בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
חפשו את החברים שלכם 

חפשו את החברים שלכם

 
 
לילך וולך

בפורים הקרוב ארגנו מסיבת תחפושות זולה ומהנה, עם הרבה אלכוהול ומעט אנשים רציניים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
סוף סוף לג בלי משפחה (תמונה: ALAMY IMAGES)
 סוף סוף לג בלי משפחה (תמונה: ALAMY IMAGES)   
חג פורים מתקרב אלינו בצעדי ענק, ובינינו, מי שמזלזל בחג כמו פורים, אינו ראוי להתייחסות בכלל. זה הרי חג מצוין עם המון זכויות ושום חובות – מישהו מכריח אתכם לבלות לילה שלם עם הסבים והסבתות, ולטבול ביצים במלח? חייבים לנסוע עד ראש הנקרה לדודה ציפ'קה להדליק נרות? אסרו עליכם לאכול משהו? לא ולא. הוא שאמרנו, חג נטול משפחה ולעומת זאת המצוות שבו הן דווקא סבבה – לשתות עד לא ידע, להתחפש ולשמוח.

השלב הבא בהפנמת החג ואימוצו אל לבכם הוא תכנון מסיבת תחפושות ראויה. איך תעשו את זה? בשביל זה אנחנו כאן, יד ביד, תהיה לכם מסיבת תחפושות שאפילו גאידמק ירצה לבוא אליה.

לפני הכל, שננו את ראשי התיבות אח"מ – הפעם לא מתייחס לנוכחותם של נינט ויהודה באירוע שלכם, למרות שזה בטח לא יזיק. (לכם, לתדמית המעורערת שלהם זה לא יוסיף כבוד). אח"מ הפעם מתייחס לשילוש הקדוש של כל מסיבה – אלכוהול, חלל ומוזיקה. שלושת אלו ירימו ויפילו כל מסיבה.
 
אין מסיבה טובה ללא אלכוהול (תמונה: ALAMY IMAGES)
 אין מסיבה טובה ללא אלכוהול (תמונה: ALAMY IMAGES)   
אלכוהול
יש כמה דרכים אלגנטיות יותר ופחות לפתרון עניין האלכוהול. בואו נסכים על זה שאלכוהול הוא מצרך חיוני, וככזה הוא לא יכול להיגמר אחרי שעה ורבע, החישוב הסביר הוא בערך 2 בירות ו2-3 דרינקים לאורח, אלא אם החברים שלכם הם חבורה של אירים חוליגנים בעלי קיבות פלדה.

אם אתם טחונים בכסף, פרגנו לחבר'ה והאלכוהול יהיה עליכם, במידה ואתם משתייכים לשאר 99.9% מהאוכלוסייה, תוכלו לגבות דמי כיסוי סמליים בכניסה, לבקש מכמה חברים טובים להשתתף בהוצאות, או שכל אורח יביא איתו בקבוק או שישייה. אתם מצידכם תדאגו להמון קרח, כוסות בשפע, אמבטיה נקייה ופנויה לאיכלוס הבירות, וכמה קילוגרמים של לימונים.

חלל
זה לא הזמן להיות בררנים, אבל בכל זאת, שיהיה פה סדר: חללים תעשייתיים זה מצוין, מרתפים ומקלטים זה יופי אם יש מספיק איוורור, גגות של בניינים זה לא רע, אבל קחו בחשבון שאולי שאריות החורף ירצו לדפוק נוכחות וירד לכם גשם על מערכת הסאונד. הדירה הפרטית שלכם היא פתרון לא רע עבור האורחים ופחות מוצלח עבורכם. עם זאת, רוב הסיכויים שזה מה שיקרה ואז: הכניסו את כ-ל חפציכם האישיים לתוך חדר אחד. כמו כן, זה זמן טוב לרוקן את ארון התרופות שלכם, כדי שאף אחד לא יחליט שהוא דוגם דווקא בבית שלכם את ההשפעה הנעימה של וואבן עם ארבע רדבול וודקה.

ואל תגידו שלא הזהרנו: חברים מסטולים ושיכורים שוכחים שאתם דווקא אוהבים את האקווריום שלכם ופחות אוהבים גולדסטאר על אוסף המכתביות. כשאמרנו שתסתירו הכל, התכוונו להכל. עצה ידידותית נוספת – נעלו את חדר השינה שלכם אלא אם אתם מוכנים לארח במיטתכם די.אנ.איי זר.

מוסיקה
על טעם ועל ריח ועל בריטני ספירס למדנו שאין מה להתווכח – הכינו את המוסיקה שלכם. כדאי שלא תתעסקו בה יותר מדי ותכינו מראש את אוסף הטראקים שתרצו להשמיע. ובכל מקרה, אלא אם מתחשק לכם להיות שיתופיים, אל תאפשרו גישה חופשית לעמדת המוסיקה. כל מיני גחמות מוסיקליות לא רלבנטיות של אורחים בעלי טעם רע יכולים לחרב לכם את התכנון המדוקדק שהכנתם מראש. ובינינו, לפעמים אין דבר יותר גרוע במסיבה ממוסיקה איומה.
 

