בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אוחצ'ה בין בוצ'ות 

אוחצ'ה בין בוצ'ות

 
 
רוי קסטנר

שיטוט ארעי למינרווה גרם לרוי קסטנר להבין שאין אחווה בין ההומו ללסבי. הומו ספיאנס בבירת הגייז

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אחים למאבק (owenblacker, Flickr.com)
 אחים למאבק (owenblacker, Flickr.com)   
אחד הדברים המבהילים יותר בהווייתו של הומו הוא הרעיון לשהות במקום שוקק לסביות. בכלל, כל הרעיון של קהילה הומו-לסבית בעייתי מהיסוד. מצד אחד אנחנו אחים ואחיות למאבק, המאבק על ההכרה בנו, על הזכויות, על השוויון. אבל אפילו זה לא מדויק, נוכח העובדה שמשכב זכר הוא עבירה שדינה סקילה באבנים או כל אופציה מרנינה אחרת, בעוד לנשים מותר גם מותר לעשות כל שירצו בדיצה ורינה. תוסיפו לזה את הפנטזיה הגברית הקלאסית על שתי נשים, וקיבלתם אפילו קולות של אהדה והתלהבות בקהל.

הומואים זה כבר סיפור אחר לגמרי. לא פעם איחוד הכוחות הוא על הנייר בלבד. מדובר בשתי קהילות שעל פי רוב הן לא רק בעלות אופי שונה, הוויה שונה ואורח חיים שונה, אלא שלא פעם מדובר בעוינות של ממש. כי עם כל הכבוד, לסביות לא ממש מתלהבות מיצור אנוש עם איבר מזדקר שאינו פיטמה, והומואים יכולים לפצוח בצווחות אימה למראה מפשעה של אישה. יש מקומות בעולם הנאור בהם נפרדו כמעט לחלוטין דרכיהן של שתי הקהילות, ולכל אחת מהן ארגון ועולם משלה, ורק לצורך הפוליטי קיים איזה ארגון גג משותף.
 
 
בבירת הגייז המזרח תיכונית זה קצת יותר בעייתי, במיוחד נוכח העובדה העצובה שיש מגוון כל כך דל של מקומות בילוי. אין מה לעשות: חלק מהותי ובלתי נפרד מהיותך שייך לקהילה הוא לצאת ולפגוש אחים ורעים לדרך במקומות של הקהילה. אם כל מה שיש הם אותם שני מקומות לצאת ולשתות בהם, מן הסתם תעבור בראשך לא פעם המחשבה לבדוק את המקום ההוא, השלישי, של הלסביות.

הבעיה היא פשוטה: בכל זאת, מדובר במקום של לסביות. ועם כל האהדה לאחיותנו מדובר בתחושה של כניסה לגוב האריות. אחיות או לא אחיות, על פי רוב הלסביות יראו בהומואים גדוד של אוחצ'ות אינפנטיליות, ורוב ההומואים יראו בלסביות מקבץ בוצ'ות מאיימות שיש להיזהר מהן. כן, אנחנו שטחיים וחיים על פי סטריאוטיפים, ועם כל האהדה לאחיותינו במאבקן הצודק, אנחנו מעדיפים לשמור על הפרדת כוחות. בעיקר נוכח העובדה הידועה לכל שהן תנצחנה.
 
לבד על הבר, בין הבוצ'ות (תמונה: SXC)
 לבד על הבר, בין הבוצ'ות (תמונה: SXC)   
אבל, כאמור, המצוקה עושה את שלה. הצורך בגיוון הוא לא רק אחד האלמנטים הבולטים בקהילה, אלא יצר אנושי בסיסי, וכוחות השוק מבינים זאת. זו הסיבה, ככל הנראה, שאפילו במינרווה, המוקד הבלתי מעורער של סצינת הלסבו במזרח התיכון, הבינו את הפוטנציאל ופתחו שעריהם בימי שלישי להומואים תאווי הגיוון.

מאחר שכנעבעך אמיתי תכננתי לבלות יום שלישי במינרווה (ערב לגברים בלבד) ומצאתי את עצמי חסר כוחות, שוב, יום השישי המקולל הפך לאופציה הרלוונטית. הפחד כפול ומכופל: לא רק חדירה להד קוורטרז של הלסביות, אלא אפילו לא ביום הפתוח רשמית לבני מיני. התחושה היא כמעט של מבצע צבאי בעומק הקווים. נשימה עמוקה ומישוש של בלוטות התעוזה, והנה, הדלת של המינרווה ניצבת למולי. כניסה לאפלולית הבר חושפת את האמת העירומה – אשר יגורתי בא. עשרות נשים ממלאות את המקום, ונראה כאילו עיניהן יורקות איבה עם כניסתי. באחת הפינות אני מגלה קבוצה של שלושה הומואים, ועוד שני זוגות יושבים על הבר. תודה לאל, אני לא הזכר היחיד כאן.

