בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שק עם קקי 

שק עם קקי

 
 
ניר פרח, Red

האב הטרי ניר פרח נאבק באמצע הלילה עם הטיטולים של בנו המצווח, נזכר בהקפצות מהצבא, ונזהר לא לעשות פאדיחות. פרסומת ובה מחתל מקצוען מציבה לו אתגר מסוכן. ביקורת פרסומות להורים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
בסרטי קולנוע, בכל מה שקשור לטיפול בתינוקות, מאז ומתמיד היו אלה החיתולים שהיוו את הסממן שהבחין בין גברים ונשים. אתם רואים גבר ותינוק בסרט? תהיו בטוחים שהנה, עוד רגע קט, תזכו ליהנות מסצנת החיתולים המחייבת: הגבר מנסה לחתל את העולל הצורח בסדרה של תנועות גפיים מגושמות, מחייך בסוג של זחיחות דעת ומרים את התינוק למעלה - פעולה שחושפת יצור קטן שחותל באותה מיומנות בה גולדן רטריבר ממוצע פותר סודוקו.

תסריטים באמת מושקעים יכללו בנקודה הזאת גם את רגע נפילת החיתול מהתינוק, ושוברי קופות שטום סלק משחק בהם ייחתמו בהשתנה של התינוק המונף יישר על השפם שלו. מישהו ראה פעם סרט שמראה בחורה מסתבכת בריטואל הזה? מה פתאום? נשים נולדות עם כשרון חיתולי צרוב ב-DNA שלהן. ממש כמו הסירוב לתת לך להשתלב בנתיב הנסיעה שלהן (שלהן!).

כשמדריכת ההכנה ללידה שאלה אותי במפגש הראשון מה הכי מטריד אותי לגבי הלידה, שאלתי בדיפלומטיות אם היא תוכל להרחיב במהלך הקורס לגבי הימים הראשונים בבית - מה עושים, איך עושים, לאילו קשיים אנחנו אמורים לצפות. הנוסח האשכנזי של השאלה המנומסת הזאת, היה למעשה תחליף מחוייך לאקט של היתלות על הצוואר שלה, תוך כדי צרחות היסטריות "תסבירי לי איך מחתלים תינוק! בבקשה!".

ככה זה. נשים חוששות מהלידה, גברים פוחדים לעשות פדיחה: אם החיתול מהודק מדי בטח ייגרם נזק פנימי למעיים, שלא לדבר על שטפי דם ונמקים תת-עוריים באיזור המפשעה. אם הוא משוחרר מדי, אז - איך לומר בעדינות - המרק ייגלוש מהסיר ויכתים את הכיריים. ומה עושים לעזאזל עם השוונצים האלה שמסביב לירך? תוחבים אותם פנימה לתוך החיתול? נותנים להם להתבדר ברוח? ולמה לכל הרוחות אין על האריזה תרשים נורמלי שמראה לך איך קושרים את הדבר הזה? ומה זה הריח הזה? מה אכלת???

התינוק שלך, כמו הרס"פ המנייאק מהטירונות, מתזז אותך ומקפיץ אותך באמצע הלילה לתרגולת המסובכת הזו עוד פעם ועוד פעם. בהתחלה אתה מקלל ונשבע לדפוק לו מכות באזרחות (לרס"פ, כן?) אבל עם הזמן אתה קולט שאתה משתפר ושבשורה התחתונה, ההקפצות האלה משפרות את הביצועים שלך.

טוב, אני עדיין לא ברמה של מר רוג'ר קמפ מהפרסומת, אותו אדם מדהים שמצליח לחתל את הילד שלו עם הרגליים, אבל אני כבר נותן לו פייט טוב עם יד אחת שמחתלת, ויד שניה שמחפשת משהו שיעצור את הזרם שנורה לכיוון הפנים שלי.

אני לא רוצה להרוס לכם את הפרסומת, אז אני רק אספר עליה 2 דברים: חתום עליה משרד הפרסום Cliff Freeman & Partners, שעשה כמה מהפרסומות המטורפות והלא-פוליטיקלי-קורקט שעשו בעולם בשנים האחרונות. ודבר שני, שלקופירייטר שכתב אותה קוראים - איך לא - רוג'ר קמפ.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by