בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
תמונות מחיי גירושין 
הגר (1) 

הגר (1)

 
תמונות מחיי גירושין |
 
נונה ד.

אהובי הבוגדני הגדיש את הסאה. קמתי ועזבתי, והשארתי אצלו את שני ילדינו. שבורה וכואבת יצאתי לדרך חדשה. בלוג חדש של נונה ד.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
זאת הייתה הפעם השנייה שמצאתי קונדום משומש מתחת למיטתנו, ליתר דיוק, בני בן השבע מצא אותם והושיט לי את הגועל. פניו התמימות והמתוקות העידו כי אין לו מושג מה הוא מחזיק בידו, פניי שלי הרגישו שוב את האגרוף הכואב, האגרוף הזה, המוכר, שהוא מנת חלקם של אנשים, כמוני למשל, שמוכנים לחיות עם איש שקרן אפילו ששקריו וניאופיו שייכים לשגרת היחסים.
 
 
זו הייתה שעת בוקר של שבת, אבי ילדיי הבוגדני טרם התעורר. החלטתי לעזוב. הראש בער לי, רקותיי הלמו ללא רחם, מיליארדי מחשבות הרעישו בשאון בתוך אוזניי, מכרסמות את מוחי עד דק. על השולחן במטבח השארתי לנואף המנמנם מכתב תוכחה ועליו הנחתי את הקונדום המשומש, לילדיי המתוקים אמרתי שאני חייבת לצאת וטרקתי את הדלת מאחוריי.
 
כמו בפעמים קודמות ידעתי שהזעם הזה שחונק אותי עכשיו יתפוגג לאיטו. כבר ידעתי איזו עלובת נפש אני ושתוך יממה או שתיים אזחל שוב אל זרועותיו הבוגדניות. אבל כל תוכניותיי לחזור לחיי הזוגיות העלובים שלי התנפצו ונגוזו. מיד כשנכנסתי הביתה הבנתי שקרה משהו ביומיים שנעדרתי. הילדים רצו אליי נרגשים, הייתה איתם שמרטפית שלא הכרתי, משהו בה גרם לי חוסר נוחות, היא מצדה רק אמרה שאבא היה חייב לרוץ לפגישה חשובה אז היא באה לשמור על המתוקים ושאם הגעתי אז כדאי שהיא תלך. פעוטותיי התרפקו עליה וניסו לשדלה להישאר אבל היא אספה את
חפציה לתיק בחפזון, הבטיחה חגיגית לשני הקטנים שיתראו בקרוב והלכה.
 
 
כשנשארנו לבד סיפרו לי הגוזלים בהתרגשות ובתמימות, שאבא והיא לקחו אותם ללונה-פארק ואחרי כן הם נסעו אליה הביתה ושיש לה בית מקסים וכלבה. בעיניים דלוקות מהתלהבות הם סיפרו איך היא ובתי התרחצו ביחד ואיך אחרי המקלחת הם שכבו באמצע המיטה הגדולה שלה ואז אבא והיא ליטפו אותם עד שהם נרדמו. רציתי למות באותו רגע, התחננתי לאדמה שתפתח את פיה ותבלע אותי כאן ועכשיו. מתוקיי הקטנים הביטו בדאגה בפניי בלי יכולת לפרש מה לא בסדר. איזו תמימות, חשבתי, לא עולה על דעתם שהם פוצעים אותי בישירות הכנה והילדותית שלהם, הם אינם מבינים שהחמודה הזאת היא זונה מפרקת משפחות.
 
האדון אבא הנואף לא חזר יותר הביתה. שבועיים אחר כך כבר התעברה הכלבתא ושלושה חודשים לאחר מכן הם ערכו חתונה מפוארת ועליזה ביותר, תפריט סמים מודפס חולק בין האורחים, במעמד נכחו כל חברינו המשותפים ושמחו בשבילם. קשה היה לי שלא להרגיש ששמחתם באה על חשבון מישהי רמוסה ומעוכה, שהרי עד לפני רגע אני הייתי שם בשבילם ולא הכלבה הזאת שעומדת עכשיו תחת החופה עם אהובי הרמאי והבוגדני.
 
אחרי שהבן זונה נטש אותי התפרקתי לרסיסים. הייתי הלומת צער, ליבי התקמט מרוב כאב. בהתחלה עוד ניסיתי לתפקד כאמא לשני ילדיי המלאכיים. אבל כשנה וחצי חלפו מהפרידה, לנואף
יש כבר מזמן משפחה חדשה, החיים שהיו אמורים לחזור למסלולם לא התדפקו על דלתי. והזמן, זה שמייחסים לו סגולות מרפא, לא עמד כלל לצידי וכל יום שעבר הביא עמו עוד שיא של תחתיות נפשיות. יום אחרי יום התבוננתי בילדיי כזומבי, מוכת אסון, בכיתי וריחמתי עליי בלי סוף. לא תפקדתי כמעט, הבית הפך לחורבה. בין לבין ישנתי שינות מסויטות שלווו בצרחות מחרידות שהבהילו את גוזליי.
 
באותם ימים רציתי רק למות, ניהלתי רומן סוער עם המוות, חשקתי בו כל כך, חיכיתי לו שיבוא, שיעטוף אותי בגלימתו השחורה ויערסל אותי אל חיקו הנצחי. עניין היותי אמא לשני קטנטנים לא ריפה אותי מהרצון להיעלם לעולמים, נהפוכו, תיארתי לי שיעברו בהתחלה תקופה עצובה ואז יעבור זמן וחייהם יחזרו למסלולם. המתוקים שלי הפכו לשני יצורים מודאגים והוריים, הרגשתי בביטחון שעדיף לשני המתוקים האלה לגדול בסביבה בריאה ושנפשותיהם הרכות לא יגדלו תחת חסותה של כלומניקית מדוכאת.
 
לכל זה נוסף שינוי כלכלי קיצוני לרעה, למרות אחת עשרה שנות חיים משותפות ולמרות הרכוש הרב שנצבר בזמן חיינו המשותפים שולחתי ביום אחד כהגר, חסרת כל. ולבסוף, כמו הגר נסעתי לבכות חצי שנה במדבר של סיני, אך שלא כמו הננטשת המקראית הראשונה, הפקדתי את ילדיי אצל אביהם עד שאתעשת, או עד סוף השנה, או עד בכלל, או מי יודע...
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by