בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אני סקס פוליטי 

אני סקס פוליטי

 
 
רוי קסטנר

פתקים ישנים שמצא בביתו העלו לרוי קסטנר זיכרונות מעברו הפוליטי-רומנטי. טור המוקדש כולו לחיליק, שבהתחלה חיבק ואז הכה. הומו ספיאנס מסדר את הבית ומגלה, שוב, שעדיף לחיות בבלגאן

 
 
 
 
 
 
 
 
 
רוי קסטנר מוכיח שוב שאת הבית מנקים רק בפסח (FLICKR, Mayr)
 רוי קסטנר מוכיח שוב שאת הבית מנקים רק בפסח (FLICKR, Mayr)   
בשבוע החולף, מתוך גחמה מאוחרת של עריכת מעט סדר, גיליתי אוסף של פתקים שבתחילה לא היה לי ברור מהיכן הגיע. נבירה מעמיקה מעט יותר העלתה מן האוב את חיליק, דמות שאיכשהו נשארת תמיד בתודעה שלי תחת תמרור אזהרה.

את חיליק הכרתי לפני כעשור, בערב שכולו הוקדש למטרה פוליטית נעלה כלשהי. הוא הגיע כנציג של תנועה פוליטית א-מפלגתית מכובדת, ותוך דקות ספורות נפלתי בקסמו. מעבר לעובדה שהוא היה נאה עד מאד, רחב כתפיים וחסון, הוא שידר שילוב מקסים של ביטחון עצמי, תבונה ורגישות. שילוש מקודש שלא ניתן לעמוד בפניו. וכאמור, גם אני נפלתי.

במהלך הפגישה הוא לא הפסיק להעביר לי פתקיות, כאילו אנו מכירים מימים ימימה, וכבר אינני זוכר באיזו אמתלה לקחתי את מספר הטלפון שלו, אבל אני כן זוכר את שיחת הטלפון הארוכה שהייתה לנו עוד באותו הערב, את ההתרגשות מהעניין הרב שהוא הפגין בי, את התחושה שאנחנו באמת משדרים על אותו הגל ושהנה, עולם חדש וקסום נפרש בפניי.
 

גבר יפה, ארוחה טובה, דמעה בזווית העין

 
ואכן, עולם חדש נפרש בפניי. על הקסם קיים ויכוח מהותי. במהלך אותו שבוע עוד דיברנו מספר פעמים בטלפון, והוא אפילו שלח לי מברק הביתה (כן, אך לפני עשור האינטרנט עוד לא היה כה פופולארי) ובאותו סופ"ש הוא הזמין אותי לביתו.

כשהגעתי הוא פתח לי את הדלת, כולו קורן וזורח וחיבק אותי בחום. אני נתתי לו לעטוף אותי ולמשך דקה ארוכה הרגשתי כיצד אני הולך ונמס. כשנכנסתי לדירה ראיתי כי הוא ערך את השולחן לסעודה רומנטית, עם נרות, פרחים וברקע – שאנסונים צרפתיים. נוכח העובדה שלפני עשור הייתי אלפי מונים יותר רומנטיקן מהיום, ניתן להבין איך לבי דפק בחוזקה וניסיתי בכוח חומות המגן האחרונות שלי לא ליפול לחלוטין שבי אחריו, לא בהצלחה יתרה.

בהמשך התגלה כי חיליק הוא שף כמעט מקצועי - לפחות על פי המנות, כי הוא איש העולם הגדול, אוטודידקט שלמד בכוחות עצמו מספר שפות, אינטליגנט, שנון, ומעל לכל – רגיש ורומנטיקן שמחפש אהבה ולא עוד סתם סטוץ. מה לומר – פשוט מושלם.

במהלך הארוחה סיפרתי לו על לבי השבור מהאקס המיתולוגי, ועל כך שאני מתחיל לבנות לעצמי אט אט דרך חדשה, ועל כן אני כה שמח שפגשתיו, כי נראה שהוא רגיש ונבון מספיק כדי ללכת צעד צעד בבטחה אל עבר העתיד המשותף. הוא התרגש, עם דמעה בזווית העין, חיבק אותי חזק והצהיר כי אנחנו נלך בקצב שלי, כי כה נדיר למצוא אדם כה דומה לו, עם רגש ועומק ולא רק עם זין, והוא יעשה הכל כדי שנוכל לצעוד יחד, להכיר יחד, ולהגיע אל הזוגיות הנחשקת.
 

אי אפשר לטעות בו, עד שטועים בו

בפרונט - ד"ר ג'קיל, בצללים - מיסטר הייד (FLICKR, Derrick T)
 בפרונט - ד"ר ג'קיל, בצללים - מיסטר הייד (FLICKR, Derrick T)   
לאחר הארוחה התכרבלנו על הספה, התלטפנו והתמזמזנו בעונג רב. אני כבר הייתי קרוב לשלב התהיות היכן נגור – אצלי או אצלו, או אולי בכלל נשכור דירה חדשה, כשהוא החל אט אט לעבור מפסים רומנטיים לפסים, איך נאמר, הרבה יותר יצריים. בתחילה עוד הלכתי איתו, אולם בשלב מסוים ביקשתי אותו להפסיק, תוך שאני מזכיר את הצעד-צעד, לאט-לאט.

הוא הדף אותי מעט והביט בי כאילו בזה הרגע חשפתי את פרצופי האמיתי כפדופיל ורוצח סדרתי. תוך שניות ספורות הוא הפך מאדם רגיש ורך, לרוע צרוף. הוא החל להבהיר לי כמה אני אפס, שאני חי בעבר, שלעולם אני לא אצליח בחיי, שאין לי זהות ואין לי משמעות, ועוד כמה דברים שכבר אינני זוכר, נוכח ההלם שפקד אותי.

התקופה שלאחר מכן היתה קשה, כצפוי. העובדה שנתתי לעצמי תוך ימים ספורים להיפתח בפניו, והתוצר באותה פגישה אומללה, לא עשו לי טוב במיוחד על הנשמה.

ברור כי הרומן המהולל נגדע באותו הרגע. לימים התברר כי חיליק עוד יותר מופרע משחשבתי. עולמנו קטן עד מאד, ואחד מחבריי הקרובים ביותר יצא עמו בעבר הלא רחוק. הוא שרד יותר מפגישה אחת, אולם בפגישות ההמשך התברר כי חיליק נוהג לא רק להשפיל מילולית, אלא גם להרים את היד לא פעם בהתפרצויות זעם בלתי נשלטות. דוקטור ג'ייקל ומיסטר הייד בגירסה הלוקאלית.

באורח פלא, למרות הקהילה הקטנה והצפופה שלנו, לא ראיתיו מאז, ואני שמח מאוד על כך. הזיכרונות שחזרו השבוע העלו אצלי בעיקר את העצב על אותו צעיר, לפני עשור, שהיה עדיין כה תמים, שיכל להתאהב תוך ימים כה ספורים, שהאמין ברומנטיקה, ושגילה את העולם האמיתי אט אט, ועם הרבה סטירות לחי.

את אוסף הפתקים של חיליק החלטתי להשליך לפח.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by