בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
רשימת הלא מוזמנים  

רשימת הלא מוזמנים

 
 
גיא קרפ, אינדקס חתונה

את מי לא כדאי להזמין לחתונה? את מי קרוב לוודאי תצטערו שהזמנתם? הטיפוסים שיכולים להרוס את הארוע

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הכל מושלם. חוץ מהמוזמנים (תמונה: SXC)
 הכל מושלם. חוץ מהמוזמנים (תמונה: SXC)   
דורית ורפי התחתנו: הכל היה מושלם, גן הארועים היה מדהים, הפרחים עמדו זקופים, ההורים לא עשו בושות ולבשו את מיטב מחלצותיהם, האוכל היה חם וטעים, הצלם צילם, הדי. ג'יי. שלט ברחבת הריקודים כמו שחקן כדורגל ברזילאי בכדור ואפילו רפי הצליח לשבור את הכוס בלי לעשות פדיחות.

אבל בסוף החתונה, כשהגיע שלב הסיכומים, כל מה שהכלה דורית זכרה זה את האורחת פנינה, שגנבה לה את ההצגה עם שמלה לבנה צמודה ופיזוזי רקדנית הבטן שלה. הגרוע מכל הוא שפנינה היא גם האקסית של החתן, מה שהרס לדורית את כל הערב.
לא צריך להרחיב יותר מזה - יש אורחים שאסור להזמין בשום פנים ואופן, במיוחד לא את פנינה. איך תדעו מראש מי הפנינות ברשימת המוזמנים? הכנו לכם רשימה.

הקרציה
אי אפשר להעביר ארוע בלי שהדמות הזאת תפגין נוכחות, ובדרך כלל גם נוכחות מרשימה ועיקשת. בדרך כלל מדובר בקרובת משפחה מדרגה בינונית או חברה קרובה של אמא של הכלה או החתן. הקרציה תרוץ אחרי הכלה ואמה כדי לבקש להנמיך את המוסיקה, להגביר את המזגן ולחכות עם המנה העיקרית.
אותה קרציה פועלת מצוין גם בזוג, עם בעלה שיתלונן על עשן הסיגריות ועל כך שהמשקאות תוצרת הארץ ולא תוצרת חוץ. הזוג המוזר הופכים למרה השחורה של השולחן שלהם והסביבה הקרובה, ובמהירות לומדים שאר האורחים פשוט להתעלם מהם.
הפתרון: להתעלם עד שנמאס ואז להציע למתלוננת ולבעלה לחפש מסיבה טובה יותר באולם הסמוך.
 
האקסית תגנוב את ההצגה בכל מקרה (תמונה: ASAP)
 האקסית תגנוב את ההצגה בכל מקרה (תמונה: ASAP)   
הקמצן
לא שאנחנו חומריים במיוחד, אבל אורח שגם מביא מתנה מצ'וקמקת (צ'ק על סך ח"י שקלים) וגם מסיים את הערב עם הפרחים ושני בקבוקי יין כנדוניה - זה יותר מדי. בכל ארוע יש לפחות אורח אחד שיוצא ממנה ברווח, והכוונה היא לא לרווח נפשי ולשמחה בלב. אתם מכירים את ההוא שבסוף הערב לוקח את הפרחים מהשולחן כי "חבל לזרוק" ואת ההיא שיוצאת מהאולם עם בקבוק יין בתוך התיק שלה ואולי גם כמה לחמניות מתוקות? על הטיפוסים האלה אנחנו מדברים. הם לא ממש מזיקים להצלחת המסיבה אולם הקמצנים גורמים לאורחים האחרים שמבחינים בהם להרגיש חוסר נוחות ואי נעימות. לא שווה לעשות סצינה בגלל זה, ולכן פשוט מניחים להם בשקט שיבצעו את זממם.
הפתרון: אין פתרון אמיתי, והכי טוב להעלים עין וליהנות מהחגיגה.

גונבת ההצגה
זו מתעקשת להגיע לחתונה בשמלה לבנה, צמודה ואוורירית, שנראית כאילו נתפרה בדיוק למידותיה. זוהרת ופרועה, צוחקת ומושכת את כל תשומת הלב. מפליאה את כולם בריקודי סלסה ולמבדה סוערים וחושניים, מושכת אחריה את כל הגברים, הרווקים והנשואים ונראה כי היא הנהנית העיקרית בחתונה. אותה גנבת מאפילה על הכלה בכל מובן, למרות שהכלה התכוננה לארוע חודשיים והגברת הנ"ל פשוט זרקה על עצמה איזה בגד והגיע ללא איפור ותסרוקת. השוס: בסוף מתברר שהכלה בכלל שונאת אותה והיא הוזמנה בטעות.
הפתרון: לראות, לאכול את הלב ולהחזיק את החתן קרוב קרוב. אפשר להתנחם בכך שהיא עדיין רווקה.
 
