בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
העידן הזהוב  

העידן הזהוב

 
 
אדמית פרא

כשג'ון לנון ביקש מאיתנו לדמיין את העולם כולו מדבר בשפה אחת של שלום הוא הדגיש כי הוא לא היחיד שחושב כך. היום מצטרפים אליו מאות אנשים מרחבי העולם במסגרת ארגונים שונים המבקשים להנחיל תודעה אוניברסאלית החוצה דתות, מעמדות ושפות. אחד הבולטים שבהם הוא התאחדות אחוות העולם שקיימה בשבוע שעבר כנס בינלאומי באיסטנבול

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ספר הידע עב הכרס (מתוך האתר הרשמי)
 ספר הידע עב הכרס (מתוך האתר הרשמי)   
פעמיים בשבוע מתכנסות קבוצות אנשים בכ-60 מדינות בעולם סביב ספר הידע שמטרתו להנחיל אחווה ואחדות באנושות. נשמע פשטני? ובכן, יש מי שמדבר על אוניברסאליות ויש מי שעושה אותה. אנשי ספר הידע מאמינים כי ההתעוררות של תורות העידן החדש הם חלק מתוכנית קוסמית לקראת כניסת האנושות אל העידן הזהוב של המחר; עידן בו לא יהיו יותר מדינות ודתות היוצרות נפרדות באנושות אלא מדינת עולם אחת שמדברת בשפה אחת. תקופת המעבר אל העידן הזהוב באה לידי ביטוי במודעות אוניברסאלית הנרכשת ברמה האנושית כבר עכשיו, בשעה שהמודעות לאהבה וחיבוק הזולת באשר הוא מחלחלת בקרב קבוצות שונות הפועלות בעידן הנוכחי המכונה העידן החדש.

לדעת מעבר למילים

ספר הידע הוא למעשה ספר הדרכה שכתבה ביולנט צ'וראק, תורכיה בת 84, שחברי הקהילה קוראים לה בשם מוולנה. לדבריה, היא אינה מדיום אלא בעלת משימה והספר הוכתב לה מידי ישויות עליונות שהורו לה להפיצו בנקודות מוקד רוחניות בעולם. בניגוד לספרים הקדושים המוכרים לנו כגון התורה, תהלים, הברית החדשה והקוראן שמטרתם לחנך לתודעה חדשה, אנשי ספר הידע מדגישים כי לא מדובר בספר שיש לעבדו. מדובר במדריך שמטרתו להרגיל את האנושות בצורה הדרגתית על דרך המחשבה ההגיונית, במעבר בין התדרים האוניברסאלים שעוברים על הפלנטה שלנו, וכך לאפשר כניסה קלה יותר אל ממדים אלה.
 
 
כך למשל, מעבר לדיבורים על שלום ואחווה אוניברסלים, הספר משמש למעשה כשיטת קואוצ'ינג להתפתחות אישית בעבודה, בזוגיות ובכלל במבט על החיים. כל אחד מחברי הקבוצה יכול לפרש את הספר אחרת ביחס לתדר התודעה בו הוא נמצא ולהכיל את המסרים בו לשיפור חייו האישיים. הנחת העבודה על פי ספר הידע היא שהיקום נמצא כאן בשבילך, ולכן עליך לאהוב אותו ולקחת את הצ'אנס לסמוך עליו ועל האנשים המתקיימים בו ללא שיפוטיות ובלא התייחסות למעמד, מין וגזע. בבסיס הספר תם עידן הדתות והנבואות וכל אחד הוא הנביא של עצמו שמאמין בשפה אוניברסאלית אחת של בני האדם, חלשים וחזקים, איטיים ומהירים, בעלי רמות שונות של מודעות. כולנו כאן כדי להפיץ את המסר האוניברסאלי, כי מי שלא יהיה מוכן לכך לא יוכל לדבר בתדר הזה לכשתגיע השעה.

אין כאן גורו

בשבוע שעבר נערך באיסטנבול, לא רחוק מגשר העידן הזהוב המחבר את העיר, אחד משלושת הכנסים השנתיים של "הקרן העילאית של התאחדות אחוות העולם" בסימן קריאה לשלום כלל עולמי. בכנס הוענקו פרסים לאנשים הפועלים בקהילתם מתוך מודעות ליצירת אוניברסאליות בין בני האדם ללא הבדלי דת, גזע, מעמד ומין.
 