מסיבות נושא

הכינו אביזרים לעצלנים (תמונה: ALAMY IMAGES)
 הכינו אביזרים לעצלנים (תמונה: ALAMY IMAGES)   
ואחרי שכיסינו את הפק"ל לכל מסיבה באשר היא, לעניין מסיבת הפורים שלכם. אין צורך לקחת את עצמכם יותר מדי ברצינות ובטח שלא בפורים. דרך אחת לוודא שגם האורחים שלכם לא מתכוונים להיות שמוקים לגבי עניין התחפושות היא לקבוע נושא למסיבה – למשל מסיבת זונות וחברי כנסת, מסיבת קוונטין טרנטינו, מסיבת טוגות, פיראטים, שדים רוחות ומכשפות או כל דבר אחר.

נשמע מטופש? מצוין. מטופש זה ענייננו הפעם. מה לא לעשות? לא לעקם את הפרצוף, לא לקבוע נושאים מבאסים כמו "מסיבת מתכנתי מחשבים", והכי חשוב – לתת דוגמה אישית. בואו מחופשים, הורידו שוט אחד לסיפתח עוד בשלב הארגונים וקבעו את סף מצב הרוח הגבוה.

תנו את הטון: מסיבת פורים טובה היא כזאת שאי אפשר להתכחש לאווירה שלה, הזמינו יותר אנשים ממה שהתכוונתם, פחות מהם יגיעו והחלל ימשיך להיראות מלא. אתם יכולים להזמין חלק לשעה 9 וחלק ל-10, הזרימה התמידית אל המסיבה נותנת את אפקט הסלקטורים בכניסה, רק בלי הבריונים בדלת.

טיפ: דאגו לכמה אביזרים זולים בכניסה כדי לחפש את מי שהתעצל - כתרים, כובעים מסכות נייר, צעיפים, סדינים לבנים. הכל הולך.
 
 

מה הופך מסיבה רגילה למסיבת פורים?

כמה כולגלות עוד לא הזיקו לאיש (תמונה: ALAMY IMAGES)
 כמה כולגלות עוד לא הזיקו לאיש (תמונה: ALAMY IMAGES)   
דאגו לתפאורה: תפאורה למסיבת תחפושות צריכה להיות זולה ובשפע, ואם יש נושא היא כמובן צריכה להיות מותאמת לנושא. למסיבת טוגות למשל, גשו למקומות הזולים בעיר או לחנויות בשווקים שמספקות קישוטים זולים, קנו אשכולות ענבים ועלים מפלסטיק ורססו אותם בספריי בצבע זהב. תלו אותם בכל פינה בחוטי ניילון כדי לתגבר את תחושת ההדוניזם. עוד אפשר לתלות סדינים לבנים, שאריות בדי אורגנזה מוכספים ומוזהבים וללפף אותם סביב כניסות, משקופים ועמודים. עם התאורה המעומעמת תרגישו כמו באולימפוס.

עוד רעיונות זולים לעיצוב האירוע

מסיבה נוסח סרטי קוונטין טרנטינו: מוביילים מאולתרים משטרות דולרים מצולמים במכונת צילום. אקדחי צעצוע לחלוקה לאורחים/תלויים מן התקרה בחוטי ניילון. מראות עם "שורות" להסנפה עשויות אבקת סוכר (תזהירו את החברים הסטלנים), שפריצים חביבים של "דם" על הקירות/סדינים/רצפה עשויים מצבע גואש שקל לניקוי.

מסיבת שדים ורוחות: קנו בדי גאזה וטבלו אותם מכווצ'צ'ים בתה רגיל, מתחו אותם להתייבש. מה שיש בידכם ייראה כמו וילונות ישנים אכולי עש. הצמידו אותם לחלונות ולפתחים וקשטו בעכבישי פלסטיק זולים. תוכלו לפזר בחדר עוד זוועות מפלסטיק כמו נחשים, ג'וקים, עצמות וכל דבר מקסים אחר. אפשר להשיג גם מדבקות זורחות בצורת גולגלות ושלדים ולהדביק מסביב. פריטים כמו מסכות מפחידות וכובעי מכשפות יעשו את העבודה בקלות גם כן. עוד רעיון נחמד: לתלות מהתקרה בחוטי ניילון שקופים קומבניזון ארוך ובהיר ולהפעיל מאחוריו מאוורר כך שזה ייראה כמו רוח רפאים.
 

עוד שפן מהכובע:

כמה עכבישים יעשו שמח במסיבה (תמונה: ALAMY IMAGES)
 כמה עכבישים יעשו שמח במסיבה (תמונה: ALAMY IMAGES)   
מלבד האביזרים והתפאורה, תוכלו להשתמש בטריקים נחמדים ומיוחדים לפורים: סוכריות ג'לי מוקפאות בתוך קוביות הקרח של השתייה שיתגלו רק בתוך הפה. בתוך הקרח תוכלו להקפיא כל מה שתרצו: זבובים מפלסטיק, תולעי גומי או כל דבר אחר. רק הזהרו לא לחנוק את חבריכם במהלך המסיבה. זה לא נעים.

טריק חמוד: אם תניחו את קערת הפונץ' בתוך קערה גדולה יותר ובה קרח יבש עם קצת מים, יהיה לכם קוקטייל מעשן ומבעבע ממש כמו של מכשפות. אם תניחו בתוך קערת הפונץ' גם יד מפלסטיק, או כמה אצבעות כרותות, החגיגה בכלל תהיה מושלמת. תהנו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by