בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מי בכלל צריך סקס? 

מי בכלל צריך סקס?

 
 
גליה סיון

יש אנשים שבוחרים לא לעשות סקס עד החתונה: בתמורה הם מקבלים טבעת כסף וחיי נצח. התנזרות כדרך חיים: לא רק במאה שערים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
סקס. לא בנאלי, לא אוראלי ולא אנאלי (תמונה: SXC)
 סקס. לא בנאלי, לא אוראלי ולא אנאלי (תמונה: SXC)   
"מעולם לא קיימתי יחסי מין עם האישה הזאת".
(ביל קלינטון מדחיק את מוניקה לווינסקי, 1998)

כשהקונגרס האמריקאי ביקש להדיח את קלינטון מתפקידו, הסתמכו מתנגדיו על כך שקלינטון שיקר לתובע הפרטי, לחבר המושבעים הגדול ולעם האמריקאי, כשטען שלא קיים יחסי מין עם מוניקה לווינסקי. הבעיה היחידה שלהם היתה שקלינטון לא שיקר כלל: סקס אוראלי לא נחשב, לפי ההגדרה החוקית של שופטת במשפט אחר של קלינטון, ליחסי מין. מוניקה לווינסקי, לעומת זאת, דווקא כן קיימה יחסי מין עם קלינטון. נשמע טיפשי? חכו עד שתשמעו את הסיבה: לפי החוק האמריקאי, בעת קיום האקט האוראלי היא נגעה בו, אבל הוא לא בה. במלים אחרות, קלינטון יצא מכל הסיפור קצת אגואיסט, אבל לא שקרן.

יהיו אשר יהיו דחפיו המיניים של נשיא ארה"ב לשעבר, הנשיא הנוכחי מאמין שאסור לבני נוער אמריקאיים לעשות סקס. לא מין בנאלי, לא מין אוראלי, ואלוהים ישמרנו מהגרסה האוראלית. בוש הכפיל בשנים האחרונות את תקציבי הארגונים המקדמים את רעיון ההתנזרות עד החתונה, לשמחתם הרבה של ארגוני דת ימניים. התנזרות עד החתונה: בלי מחלות, בלי הריונות, בלי בעיות עם הכנסייה. ובלי סקס.
 

אז מה אם אתה מקבל סקס, אני קיבלתי טבעת

אחוות הטבעת (תמונה מתוך אתר טבעת הכסף)
 אחוות הטבעת (תמונה מתוך אתר טבעת הכסף)   
בשנת 2004 יצאו 30 בני נוער אמריקאיים מארגון "טבעת הכסף", המעדיף את חבריו בתולים ובתולות, לבריטניה במטרה לעודד את הנוער האנגלי להתנזר ממין. חמושים בצלבים, ספרי תנ"ך אבל בלי קונדום אחד לרפואה, ניסו האמריקאיים לשכנע את הבריטים המנומסים שסקס זה פשוט לא זה. קבלת הפנים היתה צוננת, בלשון המעטה. "אם תתחייבו לארגון", ניסתה תואמת-דונה 90210 לשכנע נערים בריטים מנומסים שהסתכלו עליה מוזר, "תקבלו טבעת כסף שעולה רק 18 דולר וגם ספר תנ"ך מהודר!" הבריטים משכו בכתפיהם באדישות, ואמרו שהם מעדיפים להמשיך לעשות סקס.

ארה"ב, הנמצאת במקום הראשון בעולם בתחום הריונות בני נוער, היא גם היצאנית הגדולה בעולם של רעיון ההתנזרות עד החתונה. ג'ורג' בוש, שבאמת נגמרו כל הדרכים הפוליטיקלי קורקט לקרוא לו אהבל, מעדיף להוציא יותר כסף על תכניות התנזרות מאשר על חלוקת קונדומים בבתי הספר. ממשל בוש זורק כסף על ארגונים כגון "טבעת הכסף", "אהבת אמת מחכה" ותכניות כגון "בני נוער חופשיים", כי הוא מאמין שרק לאנשים נשואים מגיע לעשות סקס. כל השאר, אם ינסו, יזכו בילדים לא רצויים, מחלות, וכרטיס ישיר לגיהינום.
 

