בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
מומלצי לייף סטייל 
כך נפרדים מכאבי הראש: ברוח הטכנולוגיה 

כך נפרדים מכאבי הראש: ברוח הטכנולוגיה

 
מומלצי לייף סטייל |
 

חלקכם בטוח נתקלתם בתחושות כמו כאב חזק בראש או ברקות, לפעמים רק מצד אחד, שמציק ואינו פוסק. אם אתם יודעים בדיוק למה הכוונה, וודאי תהיתם איך אפשר להיפטר מהכאבים הללו אחת ולתמיד. החדשות הטובות הן שיש דרך לפתור את הבעיה, ותוכלו לקרוא הכל אודותיה במאמר הבא

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 צילום: Getty Images/אימאג'בנק 
 

האבחון הארוך והמייגע של כאבי הראש

 

כאב ראש הוא תופעה בלתי נעימה שפוקדת את רובנו בשלב כזה או אחר בחיים. מומחים שונים מחלקים את כאבי הראש לסוגים שונים, וחלקם מתייחסים לכאב כסימפטום של בעיה עמוקה יותר. יש לציין, שכאבי ראש יכולים להיות חולפים ואקראיים, אך במקרים מסוימים הם הופכים לכרוניים או מתבטאים כמיגרנות, ואז עלולים להשבית אתכם ולפגוע באיכות החיים באופן משמעותי ביותר.

 

במרבית המקרים, בירור רפואי של כאבי ראש בעקבות פגישה אצל רופא המשפחה יכלול מסלול ארוך ומייגע של בדיקות, לרבות ספירת דם, צילומי רנטגן של חוליות צוואריות, הדמיית CT ראש, MRI, ואף בדיקת הנוזל המוחי-שדרתי, הנשאבת באמצעות דיקור מותני. אחרי כל זה, ברוב המקרים ימליץ רופא נוירולוג מומחה על טיפול תרופתי במשככי כאבים.

 

הסכנות של הטיפול התרופתי בכאבי ראש

תרופות משככות כאבים, אמנם מטפלות לטווח הקצר בכאבי הראש, אך מנגד גורמות לשורה ארוכה של תופעות לוואי חמורות, ביניהן ניתן למנות את היווצרותם של כיבי קיבה, פגיעה בכליות, נזקים לכבד ולמח העצם ואף סיכון לפיתוח מחלות לב.

 

בנוסף, קיימת תופעה נרחבת של התמכרות למשככי הכאבים, אשר פוקדת במקרים רבים את המשתמשים בהם באופן קבוע ובמינונים גבוהים. מעבר לכך, הבעיה העיקרית עם משככי כאבים, היא שבדרך כלל מדובר בפתרון שיעיל לטווח הקצר בלבד, בעוד שבטווח הרחוק, מפתחים החולים עמידות בפני השפעת התרופות.

 

כך, מוצאים החולים את עצמם עוברים ממשכך כאבים אחד למשנהו, תוך הגדלת המינונים עוד ועוד, עד למצבים בהם שום תרופה כבר לא עוזרת.

 
 צילום: bigstock 
 
 

הפתרון הטבעי המשולב לבעיות של כאבי ראש

הרפואה המשלימה המתקדמת מציעה כיום פתרון טבעי משולב ואופטימלי לבעיות של כאבי ראש. הבעלים של רשת מרפאות אלטרנטיבה, בה מטפלים בכאבי ראש, מר משה פרימן, N.D ותרפיסט מומחה רב תחומי, מסביר על יתרונותיו של הזיווג בין הטיפולים השונים:

 

"שילוב של מגוון טכניקות טבעיות אפקטיביות, לרבות דיקור סיני ויפני, רפלקסולוגיה, שיאצו וטווינא, תזונה נכונה ורפואת תדרים, מאפשרת לטפל בשורש בעיית הכאב, ובה בעת לקדם את רמת הבריאות הכללית של המטופל, ולפטור אותו מתסמינים נלווים נוספים."

