בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
סקס בהריון ואחרי ליד 
לרדת בגדול  

לרדת בגדול

 
סקס בהריון ואחרי ליד |
 
רויטל קיבק ארמה

אם סקס והריון מסתדרים לכם נפלא יחד, בואו ללמוד, מהן התנוחות המומלצות לכל טרימסטר. ואגב - תשכחו מהתנוחה המסיונרית

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בטרימסטר הראשון (צילום אילוסטרציה: אימג'בנק/gettyimages)
 בטרימסטר הראשון (צילום אילוסטרציה: אימג'בנק/gettyimages)   
נעים להכיר: אורגזמה טובה לנו בהריון, סקס בחדר לידה מומלץ, והזמן הכי טוב לסקס מוצלח הוא דווקא כשהקיבה שלנו מאיימת להתהפך. לא כל אחת אוהבת סקס בזמן הריון, אבל אם את בעניין, מובטחת לך הנאה רבה. ראיון עם הסקסולוג רוטרי יששכר.

אורגזמות טובות להריון

"אורגזמה לאורך ההריון כולו היא חיובית הן לאישה והן לעובר, שמרגיש טוב בעת השמחה והחדווה של אימו. כשאישה אורגזמית בעת ההריון, לא משנה באיזה שליש, היא חשה באושר וסיפוק בשל השחרור ההורמונלי. בעת האורגזמה, ההורמונים המשתחררים הם הורמוני הסרטונין, אוקסיטוצין, והדופמין, ואז האישה רגועה וטוב לה". לדבריו של רוטרי, יש לזה גם ביסוס מדעי: "חוקרים בדקו את מי שפיר של אישה לפני ואחרי אורגזמה ומצאו, כי מי השפיר היו צלולים כבדולח לאחר האורגזמה. מי שפיר הם דלוחים כתוצאה ממצב רוח רע והם נהפכים צלולים כשהאישה שמחה - בעיקר כשהיא חווה אושר מיני ואורגזמי. עדיין לא ידוע מדוע יש נשים מעטות שאצלן משתחררים הורמוני המין הנשיים האסטרוגן והטטוסטרון, שמעלים את רמת התשוקה דווקא בזמן ההריון, אבל עובדה שיש נשים שחוגגות על הסקס דווקא בתקופה זו, ומתארות אותה כתקופה המלבלבת בחיים מבחינה מינית -תשוקתית, ואוהבות להיכנס להריון דווקא בגלל תחושה זו".

לא אצל כולן

נשים תשוקתיות מטבען, עשויות לחוש כך גם בזמן ההריון, אך מרבית הנשים יגדירו את התקופה כ 'לא טובה לסקס', בעיקר בשליש הראשון, שידוע כמעייף במיוחד ומלווה בבחילות. רוטרי מוסיף ואומר, שקיים קשר ישיר בין התשוקה הראשונית לבין עוצמת האורגזמה: "האורגזמה באה 'מהראש', וכל הסחת דעת יכולה להפריע לה. אם אישה לא נראית טוב בעיני עצמה, אם היא עמוסת פחדים וחששות, אם הראש מוטרד או חושש - זה לא יבוא".
 

תנוחות טרימסטר 1

 
לפני שאתם מתחילים לתרגל ולהתרגל, חשוב שתדעו, שהתנוחות המומלצות מתייחסות להריון תקין בלבד. הן אינן נכונות לגבי הריון בסיכון גבוה ו/או ידע קודם על הפלות, ושאר מקרים הדורשים את המלצת הרופא המטפל.

בטרימסטר הראשון אפשריות כל התנוחות והחדירות המיניות, ביניהן: התנוחה הקונבנציונאלית המוכרת (תנוחת הגב), תנוחת המספריים, תנוחת הדוגי והתנוחה העוברית (המכונה גם 'תנוחת הכפית'). תנוחת המספריים - תנוחה שבה האישה שכובה על צידה ומרימה רגל והגבר מתחבר אליה באופן זה, אפשרית רק בטרימסטר זה ובתנאי שאין לגבר פין גדול יתר על המידה, מחשש לפגיעה בצוואר הרחם (מעומק החדירה).

תנוחות טרימסטר 2

בטרימסטר השני לא מומלצת תנוחת הגב, בשל הלחץ המופעל על הבטן. לא מומלצת גם תנוחת המספריים, מכיוון שהיא מאפשרת את החדירה העמוקה מבין כל התנוחות. גם ה'דוגי סטייל' אינו מומלץ עוד, כיוון שהאגן של האישה פעיל מאד והגבר עלול שלא לשים לב ולהתפרע. משלב זה של ההריון נדרשת עדינות מחשש לצוואר הרחם. על כן, אידיאלית התנוחה העוברית (כפיות), שהיא כמו הדוגי רק מעודנת יותר - האישה שכובה על צידה, רגליה מחובקות לחזה בתנוחת עוברית, והגבר מאחוריה. אין לחץ, אין משקל וזה בא בקלות.
 

תנוחות טרימסטר 3

אהבה מביהא אהבה (צילום אילוסטרציה: אימג'בנק/gettyimages)
 אהבה מביהא אהבה (צילום אילוסטרציה: אימג'בנק/gettyimages)   
איך מזדווגים קיפודים? בזהירות רבה מאד. בשליש זה הכרחי משנה של זהירות גדולה עוד יותר ובתנוחה העוברית בלבד. לא חדירה חזקה ונמרצת, אלא לאט לאט, ומידי פעם לעצור ולהיות ערים לדרישות האישה. מדוע? "כי הרחם יורד למטה וצוואר הרחם מתקרב לפתח ובחדירות זה לא נעים ואף מסוכן".

תנוחת גב, שבה האישה רכונה מעל לגבר והוא על גבו, מתאימה בכל הטרימסטרים של ההיריון, כי האישה קובעת את הקצב והעומק בהתאם לתחושותיה, מבלי שיופעל לחץ על הבטן ועל צוואר הרחם. וגם: כל מה שעושים באופן אוראלי ודיגיטלי (לחיצת אצבעות על הנקודות הרגישות) מתאים כל הזמן בכל הטרימסטרים ואף מומלץ.

סקס בחדר הלידה

זירוז ממשי של לידה מתאפשר לא בגלל החדירה, אלא ע"י אורגזמות הנגרמות מפעולות אוראליות ודיגיטליות. סוגרים את הדלת ונשארים לבד עם הבן זוג ומשם הלידה הרבה יותר קלה. למה? "כי האוקסיטוצין – ההורמון האחראי על צירי הלידה, משתחרר בשני מצבים: במצב של אורגזמה או במצב של צירי לידה. הוא ההורמון שגורם לכיווצים רחמיים בעת האורגזמה וגם לכיווצים הרחמיים המתרחשים בזמן הלידה. הוא נקרא גם "הורמון החיברות", כי הוא מציף את הגוף והמוח ברגשות חמים ואוהבים, שטובים לקשר של האם עם התינוק וגם לקשר שלה עם בן זוגה. מה הפלא שאנחנו אוהבות גברים שעוזרים לנו להגיע לאורגזמה?
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by