בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
יופי של סקנדל 

יופי של סקנדל

 
 
גליה סיון

מלכת יופי בת 6 נרצחת במרתף ביתה, מיס אמריקה מתמזמת עם מיס הנוער, ובקולומביה המתמודדות מתרועעות עם ברוני סמים. השערוריות הגדולות של מלכות היופי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
טארה קונור במעמד הזכייה בתואר (תמונה: REUTERS)
 טארה קונור במעמד הזכייה בתואר (תמונה: REUTERS)   
בכל רגע נתון בארה"ב מישהי, איפשהו, מתמודדת על כתר כלשהו. בחודש מרץ, למשל, יש שבעה ימים בלבד בהם לא מתקיימת כל תחרות יופי, למרות שהחסך הזה מפוצה היטב בתשע תחרויות שונות ב-31 במרץ. בארץ שבה יש תחרות לכל יום בשבוע כמעט, וכל פעוטה שלמדה לזחול עונה על הדרישות המוקדמות להרשמה, ההסתברות לסקנדל בכל פסטיבל גוברת. סקס, סמים, ורצח מזעזע אחד: אוסף הסקנדלים המתוקשרים ביותר, החמים ביותר, והשערורייתיים ביותר של השנים האחרונות.

קוק בצהריים

השחיתות המוסרית, הביטוי האהוב על אמריקאים כשלא בא להם להגיד מלים כמו "סמים" או "סקס", מגיעה היישר מאחת התחרויות היוקרתיות ביותר ביבשת. השמועות על התנהגותה הפרועה של טארה קונור, בלונדינית חטובה למדי מטקסס שנבחרה למיס USA 2006, התחילו לרוץ בדצמבר באינטרנט, והגיעו לעיתונות המודפסת יומיים מלאי אקשן מאוחר יותר.

ההאשמות היו חמורות: הילדה המתוקה הזאת, נטען, איבדה את הראש כשקיבלה את הכתר, מיד לאחר שעברה לדירת הפינוקים שדונלד טראמפ מקצה לכל זוכה, בהיותו בעל התחרות. לפי הדיווחים, טארה החלה לשתות כמו דג בכמה שיותר ברים בניו יורק, להסניף קוקאין כאילו אין מחר, לנשק את מיס הנוער בתשוקה בעודה מלמדת אותה לשתות, ולארח גברים שונים בכל לילה בדירתו של טראמפ.

אחרי מספר ימים של פריים טיים טלוויזיוני ושידורי ספיישל בערוץ הבידור על מעלליה של טארה בעיר הגדולה, טראמפ החליט שנשבר לו. האיש שהתנאי שלו לשתי החתונות האחרונות שלו היה כלה שצעירה ממנו ב-25 שנה, כינס מסיבת עיתונאים ושיחק את הסבא הטוב. הוא החליט לתת לטארה עוד צ'אנס ולא להדיח אותה, הצהרה מרשימה ומלאת פאתוס, שלא הפריעה לו כהוא זה לשקול הצעות של הופעה בפלייבוי למלכה, בדיוק חודש לאחר מכן. קונור הודתה בפני האומה שהיא אכן משתמשת בקוקאין מדי פעם, אך לא אישרה כל שמועה אחרת. בתחילת השנה נכנסה לגמילה, וכל האומה האמריקנית תקווה שהיא תצא בזמן לסשן הצילומים של פלייבוי.
 

אוראלי כי בא לי

דונלד טראמפ פיטר במכה (תמונה: REUTERS)
 דונלד טראמפ פיטר במכה (תמונה: REUTERS)   
מלכה שערורייתית נוספת נתגלתה בדמותה של קייטי ריס, מיס נבאדה לשנת 2006. מיס נבאדה היא תחרות שגם בה שולט דונלד טראמפ, שליטה שמקנה לו אישור מוקדם של כל תמונות העירום של המתמודדות. ריס, יפהפיית על וילדה פרועה לפי כל פרמטר, צולמה לפני מספר שנים כשהיא מתמזמזת עם נשים שונות, חושפת שדיים במסיבות, מבצעת סימולציה אוראלית שונה בכל מיני זרים וזרות, ומורידה מכנסיים כדי להראות לכולם את החוטיני החדש והמגניב שלה.

הדונלד, התברר, היה מסוגל להתמודד עם שמועות על התנהגות פרועה במקרה של קונור, אך לא עם צילומים המוכיחים את אותה התנהגות, כמו במקרה של ריס. אתם מוזמנים להציץ בתמונות באתר הבא, כדי לראות מה באמת הציף את הסיפור והביא לחקירת המקרה על ידי הוועדה המפקחת על התחרות. עקב כך טראמפ הגיע לידי התפרצות של עצבים מצטברים. הוא פיטר את ריס מיד, אקט שגרר מהמלכה היוצאת הודעה בוכייה על חוסר ההוגנות של החיים. ולסיכום: קונור המסוממת בפנים, ריס בתוך הארון אך מחוץ לתחרות, והיד עוד נטויה.
 