 

 

אבחון ממוחשב וחדשני

בשיטת האבחון הממוחשב החדשה, ניתן תוך דקות ספורות לקבל כמויות מידע עצומות על מצבו הבריאותי של החולה. המידע האבחוני כולל נתונים אודות חוסרי ויטמינים, מינרלים וחומרים חשובים נוספים בגוף, הערכת תפקודם של המערכות השונות, כמו מערכת הנשימה והעצבים, כמויות הרעלנים המצויות בגוף ועוד. נתונים אלו, המתקבלים באופן ממוחשב ומידי, מאפשרים למטפל לקבל מידע אבחוני מדויק על מצבו הגופני של החולה, ולהבין לעומק את שורש הבעיה באופן מהיר ומועיל.

 

שיטת האבחון הממוחשבת מתווספת לדרכי אבחנה מסורתיות יותר, ומדויקות להפליא שנהוגות ברפואה המשלימה, כמו בדיקת דופק ולשון מהרפואה הסינית, אבחון במגע של אזורים המשקפים בתוכם את הגוף כולו, כמו הבטן, כף הרגל ונקודות רגישות ספציפיות הידועות למטפל המיומן. דרכי אבחון אלו משמשים את המטפלים בדיקור, ככלי בקרה שמאשש את הבדיקה הממוחשבת, ומאפשר ראיה רב ממדית של הבעיה.

 

 
 צילום: bigstock 
 

התאמת טיפול משולב באופן אישי לכל מטופל

כשהמטפל רואה את כל הנתונים הדרושים להבנת שורש הבעיה, הוא בונה למטופל טיפול משולב המותאם באופן אישי. טיפול זה יכול להיות מורכב ממספר טכניקות טבעיות מענפי הרפואה המשלימה השונים. הדגש מושם על התאמת הטיפול למטופל, הן ברמת הנוחות וההעדפה האישית, והן מבחינת האפקטיביות, האפקט הטיפולי המהיר וכמות הטיפולים המינימאלית, הנדרשת על מנת להגיע לתוצאות מיטביות. להלן מספר שיטות טיפול אפקטיביות מענפי הרפואה המשלימה השונים, אשר נמצאים בשימוש לטובת ריפוי כאבי ראש:

 

רפואת תדרים - בשיטת טיפול זו נשלחים תדרים בעוצמה ובמרחקים מסוימים, באופן שמאפשר  לתקן את פעילותם של האיברים והמערכות שנפגעו, ומהוות את שורשה של בעיית כאבי הראש. מדובר בטיפול מתקדם ומתוחכם, שמאפשר השפעה מדויקת ואפקטיבית להפליא על המקורות הספציפיים לכאבים.


דיקור קרקפת נוירולוגי YNSA- שיטת דיקור ייחודית זו, מבוססת על השתקפות של מערכות השלד והעצבים בנקודות שונות בקרקפת. באמצעות דיקור בנקודות הקרקפת, ניתן לרפא או להקל באופן משמעותי על בעיות כאב קשות, לרבות כאבי ראש חזקים. יתרונה של השיטה טמון במהירות השפעתה - המידית!

 

טיפול קרניו-סקראל- קרניו סקראל הנו טיפול במגע, עדין במיוחד אך עוצמתי בהשפעתו, המבוסס על איזון מחדש של פעימת נוזל המוח ועמוד השדרה. יתרונותיו של הטיפול טמונים בכך שהוא משפיע על הגוף ועל הנפש כאחד, מעולה לריפוי כאבי ראש שנובעים ממתח ומערבים גם בעיות בחוליות הגב, ובזכות עדינותו מתאים גם לילדים ולקשישים.


שיטת האיזון של ד"ר טאן- מדובר בשיטת טיפול מהפכנית ונוירולוגית, המתבססת על החדרת מחטים באזורים מרוחקים ממקום הכאב, המשקפים או מדמים את אזור הבעיה. יתרונותיה של השיטה באפקטיביות המהפכנית שלה, במהירות השפעתה, ובכך שאין צורך להחדיר מחטים באזור הכואב עצמו.

