בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
עצמאות בחולון 

עצמאות בחולון

 
 
אמא נענע 10

חולון חוגגת עצמאות בסימן ילדים. ממוזיאון הילדים, המדיאטק, ועד למוזיאון הקריקטורה והקומיקס. אז מה עוד מצפה לכם בעיר הילדים? כנסו להתעדכן

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מוזיאון הילדים הישראלי

מוזיאון ילדים
 מוזיאון ילדים   
מוזיאון הילדים הישראלי בחולון הוא אתר הילדים המרכזי והייחודי בארץ המיועד לילדים בגילאי 4 עד 11. המוזיאון כולל שני מסלולי צעירים המיועדים לגילאי 4 עד 8 ומסלול בוגרים המיועד לגילאי 8 עד 11מסלולי פעילות לקטנטנים בגילאי שנתיים וחצי עד ארבע: "בעקבות הפרפרים": המסלול מציג בפני הילדים את השתנות העולם הסובב אותנו כתוצאה ממחזוריות החיים, דרך מחזור חיי הפרפר. הילדים יוצאים לטיול עם "ינשול" (חצי ינשוף- חצי חתול) בעקבותיהם של שני זחלים מקסימים. אחד הזחלים לא רוצה לגדול. בדרך הם פוגשים בבעלי חיים נוספים ועוזרים לזחלים להפוך לפרפרים. משך הפעילות: כשעה ורבע (כולל אוהל פעילות). מחיר כל כרטיס: 40 ₪. חובה ליווי מבוגר.

"היער הקסום": ה"ינשול" הקטן רק בקע מן הביצה וכבר רוצה לפגוש חברים חדשים המתגוררים ביער הקסום. אך מה עושים כשמתביישים? הילדים יוצאים עמו למסע ביער הקסום, מסע לחיפוש אחר חברים חדשים. בדרך פוגשים מלבד חברים, גם במגוון מרקמים, צלילים, תחושות ורגשות אשר מזמנים חוויות משעשעות ומפתיעות. משך הפעילות: כשעה ורבע (כולל אוהל פעילות). מחיר כל כרטיס: 40 ₪. חובה ליווי מבוגר. רח' מפרץ שלמה 1, פארק פרס, חולון.
 

השקט שבפנים

צילום: טל קירשנבאום
 צילום: טל קירשנבאום   
במקביל להצלחה חסרת התקדים של "דיאלוג בחשיכה" המאפשר ביקור נדיר בעולמם של אלה שאינם רואים, נפתחה במוזיאון הילדים בחולון , תערוכה אינטראקטיבית - "הזמנה לשקט" המזמינה את המבקר למסע בעולם של שקט בו התקשורת מתבצעת ללא קול בהדרכת מדריכים חירשים. בואו למסע של גילוי מרגש במסגרתו תתוודעו לעושר הרב של יכולות התקשורת גם כשאינכם שומעים. התערוכה מיועדת למבוגרים ולילדים מגיל 9. הפעילות ביום העצמאות תתקים בשעות 10:00 - 13:00מחיר כרטיס: 45 ₪. משך הסיור: כשעה וחצי. טל' להזמנת כרטיסים בתיאום מראש בלבד: 1599-58-58-58.
 
 

בין ספרות לתיאטרון

צילום: אייל לנדסמן
 צילום: אייל לנדסמן   
ה"מדיטק" נועד לספק אינטראקציות חדשות וחדשניות במטרה לקרב צעירים אל שתי הדיסיפלינות – ספרות ותיאטרון - בשפות עדכניות ומודרניות, להפגישם עם היצירה הכתובה ועם אמנות התיאטרון במטרה להקנות להם ערכים אסתטיים ואמנותיים, להעשיר את עולמם החווייתי, להרחיב ולהעמיק את הידע שלהם ולפתח בהם יכולת הערכה ושיפוט נכונים כמו גם פיתוח תפיסת עולם ביקורתית של עולם היצירה האמנותית.פתוח ביום העצמאות בשעות: 11:00-13:45.
 

כשקומיקס וקריקטורה נפגשים

עולם עשיר של דמיון
 עולם עשיר של דמיון   
המוזיאון הישראלי לקריקטורה וקומיקס הינו מוזיאון ייחודי בארץ ואחד מתוך שנים עשר בלבד בעולם כולו המוקדש לאמנות הקריקטורה, הקומיקס והאנימציה. המוזיאון חושף את המבקרים לאמנות הקריקטורה על רבדיה, הקשריה ואיכויותיה, במטרה לקדם את ההבנה וההכרה בקיומה ונחיצותה של הקריקטורה לחברה, ולעודד את חקר תרבות הקריקטורה בישראל כמשקפת ומבקרת את הלך החיים המקומי. במוזיאון מוצגות גם תערוכות מתחלפות בתחום הקומיקס והאנימציה. לילדים ובני נוער מציע המוזיאון סדנאות קומיקס וקריקטורה, מפגשים עם יוצרים, השקות של חוברות קומיקס ישראלי וארועי הקרנה של סרטי אנימציה מהארץ ומהעולם.

