בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אורגזמה, עכשיו 

אורגזמה, עכשיו

 
 
גליה סיון

עם בן/בת זוג או בלי, כפורפליי או כדבר האמיתי, הוויברטור תמיד יהיה הצעצוע המבוקש ביותר בשוק. לגזור ולגמור

 
 
 
 
 
 
 
 
 
פריסטייל פנטזי. פנטזיה של מטען
 פריסטייל פנטזי. פנטזיה של מטען   
זה סיפור אמיתי: נשים רבות מתקשות להסביר לבן זוגם מה הן רוצות, אם מתוך ביישנות או כי הן בעצמן לא יודעות מה מתאים להן. אלה, כמו גם נשים שלא ממש מכירות את גופן ומה הן אוהבות, או אלה שמתקשות להגיע לאורגזמה, יגלו פתאום שאין קל מזה. לעומתן, נשים שאין להן שום בעיה במחלקה הזאת יגלו שההנאה המופקת משימוש בוויברטור מעצימה הן את האורגזמה והן את הדרך אליה. איילת דוד, אחת מבעלות סיסטרס, חנות הסקס הצבעונית ומסבירת הפנים, מדווחת על מכירה מוצלחת ויציבה של כמה סוגי ויברטורים. לכל אישה, היא אומרת, צרכים שונים: "אחת תוקסם מוויברטור כפול, לאחרת מיני ויברטור הוא התשובה למשהו אינטימי, אך אם הצורך נענה – כולן יוצאות מרוצות".

בסיסטרס ממליצים להיסגר על הייעוד של הוויברטור לפני שמחליטים על הקניה: החליטי אם בא לך וויברטור לגירוי חיצוני של הדגדגן, או כזה שתוכלי גם לבצע עמו חדירה. דעי את העוצמה המתאימה לך בוויברטור, ואת הגודל הרצוי – משהו שייכנס לתוך התיק, או משהו שייכנס רק לתוך מגירה אקסטרה-לארג'. החליטי על העובי, לא כולן אוהבות את זה רחב ויש כאלה שחייבות את זה כך. וחשוב מכל: שקלי מהו המרקם הרצוי – פלסטיק קשיח, גומי, ג'לי, סיליקון, או סייבר/סופט סקין. חשוב בכל קניה לשאול על החומר ממנו עשוי הוויברטור, ולוודא שיודעים כיצד לנקות אותו.
 
 ארנב השלג (סיסטרס)/פרדייז קי ("המרכז")/ראביט לסוגיו (Good Vibes)
מחיר: הפרדייז קי עולה 1248 שקל, ארנב השלג עולה 1,200 שקל. ישנם גם ראביטים מסוגים אחרים, איכותיים אף הם, שיגזלו מכן פחות. Good Vibes מציעים את הראביטים במחירים נוחים במידה ניכרת, בין 70-80 דולר הפריט.

מברשת עוצמה (משתנה) ("המרכז")
מחיר: מברשת עוצמה – 417 שקל, גולדן אגז – 624 שקל, מארז שלם הכולל את שניהם – 837 שקל. אחריות לחצי שנה בחינם, לאחר מכן בתשלום.

צ'אבי ג'י, סטאבי (סיסטרס)/ וויברטור חדירה של "לווטרה" ("המרכז")
מחיר: בסיסטרס - הצ'אבי עולה 215 שקל (אין אחריות), ואילו הסטאבי עולה 445 שקל (יש אחריות). ב-Good Vibes, שעיצבו את הסטאבי, הוא נמכר ב-60 דולר (כמעט חצי מחיר). משתלם בהחלט, בייחוד אם הדולר ימשיך במגמת הירידה המשמחת שהוא חווה לאחרונה. הליין הקלאסי של מוצרי "לווטרה" – 448 שקל לפריט.

פריסטייל פנטזי (סיסטרס)/ Sinful Reality, Sinful Intensity Good Vibes)
מחיר: בסיסטרס - 960 שקל (אחריות לחצי שנה), ב-Good Vibes נמכרים דומיו (Sinful Reality / Sinful Intensity ב-2/3 המחיר, כרגע במבצע של 134 דולר.

קסם זוגי (סיסטרס)
מחיר: 160 שקל, ללא אחריות על המוצר. 
טיפ: כדאי להשתמש בקונדום בעת החדירה, ללא התחשבות בעובדה אם המוצר עשוי מסיליקון (איכותי יחסית) או מג'לי (חומר פחות איכותי). זה שלא תיכנסו מזה להריון לא אומר שלא תחטפו דברים מציקים אחרים, במיוחד אם תעבירו אותו לסיבוב אצל החבר'ה.

