בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
כל דילדו נושא מזכרת 

כל דילדו נושא מזכרת

 
 
דנה פאר

דנה פאר שרה שיר הלל לפאלוס וצפתה בילדים קטנים מוצצים סוכריות שהגננת תקווה היתה מחרימה. כתבתנו היתה בפסטיבל הפריון של האל קנמרה ביפן. בשתי מלים: הזוי, הזוי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
משפחות שלמות והרבה אברי מין. רחובות קווסאקי בזמן הפסטיבל
 משפחות שלמות והרבה אברי מין. רחובות קווסאקי בזמן הפסטיבל   
פאלוס ורוד ענק נישא על ידי המוני בני אדם ברחובות העיר, בחורות נעמדות בתור על מנת להצטלם עם דילדו עצום וילדים קטנים מוצצים סוכריות בדמות איבר המין הזכרי – כל אלו אינם פרי הדימיון הפרוע, אלא מתרחשים מידי שנה בפסטיבל הפריון שבעיר קווסאקי ביפן.
היפנים ידועים אמנם במוזרויתיהם, אולם פסטיבל המוני של מיניות ואירוטיקה הוא לא מה שהיינו מצפים מהם. ככלל, בני האומה היפנית הם פוריטניים למדי בכל הקשור לחיי מין, ויפני שמעוניין לממש פנטזיות פרועות וסטיות משונות יעשה זאת בדרך כלל בחסות החשכה במועדוני מין דיסקרטיים בפאתי טוקיו, ולא לאור יום לעיני כולם, בפסטיבל המושך אליו משפחות שלמות על זקניהן וטפן.

ובכן, מתוך סקרנות לראות מה יש ליפנים להציע בתחום המין, ויותר מכך – כדי לראות אם יש אמת בשמועות לפיהן המוני בני אדם נושאים זין ורוד ענק ברחבי העיר – יצאנו ביום ראשון האחרון לעיר קווסאקי, אני ושתי חברות ישראליות, כדי לבדוק את הנושא מקרוב. מי שלא יאמין לנו עד סוף הכתבה, מוזמן גם לראות את התחקיר הנוקב שצילמנו.
 

אגדת השד הנושך

פסטיבל יפני עתיק עם הרבה הומואים, לסביות וטרנסים
 פסטיבל יפני עתיק עם הרבה הומואים, לסביות וטרנסים   
פסטיבל הפריון הוא פסטיבל יפני עתיק המתקיים כבר מאות בשנים. על פי האגדה, מקורו של האירוע בסיפור על שד אכזר שנהג להסתתר באיבר מינן של נשים ולנשוך בעת החדירה את איבר המין הגברי. בסופו של דבר עיצב אחד מבעלי המלאכה המקומיים פין מפלדה שהצליח לשבור את שיני השד האכזר, ומאז מצוין מידי שנה הניצחון על השד בחגיגות הפסטיבל. בנוסף משמש כיום הפסטיבל גם לאיסוף תרומות לחקר האיידס.

הפסטיבל מתקיים בעיר קווסאקי, סמוך למקדשו של קנמרה, אל הפריון של דת השינטו. בעבר היה המקדש פופולרי בקרב זונות יפניות, שנהגו להתפלל במקדש לאל כי יגן עליהן מפני מחלות מין. כיום, לאחר המצאת הקונדום, נוהגים אנשים להגיע למקדש כדי לבקש מהאל מגוון בקשות בנושאים הקשורים לפריון, כגון לידה קלה, הרמוניה בנישואין, וכמובן – עזרה במקרים של בעיות פוריות.
 
 

מי מגיע לפסטיבל?

למרות הביזאר, אין כמעט מידע ברשת
 למרות הביזאר, אין כמעט מידע ברשת   
אם תשאל יפנים על הפסטיבל, רובם לא יידעו על מה אתה מדבר. בספרה "חוויה יפנית" טוענת שפרה הורן כי היפנים מכירים את הפסטיבל אך מתביישים בו, "כמו ילד מפגר שמחביאים בבית כדי שהשכנים לא יראו". אלא שלמיטב התרשמותי, מרבית היפנים ששאלנו על הפסטיבל באמת ובתמים לא הכירו אותו. לראיה, חלקם ניסו למצוא לנו עליו מידע באינטרנט, ואחרים התעניינו לדעת באיזה פסטיבל מדובר ומה בדיוק עושים שם. בסופו של עניין נראה כי הפסטיבל אכן אינו מוכר במיוחד בקרב האוכלוסיה היפנית.

אם כן, מי מגיע אליו? את התשובה על כך קיבלנו כשהגענו למקום: גאייג'ינים (זרים). ריכוז העיניים המלוכסנות באירוע היה נמוך בהרבה מהרגיל, והשפה האנגלית נשמעה על כל צעד ושעל. פלח האוכלוסיה היפני שמגיע לפסטיבל מורכב בעיקר מאלה שמתקבלים פחות בחברה היפנית המסורתית: הומואים, לסביות וטרנסווסטייטים.
 

