בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הכל על התחרות הכי דומה 

הכל על התחרות הכי דומה

 
 
נענע אמא

ערוץ נענע אמא ומטרנה מזמינים אתכם להשתתף בתחרות תמונות עם הילדים. שלחו אלינו תמונות של הילד/ה שלכם עם מישהו שהכי דומה לו/לה ותוכלו לזכות בפרסים שווים במיוחד

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
כמה פעמים אמרו לך שהילדה שלך דומה לאבא שלה כמו שתי טיפות מים? או לסבתא או אולי לכלב שלכם? האם כולם מזהים את הבייבי הקירח שלך כי יש לו את אותה הקרחת כמו של אבא שלו? אם הילד או הילדה שלהם דומים מאוד למישהו אחר, התחרות הזו היא בשבילכם.
 
תחרות הכי דומה לי! היא תחרות תמונות אשר במסגרתה אנו אוספים תמונות של תינוקות, פעוטות וילדים, ביחד עם מישהו שהכי דומה להם. זה יכול להיות אבא או אמא, אחים, דודות, סבתות ואפילו הבן של השכן ממול, ובתנאי שהם יהיו ממש דומים.

הדמיון יכול להתבטא בצורות שונות ומשונות, בהתאם ליצירתיות שלכם. הם לא חייבים להיות עם פרצופים דומים, אפשר לביים דמיון במיוחד לתמונה. למשל שניים בלבוש זהה או בפוזה דומה ואולי שניים שעושים את אותו הפרצוף, ואתם יודעים מה? לא חייבים להראות פרצופים, אפשר אפילו תמונה גבית מאחור. הכל כרוח הדמיון השורה עליכם.

שימו לב: מכיוון שאנחנו מחפשים יצירתיות, תמונות של תאומים זהים לא יתקבלו בברכה, אלא אם כן הן תהיינה יצירתיות במיוחד.
 
 

איך משתתפים?

יש לכם תמונה מתאימה? בואו להשתתף ואולי תזכו בפרסים שווים. כל שעליכם לעשות הוא למלא את טופס ההרשמה (בתחתית עמוד זה), לצרף את התמונה ולשלוח.

אבל חכו רגע אחד, לפני שאתם שולחים את התמונה, בידקו אם היא מתאימה לרוח התחרות ולנושא שלה. אם היא עומדת בכל הקריטריונים הבאים, סימן שאתם מוכנים לקחת חלק בתחרות:

1. התמונה חייבת להכיל את התינוק / פעוט / ילד ביחד עם מי שדומה לו.
2. תתקבל תמונה אחת בלבד שמכילה את שני הדומים. במידה ויגיעו אלינו שתי תמונות נפרדות של הדומים - המשתתף יפסל.
3. פורמט התמונה: JPG
4. משקל התמונה לא יעלה על 1MB
5. כל תינוק / פעוט / ילד יוכל לשלוח תמונה אחת בלבד לתחרות. במידה וישלחו יותר מתמונה אחת של אותו הפעוט, תיבחר התמונה הראשונה שתגיע למערכת נענע. עם זאת, אין הגבלה של משלוח תמונה של פעוט אחר מאותה המשפחה.

תמונות שלא יעמדו בקריטריונים שלעיל, לא יוכלו להשתתף בתחרות. משלוח התמונה לתחרות יתבצע באמצעות צירוף הקובץ בטופס ההשתתפות. את התמונות אפשר לשלוח עד ליום 3 ליוני 2007. תמונות שתגענה לאחר מועד זה, לא תוכלנה להשתתף בתחרות.

כל תמונה שתגיע למערכת במסגרת התחרות, תעבור ביקורת על ידי מערכת נענע טרם הצגתה באתר. לנענע יש שיקול דעת מוחלט ובלעדי באשר לתמונות אשר יוצגו באתר ושישתתפו בתחרות.
 
 

איך זה עובד?

בתחרות יזכו 4 תמונות, שלושת המקומות הראשונים יבחרו ע"י קהל הגולשים ובמקום הרביעי תבחר התמונה שתזכה בתואר חביבת המערכת. תמונה זו תבחר ע"י מערכת נענע אמא.

מוצרי מטרנה וספר תמונות ייחודי, הם רק חלק מהפרסים בשווי אלפי שקלים, בהם יזכו בעלי התמונות המוצלחות ביותר, פרטים נוספים על הפרסים בתחרות, תוכלו לקרוא ממש כאן.

בתאריך ה-5 ליוני 2007 יעלה עמוד הצבעה ובו יוצגו 100 התמונות הנבחרות, אשר תבחרנה ע"י מערכת נענע אמא. שימו לב, לא כל התמונות שיגיעו למערכת יוצגו בשלב הגמר, התחרות מוגבלת ל-100 תמונות בלבד, שייבחרו לפי התאמתם לרוח התחרות. ההתאמה תמדד ע"י יצירתיות, מקוריות, איכות ותוכן.

החל מיום 5 ליוני 2007 יוצגו בנענע התמונות המשתתפות בתחרות, תחת הכותרת עמוד הצבעה, שם תינתן אפשרות לגולשים לדרג את התמונות הללו בציונים שינועו בין 1 ל – 5, כאשר 1 מהווה את הציון הנמוך ביותר ו- 5 את הציון הגבוה ביותר. כל כתובת IP של מחשב יוכל להצביע רק פעם אחת לכל תמונה המשתתפת בתחרות. דירוג התמונות יימשך עד ליום 13 ביוני 2007.
 

מתי יוכרזו הזוכים?

ביום 13 ביוני 2007 תסגר הצבעת הגולשים, מרגע סגירת ההצבעה ישוקללו ויחושבו כל התוצאות של התמונות המתמודדות ובהתאם לתוצאות אלו, ייקבע לגבי כל תמונה ציון הגולשים שלה.

ביום 17 ביוני 2007 תכריז נענע על שלושת המשתתפים שעיצוביהם זכו במקומות הראשון, השני והשלישי בתחרות, וכן על חביב המערכת.
 

זכויות יוצרים

אנחנו בנענע מכבדים זכויות יוצרים, לכן כל תמונה חייבת להיות מקורית שלכם. תמונה אשר תזוהה כלא מקורית, תיפסל. כמו כן נפסול כמובן תמונות בעלות תוכן פוגעני כגון הסתה, פורנוגרפיה או אלימות.
 
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by