ב"מרכז להסברת מיניות האדם", חנות הסקס הוותיקה בארץ וממציאת קונספט האנטי-סליזיות המבורך, יתנו לכם/ן הרצאה של 10 דקות ללא כל מחויבות לקניה אחריה. בעת הרכישה שמים במקום דגש רב על חומרים שאינם מזיקים בעת חדירה לגוף, והם יודעים על מה הם מדברים. העובדה שניתן לחוש את המוצר לפני קנייתו הופכות את "המרכז להסברת מיניות האדם" וה"סיסטרס" לבעלות יתרון רב על פני כמעט על כל חנות סקס אחרת. הבעיה, כרגיל, היא במחיר.

למה זה כל כך יקר?
לכל אישה שלא בא לה להוציא משכורת חודשית על ויברטור, מומלץ לבקר ולקנות באתר החנות מסן פרנסיסקו. החנות מספקת משלוח מהיר יחסית לארץ, אך הוא חסר כמובן את ההדרכה הנעימה וחסרת המבוכה של חנויות הסקס הגדולות. אם אתן לא מכירות מראש את המוצר, לא תזכו לחוש אותו עד שיגיע לידיכן. המחיר, מסבירה איילת מהסיסטרס, תלוי במספר דברים: סוג חומר הגלם ממנו עשוי הוויברטור (פלסטיק וג'לי הם הזולים בקטגוריה), רמת הטכנולוגיה שהושקעה במנוע הרטט ובלוח הבקרה של עוצמת הרטט, ארץ ייצור המוצר ועלויות הייבוא ארצה, שמות המותגים, אריזה (כמו בבשמים, לעיתים האריזה יותר יקרה מהמוצר), וכן האם המוצר נמכר בחנות פיזית.

להלן חמשת הדגמים הפופולריים, המספקים והמומלצים ביותר (לעתים על ידי נסיינית, לעתים מהחנויות עצמן) שיש בנמצא. לגזור ולגמור:

ארנב השלג/פרדייז קי/ראביט לסוגיו
מדובר בוויברטור שאם תכניסו הביתה, לא תצאו ממנו יותר. ארנב השלג והפרדייז קי שייכים לסוגי הוויברטורים הכפולים, הדו-מנועיים, האחד מעסה את הנרתיק, השני את הדגדגן. הכל קורה במקביל או בנפרד, בהתאם לחשק. בהיעדר חשק, אגב, הארנב משמש גם כרהיט מגניב, כזה שאמא שלכן תבקש שתקנו גם לה בפעם הבאה שאתן באיקאה. ארנב השלג של "הסיסטרס" עשוי לדברי הבעלים מסיליקון רך, יש לו 500(!) קומבינציות שונות של רטט, וכן חרוזים המסתובבים בתוך הנרתיק לשני הכיוונים.
 
הראביט וחבריו. יגרום לכם להשאר בבית לעד
 הראביט וחבריו. יגרום לכם להשאר בבית לעד   
הפרדייז קי, פרי פיתוח של "המרכז", דומה בצורתו לארנב השלג, אך מורכב מחומרים מיוחדים המותאמים לחדירה אשר לדברי החנות, אין סיכוי שיזיקו לכן לגוף בשימוש סביר. מנוע הדגדגן של הפרדייז קי חזק במיוחד, ובכלל, הם ממליצים שם, התחילו עם אורגזמה מהדגדגן. לאחר אורגזמה מסוג זה, נקודת הג'י בולטת וקל יותר לחוות אורגזמה מחדירה.

מדד הנסיינית: לא משנה מאיפה תתחילו ואיך תגמרו, אף אורגזמה שחוויתם בעבר לא תכין אתכן לזה, והוא מומלץ כפריט חובה לכל אישה שמכבדת את האורגזמה שלה.
 
 

מברשת עוצמה (משתנה)

 
ויברטור הדומה מאוד לרוקט פוקט, אך עם טוויסט. ראשית, בניגוד לרוקט פוקט יש לו עוצמות משתנות ומניסיון, מספקות כל צורך. שנית, ניתן להלביש לו מברשת שתרטוט גם היא, למסאז' נעים בכל איבר שאתן רק יכולות לחשוב עליו. אחרי הפורפליי, ניתן להסיר את המברשת ולהלביש את שרוול הסיליקון המסופק בחבילה על המכשיר, ולהחדיר. "המרכז", אשר רשם על מברשת העוצמה פטנט, ממליץ לגברים לצאת מהארון הרקטאלי ולהעביר וויש גם שם.

