בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
לקח אותי, שרון 

לקח אותי, שרון

 
 
רוי קסטנר

מה ששלושים שנות הדחקה עושות במיטה: על חוויות הסקס עם גבר נשוי, פלוס פגישה לא מתואמת עם האישה החוקית. הומו ספיאנס בבירת הגייז

 
 
 
 
 
 
 
 
 
זיונים זה לא הכל, אבל זה גם לא מעט (FLICKR, di Mola Photo)
 זיונים זה לא הכל, אבל זה גם לא מעט (FLICKR, di Mola Photo)   
אחד מהאלמנטים המאפיינים יותר מכל את הקהילה הוא נושא הסקס. כן, מה לעשות, זיונים הם בהחלט לא הכל, אבל בואו נודה – הם לא מעט. לא בכדי הסקס הוא חלק בלתי נפרד מהתרבות המערבית, לא בכדי מחצית מהפרסומות נוטפות סקס וחלק נכבד מהווייתנו קשור ישירות או בעקיפין לסקס. יצר האדם. טוב או רע זו כבר שאלה אחרת, אבל בהחלט יצר. יחד עם המחקרים המראים כי גבר ממוצע חושב על סקס בערך באותה תכיפות בה הוא ממצמץ – הרי שיש לנו בסיס איתן להבנה כי כשמדובר בשני גברים, הם יכולים למצמץ די הרבה בפרק זמן קצר יחסית. נכון, הפנטזיה הרטובה של רוב הסטרייטים מתממשת באופן די תדיר אצל הגייז, מכוח הטבע, התרבות והאינרציה, ואם גם אתם רוצים אתם מוזמנים לנסות ולרחרח קצת בצד השני. בדיוק כמו שרון.
 

פסל יווני על הספה שלי

 
שרון הוא גבר נשוי באושר, או לפחות כך הוא טוען, שצפה יותר מדי ב"הכי גאים שיש" והחליט לבדוק את חדוות המין החד מיני. נתקלנו איש ברעהו לפני כשלוש שנים באחד הצ'טים הפופולארים ברשת, ובמשך מספר שבועות שוחחנו במועדים קבועים בעוד הוא גומע בשקיקה את סיפורי ותיאורי על סקס בין גברים. ואז הגיע רגע האמת: הוא אזר אומץ והחליט להגיע ולפגוש אותי, או נכון יותר את האדם שמיממש לו כל פנטזיה אפשרית ברמה הוורבלית.

נוכח העובדה שמדובר בגבר נשוי והתנסות ראשונה, הכנתי את עצמי לאלמנטים צפויים: ריחוק, חשש, חרטה, התלבטות, או בקיצור לסיטואציה שהפעם, לשם שינוי, זה באמת יגמר בקפה.
כשפתחתי את הדלת נעתקה נשמתי לכמה שניות. הוא באמת מרשים ויפה תואר בדיוק כמו שהוא תיאר. קשה להאמין, אבל הוא לא שיקר בצ'ט. רואים שהוא לא מנוסה.

התיישבנו בסלון, ואני הכנתי את הקפה המדובר. נוכח היותי אדם הגון, רחום וחנון, לא עטתי עליו ונתתי לו מרווח נשימה. גם לא ממש ידעתי איך להתנהג נוכח הפסל היווני שהתיישב לידי על הספה. ניסיון או לא ניסיון, זו בהחלט לא המָטֶרְיה לה אני רגיל. לא שאני נוהג להשתובב אך ורק עם מאותגרים חיצונית, חלילה. אבל גם לא ממש יצא לי להכנס למיטה, וגם לא פחות מזה, עם מישהו שנראה כדוגמן הבית של פוקס. איכשהו אלו נוטים, על פי רוב, להסתובב רק בברנז'ה של עצמם ולהתרועע עם אחיהם למראה ולפוזה. אני, כידוע, נעבעך שלא ניחן יתר על המידה בתכונות הנדרשות לכך, וגם אחרון שרירי לא ממש זוכר את הפעם האחרונה בה נעשה בו שימוש כלשהו, במידה ולא מחשיבים את יד ימין, כמובן (לעכבר! לעכבר!).

כמה דקות של שיחת פאניקה "זו פעם ראשונה שלי. אישתי צריכה להתקשר עוד שעה, אמרתי לה שאני בפגישה מאוחרת" ועוד כהנה וכהנה אימרות שבשפתנו אומרות שמדובר באדם ממש נחמד, אבל כל העסק לא מתאים לו והוא רק רוצה למשוך קצת זמן ולעוף מכאן. אלא ששרון התגלה כמקורי: בין מה שהוא אמר לאישתו לבין הסיפור על כך שהם עומדים להביא ילד לעולם, פתאום הוא מסיר את טבעת הנישואין, שם אותה על השולחן ("חסר לי שאני אאבד אותה"), ומשרבב את המשפט "אז אתה רוצה ללמד אותי?"
 

