בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הצלפה נעימה 

הצלפה נעימה

 
 
רוי קסטנר

הוא קבע זיונים עוד מהארץ, נקלע למסיבה מהגיהינום באיסטנבול, וגמר במיטה עם סאדו מזוכיסט. ההומו ספיאנס בטורקיה: מסמך אנושי מזעזע

 
 
 
 
 
 
 
 
 
גם את הדייטים בחו"ל צריך לתכנן עוד מהארץ (FLICKR, nadya peek)
 גם את הדייטים בחו"ל צריך לתכנן עוד מהארץ (FLICKR, nadya peek)    
עבור רובנו נסיעה לחו"ל היא חוויה של חופש, גילויים והשתחררות מכבלים. זוהי המהות האמיתית של נסיעה לחופשה בחו"ל דווקא. ההוויה השונה, הנורמות האחרות ובעיקר העובדה שאיש אינו מכיר אותנו מוציאות מאיתנו אנרגיות חדשות, תעוזה, ויוזמות לדברים שמן הסתם לא היינו מעיזים לעשות אם היינו יוצאים לחופשה בטבריה, נניח. מה לעשות, ניחוחות לונדון או אמסטרדם נותנים אותותיהם ואנחנו מרשים לעצמנו להשתחרר באמת.
 

בארץ זו בגידה, בחו"ל זה רק זיון

 
סוד ידוע הוא כי גם כבלים בהיבט המיני הולכים ומתפוגגים כשאנחנו יוצאים את המים הטריטוריאליים של ישראל, ושמעתי כבר ממספיק סטרייטים נשואים שבחו"ל הם מרשים לעצמם להתפרק. בעיקר אם מדובר בנסיעת עסקים שהאישה לא מצטרפת אליה, ובלילה הם מרגישים גלמודים ובודדים. תופעה זו מתרחשת לעתים גם ללא צורך אמיתי בפגישת עסקים כלשהי בעיר היעד, כי ידוע לכל - כשזה בחו"ל זה לא נחשב בגידה, לא?

העובדה כי הפתיחות בקרב הקהילה כה גבוהה, וכי חלק בלתי נפרד מהווית הקהילה היא סקס, כולל מיסוד הזוגיות הפתוחה, הביאו לכך שנסיעה לחו"ל צופנת בחובה מפגשים לוהטים בילט-אין. מגוון אתרי ההיכרויות לגייז הופך את מלאכת הכנת הטיול לפשוטה מאי פעם, ורבים מהם אף נערכו לתת מענה לתופעה, כך שכל הגברברים בארץ היעד ידעו שהנה מגיע בשר טרי לשוק. תכנון הדייטים בטיול הפך כבר למשימה ראשונה במעלה - לא פחות חשובה, ומורכבת הרבה יותר, מהכנת מסלול הטיול עצמו. גידי, מכר רחוק, מפורסם ביכולתו לדאוג מראש לדייט בכל יום ויום משהותו בחו"ל. גם כשמדובר בטיול של חודש וחצי. הוא שכלל את השיטה כך שלעיתים הוא מוותר כליל על מקום לינה בתשלום, מאחר שכבר דאג מראש לדייט שמספק לו מיטה, סקס וקפה בבוקר, לכל אחד מהימים.

גם אני מוקסם מהאופציה שעשרות גברברים מסוקסים ימתינו לי בעיניים כלות בשדה התעופה. אלא שבניגוד לגידי, שלפני הנסיעה המתוכננת מתיישב מול האינטרנט ותוך שבוע מוצא את עשרת המובחרים (תמיד יש שלושה ספייר, למקרה שמישהו יבריז), נעבעך כמוני לא קורץ יתר על המידה לגויים שבניכר. איכשהו אני תמיד מוצא את עצמי עם שניים שהואילו בטובם לפגוש אותי, וגם זה רק בבית קפה, שבאופן גורף נמצא בדיוק בקצה השני של העיר מהמלון שלי, ובלי קו ישיר ברכבת התחתית.
 

בית תמחוי לגייז

אפילו הקוביות יותר מעוצבות. בחור חו"לניק גאה (FLICKR, josephp)
 אפילו הקוביות יותר מעוצבות. בחור חו"לניק גאה (FLICKR, josephp)   
ובכל זאת, לפני כל נסיעה, אני משקיע שעות על גבי שעות בחיפוש החתן האולטימטיבי בניכר, ובדיוק כך היה לפני הנסיעה לאיסטנבול. ימים על כל אתרי ההיכרויות המוכרים, כמה עשרות שיחות מרתקות על הסכסוך הישראלי פלסטיני, אבל פרקטיקה- אין.

וכך יצאתי לאיסטנבול עם שני חברים ובלי דייט אחד באמתחתי. במקרה כזה חובה לאומית היא לפקוד את מועדוני הגייז בעיר. אלא שעם כל הכבוד לתורכיה באירוויזיון ולמלחמתה על הכניסה לאיחוד האירופי, הרי שעדיין מדובר במדינה מוסלמית, והסצנה בה מחתרתית משהו. באחד הערבים שמנו פעמינו למועדון מומלץ, רק כדי לגלות שמדובר יותר בבית תמחוי לכל המדוכאים והנדכאים. אחרת אין דרך להסביר את עשרות היצורים שסבבו אותנו, כאילו מדובר במחלקה הסגורה באברבנל.