סמל האחווה (מתוך האתר הרשמי)
 סמל האחווה (מתוך האתר הרשמי)   
הקרן נוסדה ב- 1993 ומטרתה להזמין את האנושות תחת גג אחד של אחווה בנוסח עקרונותיו של כאמל אטאטורק, האיש ששחרר את טורקיה אל עבר העולם החופשי: "שלום במולדת, שלום בעולם". מטרת הארגון שמרכזו באיסטנבול היא להכין את האנשים עבור מציאות האנושות המאוחדת ולספק כלים במעבר האבולוציוני של האנושות לעבר תודעה אוניברסאלית. לשם כך, הארגון מאמין בחקר הידע השמימי בדרך מדעית ובשיתוף פעולה עם מוסדות, משלחות דתיות וארגונים לא ממשלתיים.

אלף איש מכל העולם הגיעו לכנס וביניהם המשלחת הישראלית שחבריה נוהגים להתכנס פעמיים בשבוע לקריאה בספר, לא לפני שהם מתקשרים לדידם, אשת הקשר שלהם בטורקיה כדי להתחבר אל התדר האוניברסאלי. "זה לא כת, לא שואבים ממך כסף ואין כאן גורואים נוסח אושו או הדלאי למה" אומרת ד"ר ברכה קליין-תאיר, מנהלת מרכז "אהיה" להתפתחות אוניברסאלית שבספרה האחרון עורכת הקבלה בין המסרים של ספר הידע לחלוקת עץ הספרות הקבלי ולסדר הצ'אקרות של תורות המזרח. "זה הכול למידה שלך על עצמך. כולם מדברים על אותו דבר רק בשמות שונים, בסוף הם מגיעים לאותו אחד וזה מה שחשוב."
 
 
טקס הענקת הפרסים בכנס הבינלאומי שהתקיים בתורכיה (אדמית פרא)
 טקס הענקת הפרסים בכנס הבינלאומי שהתקיים בתורכיה (אדמית פרא)   
במסגרת הלמידה הקבוצתית, החברים מעתיקים את הספר ונשמעים להוראות מדויקות של מה צריך לעשות ובאיזה סדר, מתוך ציות למנגנון האוניברסאלי בנוסח "נעשה ונשמע" בתורה היהודית. חלקם מספרים כי בעקבות הלמידה בספר הידע הוטב גם מצבם הבריאותי ולא רק המנטלי.

מדינת העולם של מחר

חברי קבוצת ספר הידע מאמינים כי התוכנית למימוש איחוד אוניברסלי בעידן האחרון הוכנה מזה מאות בשנים והיא ידועה בשם תוכנית העידן הזהוב, עם זאת היה צריך להמתין שהתודעה האנושית תשיג רמת תודעה מסוימת על מנת שתהיה מסוגלת ליישם את התוכנית הזאת על הפלנטה שלנו. תוכנית המעבר לתודעה אוניברסאלית אחת היא בת 300 שנים, כאשר הכניסה אל המאה ה-21 מסיימת את העידן הראשון. במאות ה- 21-22 יערכו מבדקים שונים בעולם ואילו במאה ה-23 יחל העידן הזהוב שימשך עד המאה ה-30. לאחר תקופת העידן הזהוב, תסתיים תקופת הספרים וטכנולוגיות שונות יפעלו בעולם. נראה לכם הזוי? תחשבו על המהפכות הגדולות כגון זו של שנות השישים והפמיניזם, מהפכות ששינו את תדר התודעה במאה האחרונה ועל ההמצאות שהפכו את העולם שלנו לגלובלי כגון התעופה, המחשב והאינטרנט, זוהי תחילתה של מדינת עולם המחר.

הכנס הישראלי של ספר הידע יתקיים ב-18.11.2007 באודיטוריום רוזין, מרכז שוסטר, רמת אביב ג' בתל אביב.
לפרטים: ברכה קליין-תאיר: 03-9088750, 052-2998548
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by