בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מצעד האמהות הגרועות  

מצעד האמהות הגרועות

 
 
חגית מוסקוביץ ישעיהו

מאמה תרזה אינה עוד בת החיים, ולכן תואר אם השנה מחולק כמעט שווה בשווה לכל מי שעושה ימים כלילות לגדל את ילדיה בכבוד, אך הפעם הרשנו לעצמנו ללכת צעד אחד קדימה, ולהכתיר את יוצאות הדופן, האמהות הגרועות של השנה. למען יראו ויראו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
רצינו לבחור את אם השנה, אך חשבנו שיהא זה בלתי הולם להכתיר חמש נשים בלבד, בה בעת שמליוני נשים ראויות לתואר הזה על בסיס יומי. מאידך, מצאנו לא מעט נשים, שללא מאמץ מיותר, זוכות לתואר 'האם הגרועה של השנה'. כיצד הן זכו ב"כבוד הנכסף", אתם שואלים? הנבחרות עמדו בלפחות אחד מהקריטריונים הבאים:

* טיפול לקוי וחינוך מעוות.
* אהבה עם תנאים.
* בשל היותן ראשונות בראש סדר העדיפויות לפני ילדיהן.
* בשל הזמן המועט המוקדש לילדיהן.
* בשל הבחירות הגרועות שלקחו, שהשליכו על חיי ילדיהן.


מקום ראשון במצעד הגרועות

ראשונה במצעד הגרועות היא לא אחרת מאשר ד"ר לריסה טרימבובלר, שבלשון המעטה לא השכילה בבחירת בן זוג פוטנציאלי ובטח שלא בבחירת אב לילדה. והיכן ילמד הפעוט שיגדל? כמובן, איך לא? בבית מדרשה המהולל של הסבתא הגאה, גאולה עמיר. ומה הדבר החשוב ביותר שצריכה לריסה להנחיל לבנה? לתת טיפ שמן לשליח, הוא הרי זה המביא תינוקות לעולם, לא?
 
 

מקום שני במצעד הגרועות

 
למרות שרבות התמודדו על המקום השני והמכובד, ראינו לנכון להקדישו למי שהוציאה מבין חלציה שתי נשים שהמילה אמצעי מניעה, לא בדיוק מתנגנת תחת לשונן. לין ספירס, אימן של בריטני וג'יימי ספירס, לא הסתפקה רק בהקניית חינוך נוצרי אדוק, שללא ספק חולל פלאים, היא עתידה להוציא לאור מורה נבוכים בנושא הורות. אז לכל מי שמעז ללגלג על העניין, לבל ישכח, שמאמא ספירס עזרה לבתה להפוך לאייקון בין הבולטים ביותר בתרבות הפופולרית, ולהרוויח די כסף כדי לזכות בסופו של יום, במכון הגמילה הטוב ביותר שכסף יכול לקנות. ריספקט מן!
 
 

מקום שלישי במצעד הגרועות

ללא הרבה הומור, במקום השלישי זכתה האם הפינית, שיחד עם בעלה הישראלי, נטשה בורנאסי את בתה בת השנתיים. ישנם כמה דברים שאת צריכה לדעת: את הטיול הגדול למזרח, זה עם הפצצות לגבות, הסמים והקרחנה, עושים אחרי הצבא, לא עם ילדה בת שנתיים. כל שאנו מאחלים לך זה להצטרף יום אחד לפורום פוריות או אימוץ, שם לבטח תזכי להכיר אמהות שמנסות שנים על גבי שנים להביא ילדים ללא הצלחה, הן כבר תדענה לעשות ממך מטעמים.
 
 
 

מקם רביעי במצעד הגרועות

לא באמת חשבתם שנוותר על נוכחותה המרשימה של בריטני ספירס. כשאלוהים מחלק אגוזים כדאי שיסתכל טוב מאד על שיניה של בריטני, כי מי יודע מה נשאר שם אחרי כמויות הג'אנק פוד שהיא גמעה במזנוני המזון המהיר. על המשפט נערה טובה מבית רע ויתרנו, גם על המשפט נערה רעה מבית טוב כבר ויתרנו. העניין הוא שמי שוויתר זה לא אנחנו זאת בריטני, ששני ילדיה הקטנים נלקחו ממנה ע"י שירותי הרווחה. אז למען האנושות בריטני, בפעם הבאה, אל תקחי את המשפט hit me baby one more time יותר מדי ברצינות. כי כל פעם שאת עושה את זה, עוד ילד מסכן מגיח אל אוויר העולם.
 
 

מקום חמישי במצעד הגרועות

במקום החמישי במצעד הגרועות זכו שתי מתמודדות בולטות - מדינת ישראל ומערכת חינוך. על שלא השכילו להעניק שוויון הזדמנויות לילדים מתל אביב ומירוחם, על שנתנו לאם חד הורית לשלוח את ילדיה לבית הספר כשבטנם מקרקרת, על שלא הפנימו כי חינוך הילדים צריך לעמוד בראש סדר העדיפויות המדיני וחברתי, על שנתנו לאינטרסים כלכליים לבוא על חשבון עתיד הילדים, ועל כך ששכחו, כי תפקידה של אם אינו מסתיים כשבמשרדי הממשלה כבים האורות. הוא אינו מסתיים לעולם.
 
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by