בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תקנון 

תקנון

 
 
אופנה נענע 10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
הריני לאשר בזאת, כי כל המידע ו/או הנתונים ו/או הפרטים ו/או התכנים (להלן: "התכנים") שאני מוסר/ת לפרסום באתר "נענע 10" הינם אמיתיים, נכונים ומדויקים, וכי אני הוא הבעלים של כל זכויות הקניין הרוחני בתכנים אלה, או כי אני מורשה לתת ל"נענע 10" הרשאה לעשות בהם כל שימוש, כאמור להלן. כמו כן, ידוע לי, אני מסכים/ה ומתחייב כי:
* במסירת תכנים לפרסום ב"נענע 10", אני מקנה לה רישיון חינם שאינו מוגבל בזמן, לעשות כל שימוש, לרבות אך לא רק, להציג, לשכפל, להעתיק, להפיץ, לשווק ולהשתמש בתכנים לפי שיקול דעתה, בכל שירותי התוכן שהיא מספקת, לרבות העברתו לצדדים שלישיים. כן ידוע לי, ואני מסכים/ה לכך, כי ל"נענע 10" חופש מוחלט ובלתי מוגבל לשנות את התכנים ו/או לערכם.
* אינני זכאי/ת, וכי לא אהיה זכאי/ת בעתיד, לכל תמורה שהיא, בכסף או בטובת הנאה אחרת, עבור מסירת התכנים ל"נענע 10", וכי "נענע 10" אינה מתחייבת לפרסם את מקור התכנים.
* בתכנים שהנני מספק/ת ל"נענע 10" אין משום שימוש בתכנים שאינם חוקיים ו/או מפרים הסכם או התחייבות או זכות כלשהם, לרבות זכויות קניין רוחני וזכויות יוצרים ו/או מזיקים ו/או מאיימים ו/או גסים ו/או מטרידים ו/או פוגעניים ו/או גזעניים ו/או משמיצים ו/או עלולים להוות הוצאת דיבה ו/או לשון הרע ו/או עלולים לעלות כדי הפרת פרטיותו של אדם אחר ו/או שימוש בתכנים העלולים לשדל משתמש אחר ו/או לקדם מטרה בלתי חוקית ו/או שעלולה לגרום לנזק.
* היה ויופר תנאי מתנאים אלה, אשפה ו/או אפצה את "נענע 10" בגין כל נזק ו/או הוצאה שייגרמו לה בשל הפרה כאמור.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by