וייצמן 61 חולון טלפון: 03-6521849
 

צעצוע של גלריה

צעצוע של סיפור
 צעצוע של סיפור   
גלריה אינטראקטיבית חדשה ויחידה מסוגה בארץ הכוללת אוסף צעצועים מתקופות וסוגים שונים. הפעילות בגלריה מתקיימת בקבוצות בהדרכת מדריכים שחקנים המפעילים את הילדים וחושפים אותם לעולם מושגים חדש: אוסף, קטלוג, עיצוב, מיון ובחירה, אוצר ועוד.
ב"צעצוע של גלריה" מוצגים אוספים של צעצועים ישנים ברוח חדשה והם מתחלקים לסוגים שונים של צעצועים: צעצועי פח, כלי רכב, חיות חיבוק, צעצועי העץ של רות צרפתי, בובות עמים, "באטמן",צעצועי גומי. הפעילות תתקיים ביום העצמאות בשעה 11:00 ומיועדת לילדים מגילאי 5 – 9.
לקבוצות מאורגנות תותאמנה הפעילויות לילדים בגילאי 10-4.
משך הפעילות: כשעה ורבע. מחיר כרטיס: 35 ₪ לילד ו20 ₪ למבוגר.
יש לתאם את הביקור מראש טל': 585858- 1599, מוזיאון הילדים הישראלי, רח' מפרץ שלמה 1, פארק פרס, חולון.
 

שעת סיפור

קוראים ונהנים
 קוראים ונהנים   
טובי הפסלים בישראל חברו להקמת גני סיפור: גנים פתוחים לקהל ללא תשלום שבהם פסלים ומתקנים שעוצבו על פי כמה מהבולטות ביצירות הספרות הקלסיות לילדים וספרות הילדים של היום :"הכינה נחמה", "דירה להשכיר", "ספר על גמדים, פטריות ומה עוד?", "דודי שמחה", "המפוזר מכפר אז"ר", "כספיון הדג הקטן", ו"הביצה שהתחפשה", "אליעזר והגזר", "והילד הזה הוא אני", "הנסיך הקטן", "הארנב ממושי", "העץ הנדיב", "ציפור הנפש" ועוד. הכניסה לגני סיפור והשתתפות בהפעלות ושעות סיפור בגני סיפור חופשית, ללא תשלום.
טלפון לפרטים על גני סיפור: 03-5011111 לאתר עיריית חולון.
 

חלון ישראלי

חושחש הבלש
 חושחש הבלש   
"בגובה העיניים", שלוחת מוזיאון הילדים הישראלי חולון מציגה את "חלון ישראלי" –תערוכה לציון חגיגות ה-60 למדינה. התערוכה תוצג עד ה- 31.8.08. בתערוכה בא לידי ביטוי מוטיב "החלון" כפי שהוא משתקף בחיים בכלל ובאמנות בפרט, תוך ניסיון להגדיר את ההוויה הישראלית. במהלך הפעילות החווייתית יוצאים הילדים בעקבות סופר ובלש- גיבורי מופע קצר המוצג להם, לגלות מה מסתתר מאחורי החלונות השונים הפזורים במתחם. הפעילות מיועדת לקבוצות בגילאי 2-8 בחלוקה לקבוצות גיל. סיורים לגילאי 2-4 מתקיימים בשעה 10:00 וסיורים לגילאי 4-8 מתקיימים בשעה 11:30.
טלפון להזמנת כרטיסים בתיאום מראש בלבד: 1599-585858 או 5039139-03.

מחיר כרטיס לגילאי 2-4: 35 ₪ לילד ו20 ₪ למבוגר.
מחיר כרטיס לגילאי 4-8: מחיר כרטיס: 45 ₪ לילד ו20 ₪ למבוגר.
 

בובות מספרות

סיפורי בובות
 סיפורי בובות   
לראשונה בישראל, כולל מרכז אמנותי אחד: בית-ספר לתיאטרון בובות בתחומי הבמה, העיצוב, החינוך והטיפול, מוזיאון יחיד מסוגו, אולם מופעים אינטימי (155 מקומות), להצגות, כנסים והרצאות
פסטיבל בינלאומי שנתי לתיאטרון וסרטי בובות. המוזיאון לאמנות תיאטרון הבובות מציע אוסף קבוע של עשרות בובות תיאטרון ומסכות מסורתיות ועכשוויות מישראל ומהעולם, תערוכות מתחלפות המוקדשות לסוגים מיוחדים של בובות או ליוצרים מתחום הבמה והמדיה המצולמת, מהארץ ומחו"ל. עוד במוזיאון: פינות הפעלה, פינות מיצג ופינות הקרנה ומחשב. דוד רמז 13 טלפון: 6516848
 

ימית 2008

ימית 2000
 ימית 2000   
ספארק 'ימית 2000' משלב בתוכו פארק מים מקורה ופארק מים פתוח, 'ספא'-מועדון בריאות וכושר ומרכז ספורט פעיל על שטח של כ- 60 דונם הכולל אטרקציות חווייתיות סביב מים לכל המשפחה. ספארק ימית 2000 כולל: בריכת גלים מקורה, בריכת שחייה מקורה, בריכה אולימפית פתוחה, בריכת פעוטות, תעלת סופה, מגלשות מים מכל הסוגים והגדלים, מתקנים ושעשועי-מים, מגרשי ספורט כוללים: קט-רגל, כדורסל, כדורעף, טניס, טניס-שולחן, סקווש ושולחן להורדת ידיים. כרי דשא נרחבים, שמשיות וכסאות נח. מלתחות ושירותים חדשים ומשופרים. טלפון: 03-5500000
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by