בערב השני החלטנו לנסות את המועדון "האקסקלוסיבי ביותר" (כך לפי כל האתרים). אקסקלוסיבי, מתברר, הוא עניין יחסי, שכן רק לאחר ששעה הסתובבנו סביב הזנב של עצמנו בניסיון לאתר את המועדון, התברר לנו שמדובר בלא יותר מדירה בבניין דירות, בקומה השנייה, בה תקעו במטבח בר, בחדר השינה לאונג' והסלון הוא רחבת הריקודים. היתרון האקסקלוסיבי ניכר בעובדה שלפחות חלק מבאי הבית נראו אנושיים, וחלקם אפילו מפתים.
 
 

ד"ר קרלוס ומיסטר הייד

כעבור שעה קלה של ניסיון לעכל את העובדה שזהו שיא השיאים שמציעה הסצנה המקומית, עיניי נחתו על אחד מבאי המקום, וסירבו לזוז ולו מילימטר. הוא היה מעט נמוך ממני, חסון, נאה, עם שיער מלא וקצוץ וחיוך כובש. ואכן, נכבשתי. מסיבות עלומות גם עיניו לא משו ממני, ולאחר כמה סיבובים קלים בין הלאונג' לסלון וחזרה, אחרי שהתברר מעל לכל ספק שהוא אכן הולך אחרי ואני לא עומד לעשות לעצמי את הפדיחה היומית שלי, נעצרנו בפרוזדור והתחלנו להתנשק כאילו אין מחר.
בהמשך קשקשנו מעט, וגיליתי שקרלוס בכלל לא מקומי, אלא עשה את כל דרכו ממקסיקו, שהוא באמת מתוק שבא לאכול אותו, נעים, משעשע, ומעל לכל – סקסי עד כדי הזלת ריר. חמש דקות נוספות, והתברר כי לא רק שהוא לן בדיוק באותו מלון בו חבריי ואני לנים, אנחנו גם מאיישים את אותה קומה. עוד התמזמזות קלה ואיזו צרפתית עמוקה, והיה ברור כי כל הדרכים מובילים חזרה המלונה.

קפיצה קטנה לחדר לצחצח שיניים ולהתיז עוד קצת אפטר שייב, ואני נוקש על דלתו בלב רוטט. הוא פותח לי את הדלת, אומר לי כמה הוא שמח שבאתי, ומציע לי בירה שקירר מבעוד מועד. הוא נבוך ומסמיק, מתוק אמיתי. אנחנו מדברים על החיים, על הומואיות, על מקסיקו, על אירופה, על איסטנבול ובכלל. כעבור חצי שעה ללא התקדמות (בכל זאת, כבר שלוש בבוקר), אני עושה את הצעד הראשון. שולח יד מלטפת, והוא נענה. מלטף חזרה, מנשק, מלקק, והתחושה היא של קליק אמיתי. החולצה מועפת ואנחנו מתמזמזים בלהט אך ברכות ודקות ספורות עד שגם פלג הגוף התחתון נשאר במערומיו, כשלפתע פתאום הרכות מתפוגגת בשניה: הוא תופס אותי בעוצמה, ואני מרגיש שהוא הודף אותי והופך אותי כאילו הייתי שק מלט.
 
אתה עם הדרכון הישראלי, גש, גש (FLICKR, mmtzjr69out)
 אתה עם הדרכון הישראלי, גש, גש (FLICKR, mmtzjr69out)   
אני עוד לא ממש קולט מה בדיוק קרה, וצ'לאאאאק, אני מרגיש כאב חד בגב. אני מנסה להסיט את המבט, אבל הוא תופס את ראשי בחוזקה וצ'לאאאאק! עוד הצלפה. מזווית העין אני מצליח לראות שהוא אוחז בחגורה שלו ומצליף בי כנוגש עבדים מנוסה. אני עוד לא מצליח להתאפס, וככככח, טפו! השמוק זורק עליי יריקה. עוד הצלפה, ככה, בשביל העניין, ואני מצליח להתאפס, חומק מלפיתתו, ונעמד ליד המיטה תוך ניסיון להפסיק ולהתנודד מהכאב וההלם.

אני מבהיר לו ש"אני לא בעניין", ולפתע שב עלם החמודות לחיים ומביט בי במבט משתאה "למה? מה קרה? חשבתי שלשנינו ברור העניין". כן, ללא ספק. נשיקות צרפתיות, ליקוקים וחיבוקים הם סממן מובהק לכמיהה לקצת סאדו מאזו.

בבוקר, לאחר שההלם שכך מעט, נותרו רק סימני ההצלפות על הגב כמזכרת. כשהתחלתי להתלבש, גיליתי כי לקחתי בטעות גם את הסווטשירט של המצליף. לשבריר שניה עברה בי המחשבה להחזיר לו אותה, אבל ידעתי שלראות אותו שוב לא יעשה לי טוב. הצורך שהוא ישלם על מה שהוא עשה, עם זאת, הלך וגבר. זו הסיבה שהחולצה עדיין מקופלת אצלי בארון. מעולם לא לבשתי אותה, אולם בכל פעם שאני מוציא לעצמי בגד היא מציצה אליי, מזכירה לי עד כמה עולמנו צופן בחובו הפתעות, ודואגת שלא אדחיק דברים שהייתי מעדיף לשכוח. אני לא יודע מה קורה שם, במקסיקו, אבל הסבירות שאני אכניס אותה ליעדי הטיול הקרובים שלי הולכת ופוחתת.

עוד מבית היוצר של רוי קסטנר
יש לכם מנוי באטרף? בואו לדבר עם רוי
my.atrafdating.co.il/kestner
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by