סליחה, אני לא באמת נכה

יכולה לצעוד צעד אחד יותר מדי. מיס כסא גלגלים (תמונה מתוך האתר http://1918.com)
 יכולה לצעוד צעד אחד יותר מדי. מיס כסא גלגלים (תמונה מתוך האתר http://1918.com)   
אחד הסיפורים המשעשעים וההזויים ביותר מגיע מתחרות שפשוט דורשת פדיחות: מיס כסא-גלגלים וויסקונסין, תחרות שתנאי הקבלה שלה פשוטים: עלייך להיראות בציבור בעיקר בכסא גלגלים, או לפחות בקלנועית.

ג'נל לי, מורה בת 30 והזוכה של 2006, צולמה למרבה הבושה עומדת בכיתתה ומעבירה שיעור, במקום שתשב בכסא גלגלים מבלי יכולת לזוז. היא פוטרה מן התחרות בטענה כי אינה "נכה מספיק". לי סובלת מניוון שרירים ומסוגלת לצעוד 50 צעדים ביום: אכן נכה, אבל לא מספיק.

הכתר הועבר למתמודדת הראשונה שהסכימה לקבל אותו, אחרי שהסגנית לתואר דחתה את התואר. בראיון ל-MSNBC מחתה הסגנית על ההחלטה להדיח את לי, בטענה שמטרתה של התחרות היא לחנך אנשים באשר למגוון הנכויות הקיימות.
 
 

רצח במרתף

גון בנט רמזי. מסתורין מאחורי הקלעים (תמונה: REUTERS)
 גון בנט רמזי. מסתורין מאחורי הקלעים (תמונה: REUTERS)   
המקרה המפורסם ביותר בעולם תחרויות היופי שייך לג'ון-בנט רמזי, ילדה שבשש שנות חייה הקצרים הספיקה לזכות בשבע תחרויות שונות, האחרונה שבהן התחרות הארצית ל"ילדה היפה ביותר בארה"ב". ב-25 בדצמבר, 1996 נמצאה גופתה של רמזי במרתף ביתה, כשעל גופה סימנים להתעללות מינית מחרידה. סופה האכזרי, בנוסף לעובדה שהרצח מעולם לא פוענח, הביא למספר ספרים ואינספור תיאוריות על הרוצחים האפשריים.

בין אלה ניתן למנות את אמה, שלדעת המשטרה המקומית חנקה את בתה בהתקף עצבים, לאחר שזו הרטיבה את מיטתה באותו לילה. תיאוריה אחרת הפנתה את האצבע המאשימה לכיוון האב דווקא, בטענה שהתעלל מינית בבתו ורצח אותה כדי לכסות על פשעיו. אחיה בן ה-9 של ג'ון-בנט אף הוא הובא בשלב כלשהו בפני חבר המושבעים הגדול (הגוף האחראי על הגשת כתבי אישום בארה"ב), בכדי לבדוק אם הוא רוצח צעיר, או סתם ילד בכיתה ג'. איש לא הואשם מעולם, ואיש מעולם לא נתפס. ההודאה היחידה הגיעה מכיוונו של הפדופיל ג'ון קאר, שקרן פתולוגי שלא הצליח להוכיח עד הסוף את אשמתו.
 

קולומביה בסמים, אוסטרליה בתחתונים

ג'ניפר הוקינס, רגע לפני הסקנדל (תמונה: REUTERS)
 ג'ניפר הוקינס, רגע לפני הסקנדל (תמונה: REUTERS)   
למרות עבודה קשה ומאומצת של זוכות רבות, ארה"ב אינה הארץ היחידה שבה שוקדות מלכות היופי על מלאכת הפדיחה. בקולומביה, ארץ הסמים הבלתי מוגבלים, מלכות מפוטרות על ימין ועל שמאל בשל התרועעות חשודה עם ברונים מקומיים. סולימה בקארה, זוכה מקומית ומועמדת ב"מיס אינטרנשיונל", הועפה מהתחרות הבינלאומית לאחר שביקרה את החבר שלה. וזה בסדר, כל עוד הוא לא סוחר סמים שיושב בכלא.
לזוכה בשנת 1990 לקחו את הכתר לאחר שהתחתנה עם "אל מיקו" דוראן, איל סמים וברון לעניינים בלתי חוקיים אחרים. הוא נרצח זמן קצר לאחר שהתחייב בברית הנישואין, אבל למלכה המודחת זה כבר לא עזר.

אוסטרליה, יבשת שעושה כותרות רק כשקיילי מצליחה להחלים ממשהו, זכתה למנת פרסום משלה כשתמונות עירום של מיס יוניברס האוסטרלית, ג'ניפר הוקינס, התפרסמו בפריסה ארצית. הטענות ש"עשיתי את זה מזמן, כשהמשפחה שלי היתה צריכה כסף", כפי שטענה בפני מגזין האינטרנט "אוטר-פנטס", דווקא עזרו. הוקינס לא הודחה, למגינת ליבה של סגניתה הארסית מיס USA, בחורה מלאת עזוז וטקט שאמרה: "שייקחו לה את הכתר, דונלד טראמפ לא אישר את תמונות העירום שלה כמו שאישר את שלי, והיא צריכה לעוף. אל תתני לדלת לשבור לך את הפרצוף בדרך החוצה, כלבה". כלבה כלבה, אבל מיס יוניברס.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by