אלא שנראה שכלל בסיסי הוא שאם כבר העזת וחדרת למבצר הלסבו, לפחות תעשה זאת עם כוחות עזר משלך, בעוד אני עושה זאת בגפי. מה לעזאזל חשבתי? שאני הולך למצוא את אהבת חיי בבר לסביות ביום שישי בערב? ההגינות מחייבת לשהות במקום ולו זמן קצר. שלא יעלבו, חלילה, למרות שלא נראה שיש מי שתעלב אם אקום ואצא בשניה זו ואפנה את הכסא הפנוי היחיד שמצאתי על הבר לאיזו בוצי'ת שעשויה להגיע בכל רגע ולעשות טוב על הלב לכולם. כדי לשרוד את האירוע אני מזמין לונג איילנד אייס טי מחוזק. הברמנית זורקת אליי מבט מלא הערכה. אולי אני בכל זאת לא כזה נעבעך כמו שאני מפגין כלפי חוץ?
 
 

צבא אסטרוגן

שמח בשירותים של המינרווה (Sabina's stash, Flickr.com)
 שמח בשירותים של המינרווה (Sabina's stash, Flickr.com)   
משמאלי יושבות שתי בנות הנראות כמ"כיות קלאסיות, ומקפיצות טקילות כאילו אין מחר. מימיני אני מזהה לפתע גבר ואישה (!!??) מבוגרים למדי, שעל פניו לא משתלבים באוכלוסיה המקומית, אבל איכשהו נבלעים כאילו כלום. הבחורה אפילו מקשקשת לא מעט עם הברמנית (קצינת מבצעים, אבל חייכנית), וממולי קבוצה של שלוש בנות שמעשנות בשרשרת ומביטות מסביב בעוינות מופגנת (קצינות חי"ר).

אני גומע את הלונג איילנד כאילו היה כוס מים צוננים באמצע הסהרה, ובולע כאילו מבלי משים עוד איזה שוט של וודקה שקצינת החי"ר הציעה לבחור והבחורה מימיני, והחליטה לצ'פר גם אותי, כנראה נוכח המבט המסכן על פני.

האלכוהול עושה את שלו, והחושים מתקהים. אני מזמין עוד לונג איילנד, ליתר ביטחון, ומוצא את עצמי משועמם עד אימה. לא רק שלא הבאתי איתי תגבורת כלשהי, אלא שאין גם עם מי לפלרטט או לפחות לנסות לפנטז. המתח המיני הכל כך אלמנטרי שביציאה מתפוגג לחלוטין. אפילו במקומות של סטרייטים קיים יותר מתח, כי גם אם זו לא ממש כוס התה שלי – עדיין נעים להרגיש שיש איזו בחורה שעושה לך עיניים. אבל כאן? הבר מפוצץ מכל עבר ואני אוויר. לא קיים.

אני מנסה לנסות ולפענח את מהות הזוג הסטרייטי שלצידי. הם אכן זוג, לכל הרוחות. מתגפפים, מצחקקים, נוגעים. אלוהים יודע מה מעשיהם כאן. נסיונות פתטיים שלי ליצור קשר נוחלים כישלון חרוץ ("יש לכם אולי אש?" . "כן. הנה"). אבל האלכוהול עושה את שלו, ואני חש איך אני מתמכר לעובדה שאני חופשי ומאושר, אין צורך לעשות פוזות כי אין מי שמסתכל, אין צורך לנסות ולבחון את הקהל, כי אין כלל פוטנציאל, ולאף אחד ממש, אבל ממש לא איכפת ממני, ואני יכול פשוט להשתכר לי בניחותא ולחקור את העולם מסביב כדנידין הרואה ואינו נראה. רק שהאלכוהול לוחץ משהו על השלפוחית ואמא טבע קוראת לי לשירותים.

אה. השירותים. שני תאים שאמורים לשרת למעלה מ-50 לסביות. כלומר, נשים. בעייתי. בדיוק הנקודה שבה הדבר האחרון שתרצה להיות זה רואה ואינו נראה. התור לשירותים משתרך ונראה אינסופי. אני שומר על מקומי בשקט. התזוזה איטית להחריד. ידוע הוא שלנשים לוקח זמן מה להטיל את מימיהן, אבל כמה זמן? בכל זאת, מדובר בלסביות. ואז מתגלה שמדובר יותר בתיבת נוח לזיונים מאשר שירותים. מהתא הראשון יוצאות שתי בנות, והוא מיד נתפס על ידי שתי בנות אחרות. השלפוחית זועקת השמיימה. לאחר כרבע שעה אני מגיע לראש התור. ממתין בכיליון. לפתע מגיחה משום מקום מישהי שדומה בצורה מפחידה לנציגת סרביה באירוויזיון, רק שרירית יותר, דוחקת אותי הצידה ומצהירה שהיא חייבת להיכנס עכשיו. נעבעך או לא נעבעך, דבר שכזה לא יתרחש במשמרת שלי, ובלי לפרט יתר על המידה את אשר התרחש, אפשר לומר שבשלוש הדקות הבאות ספחתי לגופי מספר חבורות. הרשויות הפרידו בינינו, ובינתיים שני תאי השירותים התפנו, ואנחנו הלכנו איש איש לתאו.

זה הזמן להודות בכישלון הערב ולעוף הביתה. האלכוהול עוזר להשכיח את הכאב והעלבון, ומן הסתם מחר בבוקר ישאר רק ההאנג אובר כזיכרון לבושה.

עוד מבית היוצר של רוי קסטנר
יש לכם מנוי באטרף? בואו לדבר עם רוי
my.atrafdating.co.il/kestner
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by