בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
הצינור 
"אני עוזב": ההודעה הדרמטית של אלירז שדה 

"אני עוזב": ההודעה הדרמטית של אלירז שדה

 
הצינור |
 

רשת החקלאי נפתחה בקול תרועה לפני שנה וחצי על ידי אלירז שדה ועכשיו הוא עוזב. האם יש קשר לתחקיר הצינור על התנהלותה של הרשת?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

תקווה ממו חשפה כאן בתחקיר את ההתנהלות מאחורי הקלעים של אלירז שדה ועכשיו אנחנו מתבשרים מפרסום בידיעות אחרונות, שאלירז שדה מחליט לפרוש מהרשת. אלירז מזה כשנה וחצי הוא הבעלים של רשת "החקלאי", קופראטיב ששם לעצמו למטרה להוריד את פערי התיווך בשוק הפירות והירקות, באמצעות רכישת התוצרת החקלאית ישירות מהחקלאים.

 

אלירז מחליט לפרוש על רקע המחלוקות המתמשכות בינו לבין זכייני הרשת. בראיון למוסף "ממון" של ידיעות, הוא טוען כי הסיבה לפרישה היא "שהוא לא בריא לעסק מכיוון שהוא בעל פרופיל תקשורתי גבוה ולכן הוא מושך אש". לטענתו הזכיינים מנצלים זאת כדי לנגח אותו ולהכפיש את הרשת באמצעות פנייה לאמצעי תקשורת. אלירז הצהיר כי יעביר את המניות שלו לשותפתו שירלי יעקבי ולמרות שהוא מושך אש, הוא ימשיך לשמש כפרנזטור של הרשת.

 

תגובת רשת החקלאי:

"רשת החקלאי הוקמה מתוך אמונה בקונספט שנוהג על-ידה, קונספט בו הרשת מאמינה גם כיום וביתר שאת. בעלי הרשת הנוכחיים הינם אנשים ישרים והגונים, אשר מעולם לא גזלו דבר מה מאחר. חטאה של הרשת הינו בשניים- האחד, בעובדה שאחד מבעלי מניותיה הינו איש תקשורת מפורסם, עובדה אשר עומדת לרשת לרועץ שכן כל זכיין שאינו מקבל את אשר רצה, ניסה לסחוט את הרשת ואיים בפניה לתקשורת, כפי שבדיוק נעשה כאן. זאת הסיבה שהובילה את אלירז, אשר רואה את טובת הרשת, לזוז הצידה.

 

חטאה השני של הרשת, היה באמון שניתן לזכייניה ואשר נוצל על-ידם לרעה תוך שימוש בהתנהלות סחטנית ובריונית. אם הרשת ומודל הרשת כל כך גרועים? למה הזכיינים שעזבו אותה לאחר שלמדו את כל סודותיה, מפעילים מאותם נכסים שבהם פעלו סניפי "החקלאי" עסקים דומים עד כדי להטעות והם אפילו נעזרים באותם ספקים, באותם מותגים ו-באותם אנשים שהיו איתם בקשר במהלך תקופתם כזכיינים. האם התקשורת, שנותנת במה לזכיינים שכאלה משמיעה כי גזל סודות מסחריים והתנהלות שכזאת הינה מקובלת.

 

מי שיש לו טענות אמיתיות, ולא מנסה לסחוט ולהלך אימים, פונה לערכאות האמיתיות שיכריעו בטענותיו. הוא לא מנסה להשפיע דרך ערוצי תקשורת! בד-בבד עם פיתוחה, תפעל הרשת למצות את הדין עם מי אשר הזיק לה כספית ותדמיתית".

 
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by