בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
אופנה 
הלם: ניקול ראידמן לראשונה בבגד-ים 

הלם: ניקול ראידמן לראשונה בבגד-ים

 
אופנה |
 

מזג אוויר החם מתמיד הוציא אפילו את הביקיני של ניקול ראידמן אל האור וזכינו לראותה לראשונה בביקיני קוטור. קבלו את מצעד בגדי הים הכי יפים באינסטוש

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ניקול ראידמן נחשפת לראשונה
 ניקול ראידמן נחשפת לראשונה   צילום: אינסטגרם 
 
 

מזל שהמציאו את הסטורי, שם המפורסמות שלנו מרגישות הרבה יותר בנוח להיחשף בבגדי הים המושלמים שלהן. כך גם ניקול ראידמן העלתה אמש תמונה לסטורי שלה לראשונה כשהיא בביקיני כשהיא כותבת: "שמנה אך לא מרוטשת"! שומן לא ראינו אבל ביקיני קוטור בגוף חטוב להפליא כן! איפה התחבאת עד עכשיו גברת ראידמן?

 

רוצים להישאר תמיד מעודכנים? עשו לנו לייק בפייסבוק של נענע10 לייפסטייל

"זה היה שווה את זה": התפריט המיוחד שהביא לה בת אחרי 3 בנים
הסטייליסט של המדינה איתי בצלאלי מעצב קולקציה שחורה מחטבת לכולן

חוץ ממנה העלתה גם רותם סלע תמונת ביקיני בלי להראות לנו אותו יותר מדי, שי מיקה בביקיני הורס עם חיתוכים מעניינים, ג'יי לו בחוטיני שחור, בר זומר מעלה כל יום ביקיני אחר, אניה מרטירוסוב באדום הכי קטנטן שראינו השבוע, אשלי גרהאם בביקני מחמיא אדום וסקסי, ודנה זרמון מבלה בשלם יווני. איזה בגד-ים הכי אהבתן?

 

 
omg: ניקול ראידמן
 omg: ניקול ראידמן   צילום: מהסטורי של ניקול 
 

Chilling ????

A post shared by Rotem Sela (@rotemsela1) on

 
 

??חום.

A post shared by שי מיקה (@shaymika) on

 

Missing Miami...???????

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

 

@sportsillustrated

A post shared by Bar Refaeli (@barrefaeli) on

 
 
 

#weekend ????

A post shared by Neta Alchimister (@neta_alchimister) on

 

It's hot today kids, drink water ??

A post shared by ??Anya Martirosov ?? (@anyamartirosov) on

 

away??

A post shared by A S H L E Y G R A H A M (@theashleygraham) on

 

Vacay Mood || ???????? • pic by @mmmwa

A post shared by Dana Zarmon (@danazarmon) on

 

#סופשבאמצש ??

A post shared by Mor Silver Chebotar (@morsilver) on

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by