 

צמחי מרפא סיניים - הטיפול בצמחי מרפא סיניים, מתבסס על אבחנה אישית ומעמיקה, ובעקבותיה נרשמת לכל מטופל פורמולה הכוללת הרכב ספציפי ומותאם באופן אינדיווידואלי של צמחי מרפא במינונים מסוימים. בין יתרונותיו של הטיפול באמצעות צמחי מרפא בכאבי ראש, ניתן למנות את העובדה כי נדרשת רק פגישת אבחון אחת בלבד לצורך אבחנה והרכבת הפורמולה הצמחית, שלאחריה הטיפול המתקבל הוא מתמשך, מאחר והצמחים ניטלים שלוש פעמים ביממה, לאורך זמן שנע בין חודש אחד ועד חצי שנה. בנוסף, חשוב להדגיש כי מדובר בשיטת טיפול אפקטיבית ביותר, בעיקר כשכאבי הראש נובעים מחולשה ומצבי חסר שונים.

 

טווינה פיזיותרפיה סינית - מדובר בטיפול פיזיותרפי, המשלב השפעה ישירה באמצעות מגע ומניפולציות מדויקות על רקמות השרירים, הגידים והמפרקים, לצד אפקט טיפולי באמצעות איזון ערוצי האנרגיה השונים בגוף. הטיפול יעיל ביותר ומומלץ במיוחד במצבים בהם כאבי הראש מערבים גם בעיה בחוליות הצוואר, ולצד היתרון העצום הטמון באפקטיביות שלהם, הם גם יכולים להיות נעימים ביותר ומשחררים מאוד.

 

 

 

 
 צילום: bigstock 
 

טיפול רפלקסולוגיה - טיפול הרפלקסולוגיה נעשה באמצעות עיסוי ולחיצות בכף הרגל, המפעיל את נקודות ואזורי ההשפעה העמוקים, על פי המפה הרפלקסולוגית המפורטת. יתרונותיו של הטיפול, לצד היותו חוויה נעימה ומרגיעה, בכך שהוא מהווה כלי אבחון מתקדם, דרכו ניתן גם לטפל בבעיות נוספות. זאת ועוד: הרפלקסולוגיה מאפשרת לדם ולאנרגיה בגוף לזרום מאזור הראש, שם היא נוטה להצטבר בעיקר בעקבות התמקדות בפעילות מחשבתית על חשבון הפעלת הגוף, לכיוון הרגליים ופלג הגוף התחתון.

 
 צילום: bigstock 
 

דיקור יפאני - שיטת דיקור המבוססת על עקרונות הרפואה הסינית והיפאנית, וכוללת החדרת מחטים באזורי רפלקסים שונים בגוף, המשפיעים על מקום הבעיה. יתרון השיטה טמון באפקטיביות שלה, לצד כך שמידת החדרת המחטים הנדרשת הנה שטחית ביחס לדיקור הסיני, ולכן מציקה פחות. בנוסף, באמצעות הדיקור היפאני ניתן לסייע בריפוי כאבי ראש גם אצל מטופלים שלא הגיבו היטב לדיקור הסיני.


פולסים אלקטרומגנטיים- מדובר בשיטת טיפול וריפוי ללא תרופות באמצעות מכשיר ייחודי מסוגו, המשרה על האזור הפגוע בגוף שדה מגנטי באמצעות זרם חשמלי המשתנה בתדירות, בצורת הגל ובעוצמת הגל בהתאם לבעיה או למחלה המטופלת. יתרונות הטיפול כוללים את היותו שיטה מתקדמת וחדשנית, אשר נחקרה במחקרים מרובים, ומאפשרת להגיע לתוצאות מצוינות בטיפול בכאבי ראש.

 

כיום אלפי חולים שסבלו מכאבי ראש כבר מצאו את הישועה, באחת מהשיטות האלטרנטיביות או בשילוב של כמה מהן. בזכות זאת אנשים אשר סבלו במשך שנים רבות מכאבי ראש ומיגרנות השתחררו מהכאב וזכו לקבל את השליטה על איכות חייהם חזרה לידיהם!

 

 
 צילום: bigstock 
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by