בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הזוכים הכי דומים! 

הזוכים הכי דומים!

 
 
נענע אמא

מי הכי דומה למי? מי לקח את הפרס הגדול? ומה קרה מאחורי הקלעים. תחרות הכי דומה לי - תוצאות האמת

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
תחרות התמונות הגדולה של ערוץ נענע אמא בשיתוף מטרנה, הגיעה לסיומה. תודה לכל המשתתפים, המצביעים והתמונות, מיד נכריז על הזוכים אבל קודם, למי שלא עקב, הסבר קצר: הכי דומה לי! היא תחרות תמונות אשר במסגרתה אספנו תמונות של תינוקות, פעוטות וילדים, ביחד עם מישהו שהכי דומה להם.

ההענות היתה גדולה והיצירתיות מגוונת, קיבלנו מאות תמונות ומתוכן בחרנו 100 תמונות שעלו לשלב הגמר ועמדו להצבעה. אתם, הגולשים, דירגתם והכרעתם. ההפרש בין הזוכים במקומות הראשונים היה מזערי.

קשה להגיד שכולם שמרו על חוקי התחרות. בבדיקות שערכנו עם תום ההצבעה, התגלו הצבעות שניסו להטות את התוצאות וכנראה בוצעו באמצעים טכנולוגיים ולא על ידי גולשים בשר ודם. נאלצנו כמובן למחוק את כולן, ולשקלל מחדש את הקולות.

אחרי כל ההקדמה הזו, אני גאים להציג בפניכם את הזוכים המאושרים והכי דומים:
 

מקום ראשון: שי הכי דומה לאמא

עם תלתלים זהובים כאלו, אי אפשר להתבלבל, אמא ובן כל כך דומים, בעצם... הכי דומים והזוכים הגדולה בתחרות, תראו איך הם דומים.

שי ואמא יקבלו הביתה אספקה של מוצרי מטרנה למשך שנה שלמה חינם. מתנת מטרנה. כמו כן יקבלו ספר תמונות מודפס, עם כל התמונות הכי שוות לפי בחירתם. כל התמונות שהכי אוהבים יודפסו ויאוחדו לספר קלאסי בכריכה קשה המכיל 80 עמודים. מתנת לופה.

ברכות על הזכיה.
 
 
 

מקום שני: גל דומה לדני

אמנם שתי התמונות צולמו בתקופות חיים אחרות ובכל זאת, איזה דמיון! אפילו השיער מסודר אותו הדבר. אכן דומים.

הפרס הוא 20 מוצרים של מטרנה, מתנת מטרנה. אליהם יתווסף ספר תמונות מודפס, עם כל התמונות הכי שוות לפי בחירה, ספר קלאסי בכריכה קשה המכיל 56 עמודים עם כל התמונות שהכי אוהבים. מתנת לופה.
 
 

מקום שלישי: עלמה דומה לאיתי

שתי תמונות שונות, באותה הפוזה בזמן האמבטיה והדמיון מדהים.

המקום השלישי יקבלו 12 מוצרי מטרנה, מתנת מטרנה. ובנוסף ספר תמונות מודפס, עם כל התמונות הכי שוות לפי בחירה, ספר קלאסי בכריכה קשה המכיל 32 עמודים עם כל התמונות שהכי אוהבים. מתנת לופה.
 
 

חביב המערכת: שקד דומה לאבא

לאחר שעברנו על כל התמונות והתלבטנו איזו מהן היא החביבה עלינו, החלטנו לבחור בתמונה הזו, שקד ואבא שוכבים באותה הפוזה, על הרצפה, באותם הבגדים ומשחקים. משהו בתמונה הזו נגע בנו ומכיוון שהיא עומדת בכל הקריטריונים אותם בדקנו בבחירה שלנו, יצירתיות, מקוריות, איכות ותוכן, היא נבחרה כחביבת המערכת.

שקד ואבא זוכים בספר תמונות מודפס, עם כל התמונות הכי שוות לפי בחירה, ספר קלאסי בכריכה קשה המכיל 32 עמודים עם כל התמונות שהכי אוהבים. מתנת לופה.
 
 

להתראות

אנו רוצים שוב להודות לכל המשתתפים, המצביעים, נותני החסות והפרסים ובמיוחד לכם הגולשים, על שיתוף הפעולה.

בימים הקרובים ניצור קשר עם הזוכים, ונשמח לראותכם ממשיכים לגלוש בנענע אמא - הערוץ האולטימטיבי להורים ו... להתראות בתחרויות הבאות.
 
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by