אין רועש מתינוק בוכה (תמונה: ASAP)
 אין רועש מתינוק בוכה (תמונה: ASAP)   
הזמיר
לפעמים, במהלך הארוע, האחראי על המוסיקה מאפשר לחבר קרוב או בן משפחה לעלות ולשיר לכבוד הזוג החוגג. עד פה הכל בסדר. הבעיה מתחילה כשאדם זה, או מישהו אחר שנדחף לקדמת הבמה, לא רוצים לעזוב את אור הזרקורים המדומה. מהשיר השני הם משתלטים על המיקרופון ורחבת הריקודים, באמתלה של הקדשת שיר או שניים לחתן ולכלה. בהמשך הם פוצחים במחרוזת שירי להקת אבבא, שירי שנות השישים וכדי להפגין רוח נעורים, גם שיר או שניים של אביב גפן ועברי לידר.
בהתחלה תגובת הקהל היא חיובית ומחיאות הכפיים מעודדות את הזמיר להמשיך לתפוס את המיקרופון עד בלי די. במידה ויכולתו המוסיקלית של הזמרמר מתחת לכל ביקורת והזיופים מאיימים לסדוק את החלונות, הקהל יגיב באלם, ובהלם, דבר שרק יהווה אתגר לזמיר.
הפתרון: אחד מהחברים של הזוג הצעיר צריך להשתלט על הזמר באלגנטיות ולהערות בקרבו מספר כוסיות שאולי ירגיעו את חלומות הזמרה של הטלנט.

התינוק הצורח
כן, אנחנו יודעים, זה לא פופולרי להגיד דברים לא נחמדים על תינוקות וטף. אבל מישהו צריך לעשות את זה - ואנחנו לוקחים את זה על עצמנו. למה להביא לחגיגה רעשנית ושמחה תינוק שרק יעשה רעש, יפריע לכם ולאורחים האחרים וגם יסבול בעצמו? וכן, הוא כן יבכה בדיוק כשהחתן שובר את הכוס.
הוא מלאך, הוא מקסים והוא שלכם. אבל אין לו ממש מה לעשות בארוע של 500 מבוגרים שמעשנים, רוקדים ושותים. תשאירו אותו בבית ותוכלו ליהנות יותר, להיות רגועים יותר ולהרגיש קצת חופשיים. כמובן שכשמשפחה מגיעה עם תינוק לאולם אין מה לעשות, מלבד אולי לתת לו משהו לשתות כדי שיירדם מהר.
הפתרון: בייביסיטר (כיום יש אפילו אולמות המספקים שירותי בייביסיטר).
 
 
החברה של הכלה גם בלבן? (תמונה: ASAP)
 החברה של הכלה גם בלבן? (תמונה: ASAP)   
המתפלח האלגנטי
לא ידוע מאיפה הגיע ולאן הוא הולך, למי הוא שייך והאם הביא בכלל צ'ק וקיים חשד סביר שהוא לא קרוב משפחה של אף צד. הוא מתיישב בכל מקום בו יש כסא פנוי, משתלט על רחבת הריקודים וסוחב את הכלה לריקוד סוער שרק מפחיד את החוגגים וגורם לכלה תחושות בחילה והרהורים לגבי חתונה קטנה ואינטימית. כמובן שהוא מנסה להתחיל עם אחותו החמודה של החתן או עם אחי הכלה ובכלל הוא מרגיש ומתנהג, כאילו כל החגיגה הזאת נוצרה אך ורק בשבילו.
הפתרון: לגשת ולשאול באופן ישיר מי הוא ולאיזה צד הוא שייך. אם מתברר שהוא אכן קרוב משפחה אז כל שנותר זה לסבול בשקט ואולי להצמיד אליו את איזה חבר בריון של החתן שיפקח. אם הוא לא חלק מהמשפחה, לסלק את הברנש במהירות מהזירה.

האקסית המיתולוגית
גבירותיי ורבותיי - הזוכה המאושרת. אין עליה, לוקחת את הקופה ובענק, הדמות הכי שנואה בחתונה על הכלה, ההורים של הכלה וכל החברים שלה. הסיבה היחידה שהיא בכלל מוזמנת נעוצה בכך שהבעל טוען שהם נשארו ידידים טובים, ושהכלה מפחדת שבעלה לעתיד יראה עד כמה היא קנאית, חסרת בטחון ושתלטנית.
ברור שהיא נראית מצויין, זוהרת, יפה ומלאת חן. היא מחבקת את החתן, חברה לשעבר (ואולי לוחשת לו משהו באוזן), מנשקת את הכלה ואומרת לה כמה מזל יש לה ומפזזת לאולם בצעד חינני.
הבעל לא מפסיק להסתכל עליה, הכלה נכנסת לעצבים וכל החברים מזילים ריר. במהלך הריקודים היא תתפוס את החתן לריקוד סלאו צמוד בזמן שהכלה תרקוד עם אחיה ותרתח מבפנים. אחר כך היא תרקוד עם אחי החתן ואז החתן ירתח מבפנים. בקיצור, איך שלא מסתכלים על זה, היא צרה צרורה.
הפתרון: מה לא ברור? לא להזמין.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by