כמה רווחי להיות נוצרי

מיליוני מתנזרים (תמונה: SXC)
 מיליוני מתנזרים (תמונה: SXC)   
תומכי התנועות להתנזרות עד החתונה, טוענים כי 65 מיליון אמריקאים סובלים ממחלות מין. העובדה שכאחת מחמש נערות בארה"ב נכנסת להריון פועלת אף היא לטובתם. במקום כל השיט הזה, מן, הם אומרים, בוא תצטרף אלינו. "טבעת הכסף" מקבלת מאות אלפי דולרים כל שנה מהבית הלבן בכדי להגיד למיליוני בני נוער בדיוק את זה, ובדרך שבני הנוער מבינים. דני פאטין, מייסד התנועה, מאמין בהרמת מופע חי, מוזיקלי, לעתים קומי אבל תמיד מלא בפירוטכניקה, "כמו שקורה במועדונים, כדי שהחבר'ה יבינו". והחבר'ה מבינים. 75 אחוז מהבאים למופעים של פאטין גם קונים את הטבעת ומתחייבים להישאר טהורים. עד שנת 2010, הוא מעריך, כ-2 מיליון בני נוער אמריקאים יימנעו מיחסי מין עד החתונה, ויעשו את זה בעזרת הטבעת שלו. לתנועה "אהבת אמת מחכה", הגדולה ביותר מסוגה באמריקה, יש נכון להיום כ-2.5 מיליון מתנזרים, או לפחות כאלה הטוענים שהם מתנזרים.

כל תכניות ההתנזרות, ללא יוצא מן הכלל, מנוהלות על ידי כמרים או אנשי כנסיה מכל סוג, מין וגזע. הטקסטים רוויים במסרים מהברית החדשה ופאטין, הרוח הנוצרית האמיתית מאחורי "טבעת הכסף", מאמין שבדור הבא יבוא המשיח (ישו, לא עלינו), ועל כן יש לטהר כל בן ובת נוער לקראת בואו. הטיהור כולל, כמובן, הימנעות מסקס. הבנאדם שמאמין שישו מחכה לו בפינה, קיבל יותר ממיליון דולר מהממשלה ב-2003 לבדה. בתחילת 2006 החליטו בוושינגטון לסגור את הברז עד שפאטין יוכיח שהוא לא מוציא את הכסף על פעולות מיסיונריות. מכיוון שהתנזרות קשורה אדוקות בדת, קל לדמיין איך יצליחו החבר'ה היצירתיים ב"טבעת הכסף" להתגבר על המכשול החדש.
 
 

אנאלי זה הכי, אחי

קונדום? מה זה? (תמונה: ASAP)
 קונדום? מה זה? (תמונה: ASAP)   
הבעיה של תנועות ההתנזרות מתחילה בביולוגיה פשוטה: גם לבני נוער שמתרשמים ממופעי פירוכטניקה יש צרכים. והם ממלאים אותם, כך קובעים מחקרים מהשנים האחרונות, בצורות שישו לא בדיוק חשב עליהן.

הוושינגטון פוסט פרסם לפני כשנה ממצאים מדאיגים בקשר לבורות המתחייבים להתנזר: רובם לא שמעו על קונדום, ולכן כשהם זורקים את הטבעת מהחלון ונכנסים למיטה, הם לא נזהרים. בנוסף, הם מתנסים בסקס אוראלי ואנאלי הרבה יותר מבני נוער אחרים. הסיבה לכך משעשעת למדי, ומזכירה מאוד את טיעוניו של קלינטון: סקס אנאלי ואוראלי הוא לא סקס אמיתי, מכיוון שהוא לא מביא לביתוק בתולין. לכן, לדעתם, הוא מותר על פי חוקי ההתנזרות.

המחקר מלמד שכ-80 אחוז מאלה שנשבעו לתנועות שונות הפרו את ההתחייבות, וקיימו יחסי מין מסוג כלשהו. בדרך כלל נשבר להם לחלוטין שנה עד שנה וחצי מרגע ההתחייבות, ואז הם עושים הכל: סקס שכולל חדירה, כולל אנאלית, וסקס אוראלי. את הטבעת, אגב, הם לא מחזירים.
 

סקס כחול לבן

עד החתונה זה יעבור (תמונה: ASAP)
 עד החתונה זה יעבור (תמונה: ASAP)   
חברת הקונדומים "דורקס" ערכה את סקר הסקס הגדול בעולם ב-2005, הסקר הקיף 317,000 אנשים ב-41 מדינות, כולל ישראל. הממצאים מוכיחים שאנחנו לא רעים בלא מעט תחומים, כולל, ביומיים מכל שלושה, גם בהתנזרות.

הישראלים מאבדים את בתוליהם בגיל 16.7, מה שמעמיד אותנו במקום ה-12 בעולם באיבוד מוקדם של הבתולין. כל ישראלי היה בממוצע עם 10 פרטנרים, ו-41 אחוזים מאיתנו לא תמיד שמים קונדום לפני שאנחנו מכניסים את עשר החבר'ה למיטה. אחד מכל חמשת ישראלים היה בשלישיה, ל-56 אחוזים היה או יש סקס מזדמן, ו-44 אחוז ניסו או מתרגלים סקס אנאלי.

הממצא המפתיע ביותר, בהתחשב בכל הליבידו המתפרץ והראש הפתוח שאנחנו מגלים פה, הוא מספר הפעמים הנמוך שבו ישראלים באמת עושים סקס: הממוצע שלנו עומד על 100 זיונים בשנה, המקום ה-26 בעולם. התנזרות? אנחנו בדרך.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by