בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שונא הומואים יחיה 

שונא הומואים יחיה

 
 
גליה סיון

מי ששונא הומואים שונא יהודים, ואולי מוטב שיזהה את עצמו עם רייך אחר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 הקהילה ההומו-לסבית, שנרדפה שנים בשל היותה שונה ואחרת, הפכה מקבוצת מיעוט נרדפת לקומץ שתלטני ופוגעני, שמזכיר באופן מפחיד את הקבוצות שרדפו אותו. שוב עולה המנגינה ושוב אותה קבוצה קטנה, צעקנית ויללנית, מתכוננת לטררם השנתי שנקרא גם "מצעד הגאווה", בעיר הקודש ירושלים. אותה קבוצה תטחן לכם במוח שחבריה חייבים לצעוד דווקא שם, וכי זאת זכותם לצעוד איפה שבא להם ולחיות איך שהם רוצים.

להמשך הכתבה 
יש דילמה בסיסית שעולה בכל פעם שמישהו מרגיז אותך באמת: האם לבטל אותו בגיחוך ולעבור הלאה, לדבר איתו על מה שהרגיז אותך, או פשוט להיכנס בו בכל אמצעי אפשרי. למרות שהוכח שבמדינת ישראל האלימות, בעיקר זו מהזן הפיזי, משיגה לעתים קרובות את מטרותיה (ע"ע חרדים מתפרעים בירושלים והתקפלות המשטרה והכנסת לנוכח התקפותיהם), הרי שיש לכותבים חננים בעיה רצינית עם אלימות פיזית. בעיקר, אבל לא רק, בשל החשש שיחטיפו להם מכות בחזרה.

מאמר הדעה של יאיר בר כוכבא (ראו מסגרת), מעלה את הדילמה הזו לשיאה: 341 מלים בסך הכל וכמה כעס, כמה פחד, כמה היסטריה, כמה אי-דיוקים היסטוריים, כשלים לוגיים, וכמה הומופוביה יש בו. כמה מכל מה שמעוות, וכמה שזה מפתה להיכנס בו במאמר נגדי בכל אמצעי אפשרי. אבל הוא אחי, למרות שהוקיע אותי ממשפחתו, והוא כבד, כבד לאללה. אז להלן הניסיון להביא את עמיתי התועה לירושלים בשבוע הבא, לצעדה שתוציא אותם, ובתקווה שגם אותו, מחושך לאור.
 
מצעד הגאווה בירושלים (ארכון: חדשות 10)
 מצעד הגאווה בירושלים (ארכון: חדשות 10)   
אז למה דווקא בירושלים, ולמה דווקא לירושלים צריכים לבוא כל מאות האלפים שאופייה הפסאודו-דמוקרטי של המדינה הזו חשוב לו, ולו רק בשביל העמדת פני היתומים בפני הקהילה הבינ"ל? כי אותה קבוצה, "צעקנית ויללנית" כפי שקורא לה בר כוכבא, לא נהנית משוויון זכויות בפני החוק, והיתה יוצאת לרחובות יחד עם החרדים אם גם מהם היו נשללים חוקי הירושה, האימוץ, והנישואין. צריך לצעוד בירושלים כי אותה "זכות ייחודיות לראשוניות" שלה טוען בר-כוכבא שיש לחרדים בבירה, מזכירה בהגיון המעוות שלה את אותה זכות לראשוניות שהנאצים טענו לה מ-1933, ועד שנמחקו מעל אדמת אירופה ב-1945.

צריך לצעוד בירושלים כי כל השוואה בין אנשי "הבית הפתוח" לבין המיסיונרים בעולם החדש (השוואה אותה הוא מעודד), שרצחו אלפי אינדיאנים, הפכו את שטחיהם לשמורות ברבות הימים, ומדכאים את תרבותם היום, מתכתבת עם התעמולה של גבלס על השתלטותם של היהודים על המרכזים הפיננסים של אירופה. בצעדם בירושלים, אין אנשי "הבית הפתוח" מנסים 'להמיר' איש להומוסקסואליות, רק להגן על כל אותם אלה שסופגים עלבונות והשפלות יומיומיות בישיבה, ברחוב, אלה שאינם מעזים או יכולים לצאת מהארון מפחד דחייה וניכור המשפחה והקהילה. במלים אחרות, אנשי "הבית הפתוח" מבקשים לצעוד בדיוק מהסיבה שבר כוכבא מנסה למנוע מהם את הזכות הזו.
 
הפגנות החרדים נגד מצעד הגאווה בשנה שעברה (ארכיון: רויטרס)
 הפגנות החרדים נגד מצעד הגאווה בשנה שעברה (ארכיון: רויטרס)   
צריך לצעוד בירושלים כי אותה "אמונה עיוורת" של ההומואים והלסביות הצועדים בה, היא-היא שהופכת אותה לעיר הבירה, לא רק של החרדים ההטרוסקסואלים, אלא גם של החרדים הנמשכים לבני מינם. כי הסטטיסטיקה, אדון בר כוכבא, אינה מבדילה בין חובש הכיפה הסטרייט לאחיו חובש הכיפה ההומו. צא לרחובות עירך, אל תצור עליהם. צעד בהם. גלה היכן האלימות האמיתית מסתתרת, מרימה ראשה, שופכת ביצים וחול ודיזל ומדליקה אותו על ראשי חיילי היס"מ, ההומואים, הלסביות, הסטרייטים שרוצים לחיות במדינה דמוקרטית, גם כשהיא פסאודו-דמוקרטית. גלה היכן מסתתר המיעוט הנרדף בין 341 מילותיך, ובוא איתנו לירושלים. אנחנו מבטיחים מצעד בעל אופי מתון, שמכבד אותך כפי שמעולם לא טרחת לכבד אותו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by