בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
אופנה 
מצעד בגדי הים הכי לוהטים באינסטגרם 

מצעד בגדי הים הכי לוהטים באינסטגרם

 
אופנה |
 

בר רפאלי בביקיני לוהט של MARYSIA בעיצומו של ההיריון השני שלה, חן אמסלם בביקיני א-סימטרי צהוב וקיארה פראני בשלם שחתוך במקומות הנכונים. קבלו את המצעד הכי לוהט באינסטגרם

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Island life 🌴

A post shared by Bar Refaeli (@barrefaeli) on

 
 

הקיץ כבר לגמרי פה ובגדי הים הלוהטים ביותר כבר מציפים את האינסטגרם והסטורי, מדי שבוע נציג לכם פה את הבסט, ואת אלו שהיינו רוצות לעצמינו. אז מה היה לנו? בראש הרשימה, בר רפאלי נופשת בתאילנד וחושפת בטן הריונית פצפונת בבגד ים של MARYSIA לפקטורי 54 וזוכה לתגובות מפרגנות.

 

רוצות להישאר תמיד מעודכנות? עשו לנו לייק בפייסבוק של נענע10 לייפסטייל

 

 
בר רפאלי
 בר רפאלי   צילום: אינסטגרם 
 

קיארה פראני היא אולי הבלוגרית הכי מצליחה בעולם, ועם ההצלחה שלה היא קיבלה ביטחון ללבוש הרבה פחות בד. כך גם הבגד-ים הזה שככל הנראה העלה לה את מספר העוקבים בעוד כמה אלפים.

 

 
 

🌴 #TheBlondeSaladGoesToHawaii

A post shared by Chiara Ferragni (@chiaraferragni) on

 

לנטע אלחמיסטר ולנועה בני מותג בגדי ים קטנטנים והורסים, אבל הפעם השתיים הפתיעו עם דגם גלישה שהצליח להתעלות על כל דגמי הגלישה שראינו העונה שמצליח להיות לוהט, מחטב ושיקי בו זמנית, ובמיוחד עליה.

 

 

 

🦋⚓️🛥💦🐳🦋 #batumicity #מצבטיסה3 ☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️

A post shared by Neta Alchimister (@neta_alchimister) on

 

שני זיגרון בבגד-הים של החנות הורודה, שמתמחה בבגדי-ים ברזילאים שמיוצרים בברזיל, שהוא כל כך פשוט אבל סופר סקסי ומחמיא.

 

 

🍉🍉

A post shared by Shani Zigron (@shanizigron) on


 

נדמה שכל בנות הביצה קיבלו את בגד הים של מובו, ולמרות שאנחנו רואים אותם על כולן, הם עדיין לא נמאסו עלינו. יובל שרף בתחתונים בגזרה גבוהה שהפכו למרענן הרשמי של הקיץ הזה.

 

 

@yuvalscharf46 wearing Mobo top Aruba bottom Nice 👙 #moboswim #thegoodlifebymobo #moboaroundtheworld

A post shared by Mobo Swim (@moboswim) on

 

קנדל ג'נר מוכיחה שלא צריך לחשוף הכל כדי להיראות מהממת בבגד-ים. הגזרה הגבוהה עובדת מעולה גם עם טופ סגור וספורטיבי. אהבנו.

 

 

🌸

A post shared by Kendall (@kendalljenner) on

 

המלאכית ג'ניפר סקריבר בבקיני סקסי שלמות בצבע ורוד עתיק עם שילוב קשירות מלפנים של Agua Bendita Official שגורם לחזה להיראות וואו!

 

 

coffee addiction. ☕️

A post shared by Josephine Skriver (@josephineskriver) on

 

שלם זה הביקיני החדש, את זה כבר מזמן הבנו. קים אדרי בבגד-ים שחור שלם של מוסקינו מלא סטייל וגלאם.

 

 

 

Shabbat shalom 🖤

A post shared by Kim Edri (@kim_edri) on

 

ג'ני צרוואני מציגה את אחד הטרנדים הרותחים של הקיץ הזה - טרנד הגלישה שמחמיא לנשים ספורטיביות שלא אוהבות לחשוף יותר מדי, אבל זה הכי סקסי שיש. בגד-הים הזה של בלנקיני מיועד גם לשיזוף דרכו, כך שאם תרצו, תוכלו לקבל קצת צבע ולא לדאוג לגבי סימני השיזוף.

 

 
 

אשלי גרהאם כבר מזמן הכריזה ובצדק שיופי מגיע בכל הגדלים והמידות, וכעת היא מכריזה שהשלם האדום והחושני של Swimsuits For All מתאים לכולן.

 

תודו שמדובר בבגד-ים הלבן השלם המקורי שראיתן, אמנם הוא לא יתאים לכל אחת, ובעיקר הדקיקות והרזות ירוויחו הפעם מהסטייל, אז אם אתן מאלו, תוכלו להשיג אותו בפקטורי 54.

 

Two-a-days 💦

A post shared by Jacey Lenae Duprie (@damselindior) on

 

חן אמסלם לא נוהגת להיחשף בבגדי ים לרוב, אך היא בכל זאת עשתה זאת עם ביקיני א-סימטרי של בר מרום, שבהחלט רענן לנו את פיד הסטורי.

 

 
חן אמסלם
 חן אמסלם   צילום: אינסטגרם 
 

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by