בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
כשצריך אז קורעים 

כשצריך אז קורעים

 
 
גליה סיוון

עזבו אתכם מחולצות שנקשרות מאחור, חזיות שנסגרות מלפנים, מגפיים עד הברך: למה לסבך כשאפשר לפשט. המדריך החביב למתפשט הזריז

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אם תקישו בגוגל את המשפט "איך להוריד למישהי את החזייה", ואנחנו לא מדברים פה על חוש הומור ועיניים יפות שיגרמו לה להוריד את החזייה בעצמה, תקבלו 652,000 תוצאות, אתרים, פורומים ובלוגים, המדריכים את הגבר האבוד בנבכי פתיחת הקרס. 652,000 הוא מספר מטריד, פשוט כי הוא גדול מדי: כידוע, כשרוב הכיתה נכשלת במבחן הבעיה היא במורה, או לפחות במבחן.

יש משהו לא הגיוני בעולם בו גבר שיודע להחליף פנצ'ר ברבע שעה, מבזבז חמש דקות שלמות על למצוא איך מבחינה הנדסית החולצה שלך עולה והחזייה שלך יורדת. במלים אחרות, יש לבדוק את ההנחה שאולי מקור הבעיה אינו בגבר מגושם או באישה חסרת נסיון, אלא בחזייה עצמה. מתוך הכרה במורכבות הנושא ליקטנו כמה פרטי אופנה, הוספנו מעט טיפים, ולהלן מורה נבוכים לנבוכים באמת: איך להתלבש על מנת שהוא/היא לא יחשבו שאתם עושים להם דווקא.
 

חזית מסתערת

בתנועה אחת מהירה, הרוכסן (Half pinay, Flickr.com)
 בתנועה אחת מהירה, הרוכסן (Half pinay, Flickr.com)   
מרבית הבגדים שהכי קל להוריד – חולצות, מכנסיים ואפילו חצאיות, בנויים על העיקרון של התקפה חזיתית. כך נפולאיון כבש חצי עולם, על-ידי שליחת חיילים להסתערות פנים מול פנים, בלי טקטיקות עקיפה מורכבות. הוא איבד הרבה חיילים, אך חסך בדקות יקרות. כך גם בבגדים: קל יותר לפתוח רוכסן של חצאית הנמצא בצידי הפריט מאשר מאחורה, קל יותר להוריד מכנס שהפתיחה שלו היא מלפנים ולא בצדדים. הסוד הוא בנגישות: ככל שהפתיחה ישירה יותר, כך הבגד יורד בקלות רבה יותר.

מכל פרטי הביגוד, החצאית היא הקלה ביותר להורדה. אם מאיזושהי סיבה סליזית את רוצה להוריד חצאית במהירות, דאגי להתחמש מראש בחצאית מעטפת הקשורה מאחור. כל מה שתצטרכי לעשות אז הוא לפתוח את הקשר ולקלף מעלייך את הקונסטרוקציה. חצאיות עם רוכסן קלות אף הן: פשוט פותחים את הרוכסן ונותנים לחצאית ליפול על הקרקע. במקרה הגרוע ביותר, נניח אם השמנת קילו וחצי בדייט האחרון והכל מתרכז באזור המותניים, גם אז תתגלה החצאית, כל חצאית, כפריט גמיש יחסית. מכנסי חצאית, אגב, פריט לבוש שעד היום לא ברור למה הוא אי פעם הצליח, גם הם נוחים להסרה בשל גזרתם הרפויה.

מכנסיים שלהם רצועות גומי הם הנוחים ביותר להורדה מהירה, מבוקסרים ועד אימוניות. הבעיה היחידה היא שהם לא הולמים את המטרות שלשמן התכנסנו כאן. לא תראו זוג בדייט ראשון במכנסיים שבימים אחרים משמשים לשיעורי ספינינג. הפתרון במקרה זה הוא ללכת על מכנסיים הנסגרים ונפתחים בעזרת רוכסן, בין אם מדובר בג'ינס או בפריט אלגנטי יותר. אם אין זמן מומלץ שלא לבחור במכנסיים עם כפתורים, המצאה של גברים שלא מחבבים נשים באופן מיוחד. ג'ינס עם כפתורים מבזבז דקות יקרות בזמן ההורדה, במיוחד אם הוא צמוד. המזוכיסטים שבינינו ייהנו משילוב בין חגורה ומכנסיים עם כפתורים, הופעה הדורשת פתיחה כפולה: גם של האבזם וגם של הכפתורים.
 

מגפיים לא בבית ספרנו

אם כבר מגפיים, ותרו על האבזמים (cheekybuttnice, Flickr.com)
 אם כבר מגפיים, ותרו על האבזמים (cheekybuttnice, Flickr.com)   
נעלי ספורט, נעלי טניס, כפכפים, נעלי עקב ומגפי חצי אינם מציבים בעיה בפני המתפשטת הזריזה. הבעיה מתחילה עם בוא היורה, או ב-9 ימי החורף שיש בישראל. אלה מאלצים כל בחור ובחורה לשלוף את המגפיים שעלו להם 600 שקל: להוציא, לנעול במשך שלוש דקות, ולבזבז חמש דקות לפחות על השתחלות החוצה.

האבטיפוס השטני ביותר הוא המגף בעל השרוכים המצטלבים, המגיע עד לברכיים יחד עם השרוכים. הגעתן הביתה, מלאות תשוקה כלפי הבחור הזר שאספתם, ונתקעתן חמש דקות על המגף. בינתיים הוא הספיק ללכת לשירותים, להוציא ס.מ.ס לחבר'ה, ולאכול סנדוויץ' מהיר. המגף מורכב, יקר, ומפדח.

