בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
פרח מגליל פימו 

פרח מגליל פימו

 
 
מערכת RED

אמנית פימו מלמדת כיצד ליצור גליל פרחים וצורות, "מילפיורי" מפימו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
כלים וחומרים:
מערוך או מכונת פסטה
משטח עבודה
סכין חיתוך
חצי חבילה של פימו שחור
חצי חבילה של פימו לבן
רבע חבילה של פימו סגול

מהלך העבודה:
כדי ליצור את לב הפרח נרדד רבע חבילה של פימו שחור ולבן לצורת שני מלבנים. את המלבנים נניח האחד על השני. את הרצועה המלבנית שנוצרה נגלגל ליצירת שבלול המשלב את שני הצבעים. יש להדק את הגליל כדי לטשטש את החיבורים ולגלגל אותו על משטח העבודה על לצמצם את הקוטר שלו ולהאריכו. בעזרת סכין חיתוך נסיר את הקצוות המיותרים עד לקבל דוגמת ספירלה. לגליל הספירלה שנוצר נחזור בהמשך.

להכנת עלי הכותרת נשתמש ברבע חבילה של פימו בצבע לבן, ממנה ניצור חבית בגובה של 2-3 ס"מ. נרדד רבע חבילה של פימו בצבע שחור ליצירת מלבן ברוחב החבית, כך שיוכל לעטוף אותה פעם אחת. את שאריות הפימו נסיר בעזרת סכין חיתוך. נניח את החבית על צידה וניצור חתך במרכז, לא עד הסוף. נוסיף שני חתכים בצדיו של החתך המרכזי. אל החתכים נחדיר מלבנים קטנים בצבע שחור ואת השאריות נחתוך החוצה.

את החבית נגלגל לאורך של כ-11 ס"מ ונצמצם את קוטרה על גבי משטח העבודה. שוב, נסיר את הקצוות המעוותים ונחלק את הגליל לחמישה עלי כותרת שווים בגודלם. את עלי הכותרת נסדר במעגל, סביב פרוסה שנחתוך מגליל הספירלה שהכנו מקודם.

בפימו הסגול נשתמש ליצירת נחשים בגובה עלי הכותרת. את הנחשים נמקם בשקעים שנוצרו בין עלי הכותרת. את הפימו הסגול שנותר נרדד למלבן ועמו נעטוף את הפרח. נהדק את כל החלקים ונצמצם את קוטר הפרח בעזרת שתי הידיים על גבי משטח העבודה. נסיר את הקצוות המעוותים והפרח הראשון מוכן.

פרקים נוספים:
כוכב מגליל פימו>>
חרוז מילפיורי>>
סיכת ראש מילפיורי>>
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by