שלושים שנות הדחקה במיטה שלי

לא מתאפקים. תוצאותיה של הדחקה (FLICKR, RcktManIL)
 לא מתאפקים. תוצאותיה של הדחקה (FLICKR, RcktManIL)    
אני לא חושב פעמיים, תופס לו את העורף ומדביק לו נשיקה. תוך כדי אני עושה בחינת מציאות מהירה: תמים, חדש, מתרגש. מן הסתם זה יגמר במציצה, וגם בכלל לא ברור אם אני אזכה לאחת כזו, או שרק הוא יהנה. בכל זאת, גבר נשוי, פעם ראשונה, עם כל הפחדים, הסטריאוטיפים והרתיעה, יותר מדי לא יצא כאן.

חמש דקות אחרי זה כבר היינו עירומים במיטה שלי, כששרון מפגין יצר מיני שלא היה מבייש את מיטב נערי המועדונים. כנראה ששלושים-30 שנות הדחקה עושות את שלהן. תוך דקות ספורות אני מגלה שלא רק שלא מדובר בגבר מאצ'ו שחושש לאבד את גבריותו ולהיות נכון לרדת לי (יש לו עוד הרבה מה ללמוד, נכון, ובכל זאת), אלא שעמוק בתוך אותו גבר נשוי מצוי סקס מניאק שמחפש שישלטו בו בכל צורה ודרך. לא צריך יותר מדי זמן כדי להבין שהפסל היווני הזה השוכב כאן לפני פשוט מעוניין לאבד כל סוג של שליטה ולהשתעבד לחלוטין. והוא השתעבד. נשוי או לא נשוי, גבריות או לא גבריות, לא חלף זמן רב ומצאתי את עצמי בתוכו, מפמפמם אותו בעוז ולופת את ידיו כאילו היו קשורות, בעוד הוא מתפתל תחתיי ומתחנן לעוד.

בחודשים הבאים נהגנו להפגש תכופות. לכל הפחות אחת לשבוע. המשיכה הדדית עשתה את שלה, והסקס היה מהמשובחים שיש. גם דיברנו מדי פעם, והתברר כי אנו עובדים, צחוק הגורל, באותו בניין משרדים, וכי יש כימיה גם בהיבט האנושי, ולא רק היצרי. הוא גם שיתף אותי לא במעט ברגשות האשם שלו, בכל הנוגע לבגידה באישתו, ואני הקפדתי לא להביע דעה. חזרתי ואמרתי שאני מבין את הבעייתיות שלו ולכן אינני רוצה לשפוט או לומר לו מה לעשות. סקס מצויין או לא, אני לא לוקח שום דבר על המצפון שלי. אבל, כמובן, שהסקס מניאק לא יכול היה להתאפק, ואנו שמרנו על האופי המיני של יחסנו, וכך המשכנו להשתרלל במשך כמה עשרות פגישות לוהטות, ארוכות ומיוזעות, כשבכל פעם אנחנו עולים עוד שלב במשחקי השליטה והוא מפגין כמיהה ונועזות הולכת וגוברת. עד שיום אחד הוא התקשר ואמר כי במזל טוב נולד להם בן, והוא אעפס, הרבה יותר מוגבל בימים אלו וכנראה שלא נוכל להפגש.
 
 

אשתו של המאהב שלי

לא מסמס חזרה (ASAP)
 לא מסמס חזרה (ASAP)   
לפני כשבועיים פגשתי אותו ברחוב עם אישתו והקטנצ'יק. הוא החוויר לדקה, אבל אמר יפה שלום, לחצנו ידיים, והוא הציג אותי כמישהו שעבד עמו במשרד הקודם. אישתו הקסימה אותי מייד בחיוניות שלה, בהומור ובאינטיליגנציה (עד כמה שניתן היה ללמוד בארבע דקות), וגם הקטנצ'יק בעגלה הצליח לשבות את לבי. לאחר פחות משעה אני מקבל לפתע ס.מ.ס בו הוא כותב לי "כמה התגעגעתי. אנחנו חייבים להפגש. אפשר לבוא אליך יותר מאוחר?". זכרונות הסקס המשובח ישר עלו ונטיית הלב הראשונית הייתה להזמין אותו בכל עת שיחפוץ. אבל משהו בכל זאת השתנה. היא באמת מקסימה, אשתו, וענייני או לא ענייני, לפתע הרגשתי שאולי הוא יכול, אבל אני לא יכול לעשות לה את זה. אולי הזדקנתי, אולי התברגנתי, אבל כנעבעך קלאסי, משהו בתוכי הרגיש שאני לא מסוגל לזה.

בהמשך הערב הגיעו עוד 2 הודעות סמס. התעלמתי מהן.

עוד מבית היוצר של רוי קסטנר
יש לכם מנוי באטרף? בואו לדבר עם רוי
my.atrafdating.co.il/kestner
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by