בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
כך תשיגי קלוז'ר 

כך תשיגי קלוז'ר

 
 
לילך וולך, מערכת RED

נפרדתם, הפרדתם חפצים ופיצלתם חברים. אבל את עדיין חושבת עליו, כואבת, מפנטזת על חזרה ומתאכזבת שוב כשזה לא קרה. כעת, כדי להמשיך הלאה, סגרי את הקצוות ולמדי מהטעויות הישנות בדרך להתחלה חדשה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ממשיכים הלאה לבד (תמונה: ASAP)
 ממשיכים הלאה לבד (תמונה: ASAP)   
נפרדתם כבר בחורף. זה לא לניסיון, לא למחשבה מחדש, ההורים שלך כבר יודעים, אמא שלו כבר לא מתקשרת אלייך, החברים המשותפים התפצלו. נפרדתם. יכול להיות שאפילו כבר יצאתם מחדש עם אנשים אחרים, התמונות בדירה החדשה שלך כבר תלויות על הקירות, ואף אחת מהן היא לא צילום שלו. ובכל זאת- הנושא עדיין מדמם, השם שלו שנקרא באקראי ברחוב עדיין צובט בלב, וכשראית אותו עם מישהי אחרת בבר חזרת הביתה ובכית כל הלילה.

קבלי החלטה להמשיך הלאה

עכשיו, כשהאביב כאן ועמו אווירת ההתחדשות, זה הזמן המושלם להשיל את העור המת ולהתחיל מחדש. איך עושים את זה? קודם כל זה עניין של החלטה. כטיבן של החלטות משמעותיות, ההחלטה צריכה להיות פשוטה אבל נחרצת להמשיך הלאה בחיים. להמשיך הלאה אומר להניח לאשליות החזרה, להפסיק להתרפק או להתייסר על העבר ולתת סיכוי הוגן ושווה לחיים חדשים ולאנשים חדשים. בשביל רובנו זה גם אומר לנתק סופית קשרים עם מי שנפרדנו ממנו, עם כל הכאב שהדבר. אם בעתיד תוכלו להיפגש על מצע אחר וליצור קשר חדש, זה יהיה רק אחרי שתוודאו שקשר כזה לא פותח פצעים ישנים ולא מדרדר אתכם אל מחוזות ישנים.

אין צורך אמיתי לשרוף מזכרות מהאקס, לגזור את פניו מכל התמונות המשותפות ולהשליך את כל החפצים והבגדים שהוא קנה. חלק מן העניין עם השגת קלוז'ר, הוא פיתוח שלווה מסויימת לגבי הקשר, והיכולת לראות את הרע שהיה בו יחד עם הטוב. אם את עדיין זועמת למראה כל מה שמזכיר את האקס, כנראה שיש עוד דרך לפניך בהשגת הקלוז'ר. עם זאת, גם להאחז בחפצים, בעיקר חפצים שהושארו בטעות או בכוונה על ידי האקס או חפצים שלך אצלו, הם דרך לערער את הדרך החדשה שאליה יצאת.

אם עברו כמה חודשים והאקס עדיין לא אסף את חפציו, גם לאחר שיידעת אותו על קיומם, אספי את החפצים לארגז אחד, העבירי אותו למכר משותף או שלחי אותו בדואר אל האקס. למרות הטרחה המסויימת שבעניין, כך לפחות תנקי את החלל מתזכורות לא רצויות שכבר לא רלבנטיות לחיים החדשים שאת מבקשת ליצור לעצמך.
 

למדי מהטעויות לקראת הקשר הבא

הקיפי עצמך בחברים טובים (תמונה: ASAP)
 הקיפי עצמך בחברים טובים (תמונה: ASAP)   
עד כמה שזה נשמע מוזר, קלוז'ר הוא לא בינך לבין אדם אחר, אלא בינך לבין עצמך. אין טעם ליפול למלכודת החשיבה שהאקס יוכל להסביר לך למה זה לא עבד ביניכם, למה זה נגמר, מה לא בסדר אצלך ומה יכולת לעשות אחרת. רוב הבירורים האלו נגמרים בכאב לב מיותר, וללא שום תובנות חדשות. קחי בחשבון שגם לאקס יש דרך רגשית לעשות כדי להמשיך בחייו שלו, והוא לא יהיה זה שיאיר את דרכך כרגע.

הקיפי את עצמך בחברים טובים, נעימים ומפרגנים, נכון לעכשיו הם עשויים להועיל הרבה יותר. חברים טובים באמת יעזרו לך לראות את המקומות בהם את נקלעת ללופים של תבניות חוזרות במערכות היחסים שלך, כאלו שלא מביאים איתם תוצאות חיוביות. קלוז'ר טוב, הוא זה שיגרום לך להכיר את עצמך טוב יותר וללמוד מן הטעויות לקראת הקשר הבא.

אם את מתקשה בדרך כלל בהבעת הרגשות לבן הזוג, אם את חונקת מדי, או אדישה מדי - כל אלו הם דברים שתוכלו לעבוד עליהם לקראת הקשר הבא. בזמן שאת מכינה את עצמך לקשר העתידי, לאט לאט את מרפה מן הקשר שנגמר, וסוגרת אותו בעבר.

את הקלוז'ר עם עצמך עשי מפני שאת רוצה להמשיך הלאה; חכמה יותר, מוכנה יותר, מכירה את עצמך טוב יותר. אל תנצלי את ההזדמנות כדי להלקות את עצמך, לקלל על מה שפיספסת, ולהכות על חטא. הקלוז'ר הוא חלק מתהליך ההבראה שלך בדרך אל אביב טוב יותר, אחרי החורף הקשה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by