בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אבוי, אני סטרייטית 

אבוי, אני סטרייטית

 
 
לולה גת

הן נפגשו, אחרי שתי דקות עברו לגור ביחד, אחרי ארבע דקות הן מגדלות ילד ומלפפונים אורגניים. מה קורה ללסבית שמגלה שהיא חיה חיים של סטרייטים?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
פעם היה כאן סקס. והנה תוצר הלוואי (FLICKR, anjill154)
 פעם היה כאן סקס. והנה תוצר הלוואי (FLICKR, anjill154)   
זוג בנות הוא קצת כמו תולעי משי, יש לו מעגל חיים די מוגדר, ומלבד הבדלים דקיקים והתאמות קלות בין זוג לזוג, גם די זהה לכולן: תולעים בוקעות – אנחנו מתאהבות. תולעים אוכלות עלי תות ותופחות – אנחנו אוהבות, חיות, מתערבבות, בונות ו... כן, גם תופחות. תולעים הופכות לגלמים, אלה הופכים להם לפרפרים יפהפיים, ואנחנו עוברות לפרח הבא בחיינו.

אני והזאתי (שמה שמור במערכת כלשהי) התחלנו את חיינו המשותפים, כמו הרבה זוגות, בערך ארבע וחצי דקות אחרי שהכרנו. למחרת ההיכרות, כבר הוזעק קוסטה, המוביל החטוב שלי, ביטל את כל התוכניות שלו והעביר אותי על מטלטליי לדירתה השכורה. הוא לא שאל שאלות, הוא כבר רגיל, ורק איחל לי ולו לא להזדקק לשירותיו תקופה ארוכה. היום השלישי להיכרותנו הוקדש לסידור ועדכון הדירה לרגל הזוגיות, אחרי יום נוסף כבר הוכנסתי לחוזה, וביום החמישי שתינו כבר הדחקנו טוטאלית כל זכר לחיים שהיו לנו אי פעם, לפני שהכל התחיל.
 

המחלה: פרברת

 
לכאורה, זה מתכון מושלם להתפוררות מהירה של מערכת היחסים עוד בטרם נבנה משהו. בפועל, עברו 12 שנה ומאז חתמנו על כמה חוזים משותפים, וקוסטה לא מוזעק יותר בדחיפות, אלא מקבל התראה של שבועיים של פעם שצריך לעבור לדירה עם יותר מקום לרכוש המשותף שלנו. ללא ספק לקחנו די ברצינות את שלב אכילת עלי התות הזה (אם כי היה עדיף לכולם שנאכל רק עלי תות ולא כל מה שעובר לידינו).

אי שם אחרי שמונה שנים, לקינו בפרברת. פרברת היא מוטציה של זוגיות לסבית. מדובר בתופעה שתוקפת 30 אחוז מאוכלוסייתנו הסוטה, ומדובר בתהליך בלתי הפיך. הסימפטום הראשון של המחלה הוא נזילה הדרגתית לשכונות צדדיות של העיר הגדולה. כשזוג חברות שלך עובר להדר יוסף, דעי שהן חלו ותשתדלי להתרחק. ההתדרדרות ממשיכה במעבר לפרברים. רמת השרון, הרצליה, ראשון (שהשם יעזור), רעננה (אדוניי) ודומיהם. השלב הסופני של הסימפטום, ולא ידוע על זוג שחזר משם, הוא שלב המושבים. זוג בנות שקנה או שכר נחלה במושב, סובל מהתפרצות אלימה של המחלה וזה רק הגיוני להשאיר אותו בבידוד שגזר על עצמו ממילא.

הסימפטום הבא הוא המרה של החתולים בכלבים, ובשלב הקשה – בילדים. זוגות חולי פרברת בטוחים שיחד עם ביקור בבנק למשכנתאות הם חייבים לעבור גם בבנק הזרע. כך עשינו גם אנחנו והתוצאות אכן לא איחרו לבוא (תשעה חודשים + יומיים, ליתר דיוק).
 

אמא, אבא: אני מגדלת ירקות אורגניים

מגן העצמאות לגן הירק (FLICKR, No Grand Design)
 מגן העצמאות לגן הירק (FLICKR, No Grand Design)   
בית על הקרקע, ריחוק מכל מוקד תרבותי, חברתי ואופנתי וילד, חייבו את השלב הבא והחמור מכל, השלב הסופני של המחלה. אמנם יש ויכוח באם מנוי לקאנטרי חמור יותר, ובכל מקרה אני מתכוונת לשלב בו החלטנו לגדל בגינה ירקות אורגנים. ההחלטה הגורלית הזו, שנובעת ברובה מתוך כוונה טהורה להכניס בילד כמה שפחות כימיקלים, מכילה בתוכה בעצם את כל סיפור התהליך שעברנו מרגע ההדבקות במחלה ועד הלום – נהיינו סטרייטיות.

כן, אין דרך אחרת כנראה לומר זאת. כשזוג סוטים, או במקרה הזה – סוטות, מאמץ את כל ההרגלים והסממנים הסטרייטים הידועים לאדם הנבון (מלבד איפור, אופנה וקריאת מגזינים על איפור ואופנה), הוא פשוט מאבד את הזכות להיחשב סוטה. להזכירכם, עבדנו קשה על הזכות הזאת, יצאנו אין ספור פעמים כואבות מהארון בשביל לנפנף בתואר הנחשק. כמה עצוב לגלות שהסוף יהיה כל כך רגיל, יכולנו לחיות חיים שלווים וחסרי מהמורות, אם רק היינו יודעות שזה יגמר בריבוע גדול וסטרייטי, עם גינת ירק ומלפפונים אורגנים.
 
 

שמישהו יוקיע אותנו כבר

לו לפחות היו מחרימים לנו את הילד (FLICKR, norbert blech)
 לו לפחות היו מחרימים לנו את הילד (FLICKR, norbert blech)   
הייתם לפחות מצפים שהחברה תוקיע אותנו, שיהיה איזה מרד הורים בגן, שלא יסכימו שילד של סוטים ישכון תחת גג אחד עם אנשים נורמלים. איזה... אפילו לא זימזום. לא רק זה, האנשים המופרעים האלה לא מתביישים לבוא אלינו הביתה. כן כן, בנות מהגן אפילו מפזזות לנו על הדשא בין הממטרות, והעולם שותק. חוסר אחריות אם תשאלו אותי, הרי אנחנו סוטות, חיות טרף. אנשים, תתעוררו!

זה הכול אשמת הפרברת, הנגיף הקטלני הזה שלקח מאיתנו כל זכר לזהות המינית שלנו, והפך אותנו לסתם אנשים. אילולא המוטציה הזו כאמור, היינו מתקדמות בגלגל החיים כמו התולעת, ובטח היינו כבר על איזה פרח אחר, אבל זה כבר סיפור לפעם אחרת, ועדיף בשעת לילה מאוחרת.


עוד מבית היוצרת:
הרווח בין הלסבית לחריץ - תלאות לולה גת ואיש המקצוע
מי היפהפייה הזאת - לולה גת באירוע משפחתי מהגיהנום
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by