בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
כתובים בכוכבים  

כתובים בכוכבים

 
 
אירית קלנר

ילדים במזל תאומים יזכו להכיר חברים חדשים בשנה הקרובה, השוורים הקטנים יהנו מנינוחות חו"ל ואילו האריה יטעם מפרץ של יצירתיות בשנת 2008. אז מה אומרים הכוכבים על השנה הצפויה לקטנטנים שלנו?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אמא רואה שהשנה תעזרו הרבה בבית (צילום:sxc)
 אמא רואה שהשנה תעזרו הרבה בבית (צילום:sxc)   
ההורים המתעניינים באסטרולוגיה ודאי תמהים, מה כבר אפשר לחזות מבחינה אסטרולוגית לפצפונים - מה יהיה בתחום הקריירה? האם צפויה הצלחה בזוגיות השנה? אולי דגש על עניינים כלכליים או משפטיים? האסטרולוגית נורית פרדו מצאה תחומי התייחסות רלוונטיים, והיא מציגה את התחזית לקטנטנים לשנת 2008:

טלה

הטלה הצנוע סיים תקופה של טלטלות על רקע מעבר מגורים, ארגון חדרו מחדש ומעברים למסגרות טיפוליות (מעון/גן) אחרות. שנת 2008 יוצרת עניין אתגרי חדש שמרחיב את יכולתו האינטלקטואלית והאינטראקטיבית דרך מסגרות בהן הוא נמצא. רצוי להפעילו בתנועה ובספורט.

שור

זו שנה שבה יושפעו חייו הצעירים של השור בעקבות פעולות הוריו בנושאי העבודה והפרנסה שלהם, כאשר קיימת האפשרות לנסיעות לחו"ל למטרות עבודה ולימודים. כך זוכים השוורים להרחיב אופקים, ללמוד שפות זרות ולהכיר חברים חדשים.

תאומים

הקטנטנים הפטפטנים והמתקשרים סיימו שנה של מעברים ממסגרת אחת לשנייה. בשנה החדשה הם ירגישו יתר יציבות ויכולת ליצור קשר חברי ממושך ויציב, שמאד חסר להם לשקט הנפשי. הם מתחזקים פיזית ומומלצים להם חוגי תנועה וספורט.
 

סרטן

 
כל החושים מתפתחים השנה במהירות - היכולת התקשורתית, האינטואיטיבית והאינטלקטואלית. הסרטנים הקטנטנים מפתחים את חוש ההומור. בנוסף, רמת החרדות מתחדדת, בגלל שינויי מקום מגורים או מסגרות לימוד ושמרטפות.

אריה

היצירתיות חוגגת – קיים צורך אדיר בפעילויות המאפשרות את הביטוי לאריה. משחק ויצירה, בילוי בהצגות או טיולי הרפתקאות ונוף, מאפשרות לאריה הקטן התפתחות פיזית ומנטלית. זו מאפשרת לו להתהדר בתחושת עוצמה וביטחון עצמי.

בתולה

המשמעת, הבגרות והתובנה נוחתים על הקטנטנים מכיוונים שונים ובעל כורחם הם מתנהגים כבוגרים. יורגשו דרישותיהם הבלתי מתפשרות לאהבה וחום. לתינוקות – יש להביע יותר אהבה באמצעות המגע הפיזי המאפשר לחוש את חום הגוף. לבוגרים יותר - יש לדבר במילות אהבה חמות.

מאזניים

בני המזל יעברו עם הוריהם מקום מגורים לעיר או למדינה אחרת. מקום המגורים יהיה מאד איכותי, מצב שיגרום להתפתחותם הנפשית והרגשית, לרמה מפותחת יותר ולעיצוב בטחונם העצמי.
 

עקרב

איך כוכב נולד? (צילום:sxc)
 איך כוכב נולד? (צילום:sxc)   
הסקרנות מרצדת מתוך עיניהם. הקטנטנים יגלו ערנות מוגברת שתפתח את היכולת לעבד אינפורמציה סביבתית, במהירות שתרחיב את היכולת הוורבלית בצורה משמעותית. כך הם יוכלו לתקשר במהירות ולצאת מנטייתם להסתגרות וסודיות.

קשת

זוהי שנה שבה הקשתים יתכנסו לתוך עצמם ויפגינו מופנמות שתאופיין ביכולת הבנה לכל מצב בסביבתם, אך ללא התלהבות יתרה בשיתוף פעולה. יש לחזק את ביטחונם העצמי באמצעות בדיקת שביעות רצונם בסיטואציות שונות ושיפור מצב רוחם.

גדי

סוד ההצלחה העתידית טמון כבר כאן בשנת 2008. זו שנה שמקפיצה את הגדיים במהירות להתפתחות התקשורת הסביבתית, לסקרנות וערנות. מדובר במצב שהגדי הקטן אינו אוהב כל כך, שכן הוא זקוק לשקט נפשי ולביצוע איטי של כל פעולותיו.

דלי

הקטנטנים מחפשים עניין ותקשורת מילולית, והבוגרים יותר יגבירו את דרישותיהם המעשיות לקבלת מתנות ופינוקים. התנהגות מסוגרת יותר תאפיין בני מזל יצירתי זה עם רגישות ופגיעות יתר. לכן יש לעודד את ביטחונם העצמי.

דגים

שרביט הקוסם וההשראה נמצא בידיהם ותאפשר להם להפגין מקוריות, ספונטניות ופתיחות. הנטייה ליצירתיות תפיג את נטייתם להשתעממות מהירה ולכן מומלץ על כיווני ציור, מוזיקה, תנועה והרפתקאות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by