שחור מטאלי או ורוד פוקסיה?

כשעומד, יושבים. אחד מבאי הפסטיבל רוכב
 כשעומד, יושבים. אחד מבאי הפסטיבל רוכב    
אם אי פעם חיפשתם איבר מין ורוד וגדול, שם תקבלו את מבוקשכם באופן כמעט מיידי: הוא ניצב לו גדול וזקוף מיד לאחר הכניסה לרחבה, על גבי בימה גדולה המעוטרת באותיות קאנג'י. סביב הפסל העצום התגודדו עשרות אנשים שצילמו אותו והצטלמו איתו למזכרת. כבר ממבט מרחוק ניתן להיווכח שלא מדובר בסתם עוד פין, אלא ביצירה מושקעת: שני אשכים גדולים ווורידים דקיקים, ממש כמו שאלוהים רצה.

בשאר הרחבה היו פזורים הרבה מאד איברי מין זכריים מסוגים ובגדלים שונים: פין שחור ומבריק, פין קטן ודק ממתכת שניתן להיעמד מעליו ולתקוע אותו בין הרגליים (כפי שרבים אכן עשו), פין קצר ועבה מפלסטיק חום שעמד לו בצד, בלב הפסטורליה, מוקף בשיחים ובעצים. אפילו זכינו לחזות בבובת פין גדולה עם עיניים שהולבשה על גבי שחקן; היא הסתובבה במקום ועשתה פוזות שונות לחדוות המצלמים.

אלא שללא ספק, האטרקציה הגדולה ביותר היתה שני איברי מין מגולפים מעץ, שמשכו אליהם את הקהל פחות בגלל העיצוב ויותר בגלל הזווית. הם היו מוטים קדימה בפוזה של תותח, מה שאיפשר את הטיפוס עליהם. ואכן, תור ארוך של גברים, נשים וילדים התגודדו לצידם וחיכו בסבלנות לטפס על האיבר, לדפוק חיוך רחב, ולהיות מצולמים על ידי מאות אנשים.
 

דילדו וכוס למזכרת

לא בדיוק גלויות צבעוניות וגמלים מעץ. דוכן בפסטיבל
 לא בדיוק גלויות צבעוניות וגמלים מעץ. דוכן בפסטיבל   
אחרי שהשבענו את עינינו במגוון איברי המין פנינו לדוכני המזכרות. אחרי הכל, לא יוצאים מפסטיבל כזה בלי מזכרת. לא ציפינו למצוא שם מזכרות רגילות, וכאלה אכן כמעט לא מצאנו. המזכרות נשאו, רובן ככולן, אופי פאלי, בין אם מדובר בנרות בצורה המוכרת, כוסות באותה צורה, מטפחות ראש עם דוגמאות פאליות, כרזות שמדגימות תנוחות מין וכן הלאה.
 

תהלוכת הפאלוס הגדולה

בסביבות הצהריים החל האירוע שכולם המתינו לו: התהלוכה הגדולה. מאות באי הפסטיבל התגודדו ברחוב בהמתנה לפאלוס. ואכן, לאחר שעה ארוכה הגיח חברינו השחור הגדול, נישא באפיריון, ומיד אחריו חביבנו –הוורוד הגדול, נישא על ידי טרנסווסטייטים בבגדים ורודים. מיד יצאנו בעקבותיו, תוך שאנחנו מצטרפות לקהל בשירת שיר הפסטיבל המסורתי: "ק-נ-מ-ר-ה, דה קיי מרה", שזה, בתרגום חופשי לעברית: "הגדול של קנמרה".

וכך, מתחת לדמדומיה האחרונים של פריחת הדובדבן, צעדנו לנו ברחובות העיר, יפנים וזרים, סטרייטים, הומואים, לסביות וטרנסווסטייטים, גברים נשים וטף ואפילו כמה כלבים, תוך שירת שיר הלל לאיבר המין הגברי (הגדול). אפשר להגיד הרבה מאוד דברים על הסיטואציה הזאת, אבל המילה "שגרתית" היא בהחלט לא אחת מהן.

על פי השמועות, בסוף הפסטיבל, לעת ערב, מבעירים המשתתפים מדורה גדולה למרגלות האיבר הוורוד העצום וצופים בו בעת שהוא הופך למפלצת עצומה בצבע אדום לוהט. אבל את זה כבר לא נשארנו לראות. אחרי הכל, כמה אפשר להתעסק באיבר המין הגברי ביום אחד? יאללה, די כבר. נשבר.

כל דילדו נושא מזכרת - הסרט
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by