לזוגות בינינו מציע "המרכז" לקנות מארז של מברשת עם "גולדן אגז" (Golden Eggs). אלה מגיעות עם שרוול וטבעת סיליקון. את הטבעת ניתן להלביש על אבר המין בזמן החדירה, ואזי האישה נהנית מרטט הביצה (העטופה סיליקון) בדגדגן.

מדד הנסיינית: נעזוב לרגע את המברשת, לא בפורפליי עסקינן. לאחר הסרתה, זהו אביזר יעיל, בעל עוצמה מספקת מאוד לכל רמת גירוי, נעים ורחב מספיק (אך לא מדי) להחדרה, וזול יחסית. אם לא בא לכן להוציא 1000 שקל על הארנב או הפרדייז קי, מברשת העוצמה שווה כל שקל.
 

צ'אבי ג'י, סטאבי/ וויברטור חדירה של "לווטרה"

צ'אבי ונסיינית לנצח
 צ'אבי ונסיינית לנצח   
הצ'אבי הוא אחד מסוגי הוויברטורים הקלאסיים הנמכרים ביותר. הוא מעוקל כך שיגיע בצורה מדויקת לנקודת הג'י. הוא עשוי מג'לי, עדין ועם זאת קשיח. כמו כן, מנוסות מדווחות שעמידותו המוחלטת למים הופכת את הצ'אבי לפרטנר מעולה למקלחות משותפות. ה"סטאבי" (G Swirl) הוא שכלול של הצ'אבי, עשוי סיליקון ועם תוספת מורגשת ומומלצת של עיקולי סיליקון על הכיפה ולאורך גוף המכשיר. קל מאוד לשלוט בו והוא יאמי גם מבחינה אסתטית. מומלץ להעמידו בנקודה מרכזית בבית ליד ארנב השלג, לשמחת האורחים.

"לווטרה", יצרנית של מוצרים רפואיים (בעיקר פרוטזות), נחשבת לדברי "המרכז" לאחת מהחברות המקצועיות בתחום. הלווטרה יצאו עם קו קלאסי של אביזרי חדירה רוטטים, עשויים לטקס ובעלי עוצמת רטט נמוכה, חלקים או מחוספסים. יתרון המוצר הוא במגע (ריאליסטי יחסית) בעת החדירה ובכך שהוא מקבל את חום הגוף במהירות. חסרונו הוא בעוצמת רטט נמוכה יחסית לנשים שמעדיפות את זה בעוצמה על הדגדגן. המנוע, לדברי "המרכז": "עמיד לנצח".

מדד הנסיינית: הנסיינית העצלנית ניסתה רק את הסטאבי, והתאהבה. לאחרונה נראתה משוטטת ברחבי ת"א ומחלקת פליירים עליהם כתוב "נסיינית וסטאבי לנצח".

פריסטייל פנטזי/ Sinful Reality, Sinful Intensity
הוא יקר מאוד, גם בארץ וגם בחו"ל, וזאת בשל חומר הגלם (סיליקון היפואלרגני) ובשל העובדה שאינו מצריך סוללות. הוא נטען על ידי מטען יפהפה ויעיל, המגיע כיחידה אחת עם הוויברטור. בדומה לכל וויברטור שמכבד את עצמו, גם הפריסטייל עמיד במים וידידותי מאוד למשתמשת הטרומפלדורית. במלים אחרות, הוא נוח לתפעול ביד אחת.
 

קסם זוגי

נשמע מסובך, מרגיש טוב. קסם זוגי
 נשמע מסובך, מרגיש טוב. קסם זוגי   
עמוד וחצי של אפליה לטובת הנשים, בהחלט מפצים על מאות שנים של דיקטטורה גברית. הגיע תורו של הזוג הפתוח מינית. "הקסם הזוגי" כולל טבעת ג'לי המתלבשת על בסיס איבר הגבר, לתוכה נכנסת סוללת רטט הפועלת בלחיצת כפתור אחת. הטבעת פועלת על שלושה מישורים מענגים: היא מקשיחה את האיבר, מונעת שפיכה מוקדמת, ומנעימה את החדירה ברטט על הדגדגן. נשמע מסובך, נראה ומרגיש טוב, וזול יחסית (160 שקל בסיסטרס, ללא אחריות על המוצר).

מדד הנסיינית: לאור העובדה המצערת שהנסיינית אינה נהנית מקסם זוגי בחייה, היא התקשתה לדגום את המוצר. עם הזוגות הסליחה.

יש לציין ש"המרכז", בניגוד לכל חנות סקס אחרת כמעט, מעניק אחריות על המוצרים עליהם הוא ממליץ בעת הקניה. האחריות על המוצרים תקפה לחצי שנה ללא תשלום, ולאחר סוף התקופה ישמחו לתקן לכם כל קלקול "במחיר סמלי", כדברי החנות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by