעגעת ואני אוהבת ומחבקת אותה וגם הוא כל הזמן היה אומר לה 'הנה אימא באה', וכל פעם שהיה עובר מטוס הוא אמר לה 'הנה באה עוד מעט והנה אימא קונה לך מתנה' הוא מאוד שמר עלי נוכחת".

 

איך הגיבה כשהיא ראתה אותך?
"אני חושבת ששתינו היינו קצת בשוק, לקח לי 3 ימים להבין בכלל איפה אני נמצאת. בימים הראשונים היו לי סיוטים לגמרי, והייתי על הספה ולא הבנתי מה כולם עושים סביבי, חשבתי לעצמי 'מה אתם עושים פה'? והם מסתכלים עלי ואמרו לי ג'ני הכל בסדר, כי את מתחילה להתרגל לאין, ופתאום הכל חוזר בבת אחת וזה קשה להתרגש להכל בבת אחת".

 

 
ג'ני צ'רוואני הגיעה בכושר
 ג'ני צ'רוואני הגיעה בכושר   צילום: אינסטגרם 
 

למרות שעברת לבית המושבעים והיה לך זמן הסתגלות?
"עדיין, זה לא אותו הדבר. הייתי שם 6 ימים. שם בעיקר מעכלים מה קרה לך. זה מצויין. אני חושבת שלפיינליסטים זה טיפה יותר קשה כי הם ישר עברו מהאי לטיסה, אולי היה להם יום אחד של התאקלמות בבית מלון".


מה זה עשה לזוגיות שלכם?
"קודם כל טוב, כי חודשיים לא התראינו, וזה גורם לך להעריך אחד את השנייה. אתה מתגעגע המון, מבין מה חשוב, מה פחות חשוב. בעיקר כי התנתקתי והיה לי זמן לעשות חשבון נפש מסוים והבנתי שבסופו של דבר שמשפחה זה הדבר הכי חשוב ומי שישמור עלי מכל צרה זאת המשפחה שלי והחברים הקרובים שאפשר לספור אותם על כף יד אחת. כל השאר זה בא והולך".

 

אגב חברים, סלחת לדנה?
"בטח. זה היה באופי המשחק, אני לא מאמינה שהיא הייתה צריכה להיקלע לסיטואציה כזאתי שהיא צריכה לבחור בחיים האמיתיים. אז אם זאת הייתה הבחירה שלה אז זו הדרך שלה, זה בסדר, אבל אני לא חושבת שבחיים האמיתיים זה היה קורה, כבר נפגשנו בארץ והכל טוב. וגם, דנה מאוד מרגשת אותי. היא הזמרת הישראלית הראשונה שקניתי את הדיסק שלה. אני עד היום בוכה בשירים שלה, היא נורא מרגשת אותי. יש אנשים שפחות וכמעט ולא הכרתי כי הם היו בקבוצה שונה. אני יותר בקשר עם מושיק, עם עומר, אמסלם, טילטיל".

 

 
מסתגלת לחיים הטובים בחזרה
 מסתגלת לחיים הטובים בחזרה   צילום: שוקה כהן 
 

אילו תגובות את מקבלת?
"בעיקר שאפו, הרבה פעמים שולחים לי הודעות שאני מהווה דוגמא לחוזק ולהתמדה ואני מייצגת את המין הנשי".


באמת היית מתמודדת מאוד חזקה, זה בטח הגנים הרוסים
"אני חושבת שזה יותר אמונה. זה שאני בן אדם פיזי זה בסדר, אבל אף פעם לא חשבתי שאני אנצח גברים. לא הייתי בצבא בכלל. זאת הייתה תקופת רגיעה ושחררו אותי מעודף בנות. בעיקרון, אני לא יודעת מה זה לעלות על חבל, ואני באותו רגע על האי נורא כעסתי, ומהכעס עליתי למעלה, ובאמת כל האנרגיות האלו מתגבשות למשהו אחד והבנתי בעקבות הנצחונות צריך להאמין שאתה יכול, יותר ממה שאתה חושב שאתה יכול".


אבל באת בכושר, תודי
"בטח. ואני עושה גם היום. תמיד אני עושה ספורט, ואני דוגלת באורח חיים בריא, אני לא מעשנת ואני שותה הרבה מים, הרבה ירקות, לא עושה דיאטות, אבל אוכלת מאוד בריא. אם אני צריכה לשמור לפני צילומים אז אני לא אוכלת ג'אנק פוד אבל אורח החיים שלי בכללי מאוד בריא. לרוב זה ספורט ומנוחה שזה לא פחות חשוב. אני עושה את שיטת הסווטשופ 3 פעמים בשבוע, שזה אימון משולב של קרדיו ומשקולות, בנוסף אני עושה יוגה, לפעמים שאני לא מספיקה אז אני יוצאת להליכה של 7-8 קילומטר ואני כל הזמן סביב זה כי הבנתי שזה משהו שעושה לי הכי טוב שיש. גם על האי עשיתי המון יוגה, כוכבי עד היום עושה יוגה בזכותי. כל הזמן הכנסתי אותם לרוח הלחימה".

 

 
עשתה יוגה גם על האי
 עשתה יוגה גם על האי   צילום: שוקה כהן 
 

את רוח הלחימה הבאת מהחינוך בבית?
"גם, אבל זאת בעיקר הבנה. קלטתי את הסיטואציה שאם אני לא מרימה אותם ומכניסה את הרוח הזאתי ידיחו אותי, כי ידעתי שאסור לנו להפסיד".

 

מה החלום שלך?
"האמת שיש לי הרבה חלומות. אני חושבת שצריך לחלום הרבה ולחלום בגדול. אני רוצה שתהיה לי תכנית לייפסטייל משלי בטלוויזיה, משהו שזה אני, אני רואה יותר ויותר שאני מצליחה להעביר איזהשהו חוזק, להוביל נשים חזקות, גם בגלל הישרדות. החלום הכי גדול הוא בעיקר להישאר עם הרגליים על הקרקע, להיות מחוברת ולהצליח".

 

חושבת על הרחבת המשפחה?
"בעזרת השם אני מאוד רוצה, מאוד מוכנה. אני חושבת שילד מאט אבל לא קוטע, אז אין שום סיבה שלא".


מה לקחת איתך מהאי?
"הרבה דברים, בעיקר תובנות כלפי עצמי. שיש כמה דברים שאני צריכה לשנות בעצמי, יש בי איזו תמימות ונטייה להוריד מעצמי ואני חושבת שהגיע הזמן שידעו שזה אני וזה מה יש, שמגיע לי. די, לא רוצה להסביר את עצמי יותר, זה אני, ואני צריכה ללמוד את זה".

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by