המקום השני בקטגוריית הנעל המעיקה נתפס על-ידי המגף בעל האבזמים. מצוין לטיפוס הרים, פחות טוב להורדה מהירה במקרה שהנעל נתפסה על זיז באמצע האוורסט. מכיוון ששיטת הפתיחה דומה לזו של החגורה, רק במקום נגיש פחות לגב ולעצבים, עדיף אם כבר ללכת על מגפיים עם רוכסן. המגף המרוכסן הוא הנוח ביותר בקטגוריה, הן להנעלה והן להורדת בזק.
 
 

ביריות שולטות

מי צריך בגדים? (ASAPimages)
 מי צריך בגדים? (ASAPimages)   
כל אישה באשר היא אישה התענתה, לפחות פעם אחת בחייה האופנתיים, בלבישת גרביונים. נכון שסוגי הגרביונים נעים בין המעיק למעיק במיוחד. עבור החיטוב והמראה החלק אנחנו משלמות בחום, צפיפות ומחנק. בימים רגילים זהו מחיר היופי אבל כשנדרשת הסרה מהירה כדאי לזכור שגרבוני ירך מכסים את האזור החשובים ומותירים את האחרים חופשיים. זה אולי לא יהיה נוח במיוחד, ויימצא תמיד בסכנת החלקה, אבל היי, המטרה כאן היא לבישה לפרק זמן קצר והפשטה מהירה. ועבור סכנת ההחלקה, ובכן בשביל זה יש ביריות, ומי לא אוהב ביריות?
 

רצועות הן מהשטן

האימה, האימה (Calf, Flickr.com)
 האימה, האימה (Calf, Flickr.com)   
חולצות המצוידות בכל מיני רצועות שנקשרות מאחור, ואז מלפנים ואז מאחור שוב, אינן מומלצות. אפילו בהנחה שהבנתן סופסוף איך זה עובד, הן יוסיפו לכם עצבים וזמן מיותר שאין לכן. ואם לכן לקח זמן להבין את העניין, רק דמיינו את הבעת חוסר האונים של הבחור שיבקש לשלוף אותך ממערך החוטים.

החולצה הקלה ביותר להורדה היא כמובן הטי-שירט, ואם אתן מתכננות לחזור הביתה לבד בלילה, ייקח לכם בדיוק שנייה וחצי להיפטר ממנה. במקרה של תכנון ערב רומנטי אך יעיל לכו על חולצות עם כפתורים, השומרות על הממד הסקסי (גם אם אתן לבד ואוהבות את עצמכן באותו רגע) ומתגלות תמיד כקלות יחסית להורדה.

סוגיית הרצועות מובילה אותנו היישר לפריט הלבוש המושמץ והאהוב ביותר על גברברי העולם החופשי באשר הם: החזייה. נשים רבות לא מבינות את הקסם, שלא להגיד האובססיה, שיש לגברים מגיל 6 עד 600 לגבי חזיות. לא ברור אם הריר האוטיסטי שהם מפתחים בכל פעם שהם עדים לאירוע הנדיר של חשיפת החזייה קשור לכך שהם מפעילים את הדמיון לגבי מה שנמצא מתחת, או שהמקור לרגרסיה קשור בריגוש פרימיטיבי של כיבוש.
 
בלילחץ, יש הוראות הפעלה (וומן אונלי)
 בלילחץ, יש הוראות הפעלה (וומן אונלי)   
בהיותן פריט חובה לכל אישה שאינה רקדנית בלט מקצוענית, סוגי החזייה רבים מספור. גברים בדרך כלל ישמחו להודות שבתחום החזיות, הפריטים המועדפים עונים על שלושה קריטריונים מרכזיים: פוש-אפ, סטרפלס ותחרה. השילוב ברור: השדיים שלך צריכים להראות גדולים יותר (פוש-אפ), קלים לגישה (סטרפלס), ונעימים יותר בעת תהליך ההורדה (תחרה).

החרדות המרכזיות בתחום לידועות: גברים שונאים חזיות כותנה, כי זה מה שסבתא שלהם היתה לובשת, וחזיות החמושות במספר קרסים מאחור הם כמו המשחק המקדים לחרדת ביצוע. זה מסבך אותם, מעיק עליהם, מכניס אותם לסרטים. לראיה אחד מהמדריכים הרבים להסרת חזייה, הכולל שיטות להורדת כל סוגי החזיות בעזרת יד אחת, שתי ידיים, הפה, או חיבוק הדוב ("חבק את הבחורה שלך חזק וקרסי החזייה ייפתחו מהלחץ", ציטוט מדויק). האתר זוכה לפופולאריות מחשידה, שצריכה לעורר חשש בקרב כל בחורה שרוצה שהגבר שלה ישמור על כבוד עצמי מינימלי בזמן הפורפליי.

תובנות המחקר

אחד ממסעות הפרסום המוצלחים ביותר בעולם האופנה הישראלי, זה של "טבע נאות", התרכז בשילוב בין נוחות ויופי. קמפיין ה"את הכי יפה כשנוח לך" זכה במקום השני השנה בתחרות האפ"י לשיווק אפקטיבי, למרות שניתן להתוכח על מידת האמת בפרסום שבו. יש להודות שישנה מידה של מזוכיזם בעולם האופנה ושעד כמה שננסה לשכנע את עצמנו, אנחנו לא הכי סקסיות כשנוח לנו. כשנוח לנו אנחנו בדרך כלל שלוחיות בטרנינג.

אלא שבבואנו לערב שבסופו יש סיכוי להתפשטות מהירה, כדאי לזכור את מידת הלולינות שתידרש כדי לצאת מאריזת האופנה. משום שאחרי כל סיפורי ההלבשה, כשרגע האמת מגיע, כל הנוגעים בדבר יסכימו שאת הכי יפה כשאת לא לבושה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by