בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
סקס? בשביל מה? 

סקס? בשביל מה?

 
 
גליה סיון

התנזרות היא לא מילה גסה. מתברר שגם בימינו הסופר מתירניים, יש אנשים שבוחרים לוותר על סקס עד החתונה. הפרס: השתייכות למועדון יוקרתי וחיי נצח

 
 
 
 
 
 
 
 
 
סקס. לא בנאלי, לא אוראלי ולא אנאלי (צילום: SXC)
 סקס. לא בנאלי, לא אוראלי ולא אנאלי (צילום: SXC)   
"מעולם לא קיימתי יחסי מין עם האישה הזאת".
(ביל קלינטון מדחיק את מוניקה לווינסקי, 1998)

כשהקונגרס האמריקאי ביקש להדיח את קלינטון מתפקידו, הסתמכו מתנגדיו על כך שקלינטון שיקר לתובע הפרטי, לחבר המושבעים הגדול ולעם האמריקני, כשטען שלא קיים יחסי מין עם מוניקה לווינסקי. הבעיה היחידה שלהם היתה שקלינטון לא שיקר כלל: סקס אוראלי לא נחשב, לפי ההגדרה החוקית של שופטת במשפט אחר של קלינטון, ליחסי מין. לווינסקי, לעומת זאת, דווקא כן קיימה יחסי מין עם קלינטון. נשמע טפשי? חכו עד שתשמעו את הסיבה: לפי החוק האמריקני, בעת קיום האקט האוראלי היא נגעה בו, אבל הוא לא נגע בה. במילים אחרות, קלינטון יצא מכל הסיפור קצת אגואיסט, אבל לא שקרן.

יהיו אשר יהיו דחפיו המיניים של נשיא ארצות הברית לשעבר, הנשיא הנוכחי מאמין שאסור לבני נוער אמריקנים לעשות סקס. לא מין בנאלי, לא מין אוראלי, ואלוהים ישמרנו מהגרסה האנאלית. בוש הכפיל בשנים האחרונות את תקציבי הארגונים המקדמים את רעיון ההתנזרות עד החתונה, לשמחתם הרבה של ארגוני דת ימנים. התנזרות עד החתונה: בלי מחלות, בלי הריונות, בלי בעיות עם הכנסייה. ובלי סקס.
 

אז מה אם אתה מקבל סקס, אני קיבלתי טבעת

אחוות הטבעת (תמונה מתוך אתר "טבעת הכסף")
 אחוות הטבעת (תמונה מתוך אתר "טבעת הכסף")   
בשנת 2004, יצאו 30 בני נוער אמריקנים מארגון "טבעת הכסף", המעדיף את חבריו בתולים ובתולות, לבריטניה במטרה לעודד את הנוער האנגלי להתנזר ממין. חמושים בצלבים, ספרי תנ"ך אבל בלי קונדום אחד לרפואה, הם ניסו לשכנע את הבריטים המנומסים שסקס זה פשוט לא זה. קבלת הפנים היתה צוננת, בלשון המעטה. "אם תתחייבו לארגון", ניסתה תואמת דונה 90210 לשכנע נערים בריטים מנומסים שהסתכלו עליה מוזר, "תקבלו טבעת כסף שעולה רק 18 דולר וגם ספר תנ"ך מהודר!". הבריטים משכו בכתפיהם באדישות, ואמרו שהם מעדיפים להמשיך לעשות סקס.

ארצות הברית, הנמצאת במקום הראשון בעולם במספר הריונות בני נוער, היא גם היצאנית הגדולה בעולם של רעיון ההתנזרות עד החתונה. ג'ורג' בוש, שבאמת נגמרו כל הדרכים הפוליטיקלי קורקט לקרוא לו אהבל, מעדיף להוציא יותר כסף על תוכניות התנזרות מאשר על חלוקת קונדומים בבתי הספר. הממשל זורק כסף על ארגונים כגון "טבעת הכסף" ו"אהבת אמת מחכה" ותוכניות כגון "בני נוער חופשיים", כי הוא מאמין שרק לאנשים נשואים מגיע לעשות סקס. כל השאר, אם ינסו, יזכו בילדים לא רצויים, מחלות, וכרטיס ישיר לגיהינום.
 

כמה רווחי להיות נוצרי

מיליוני מתנזרים (תמונה: SXC)
 מיליוני מתנזרים (תמונה: SXC)   
תומכי התנועות להתנזרות עד החתונה, טוענים כי 65 מיליון אמריקנים סובלים ממחלות מין. העובדה שאחת מחמש נערות נכנסת להריון פועלת אף היא לטובתם. במקום כל השיט הזה, מן, הם אומרים, בוא תצטרף אלינו. "טבעת הכסף" מקבלת מאות אלפי דולרים בשנה מהבית הלבן בכדי להגיד למיליוני בני נוער בדיוק את זה, ובדרך שבני הנוער מבינים.

דני פאטין, מייסד התנועה, מאמין בהרמת מופע חי, מוזיקלי, לעיתים קומי, אבל תמיד מלא בפירוטכניקה, "כמו שקורה במועדונים, כדי שהחבר'ה יבינו". והחבר'ה מבינים. 75 אחוז מהבאים למופעים של פאטין גם קונים את הטבעת ומתחייבים להישאר טהורים. עד שנת 2010, הוא מעריך, כשני מיליון בני נוער אמריקנים יימנעו מיחסי מין עד החתונה, ויעשו את זה בעזרת הטבעת שלו. בתנועה "אהבת אמת מחכה", הגדולה מסוגה באמריקה, יש נכון להיום כ-2.5 מיליון מתנזרים, או לפחות כאלה הטוענים שהם מתנזרים.

כל תוכניות ההתנזרות, ללא יוצא מן הכלל, מנוהלות על ידי כמרים או אנשי כנסייה מכל סוג, מין וגזע. הטקסטים רוויים במסרים מהברית החדשה ופאטין, הרוח הנוצרית האמיתית מאחורי "טבעת הכסף", מאמין שבדור הבא יבוא המשיח (ישו, לא עלינו), ועל כן יש לטהר כל בן ובת נוער לקראת בואו. הטיהור כולל, כמובן, הימנעות מסקס. הבנאדם שמאמין שישו מחכה לו בפינה, קיבל יותר ממיליון דולר מהממשלה ב-2003 לבדה. בתחילת 2006 החליטו בוושינגטון לסגור את הברז עד שפאטין יוכיח שהוא לא מוציא את הכסף על פעולות מיסיונריות. מכיוון שהתנזרות קשורה אדוקות בדת, קל לדמיין איך יצליחו החבר'ה היצירתיים ב"טבעת הכסף" להתגבר על המכשול החדש.
 
 

אנאלי זה הכי, אחי

קונדום? מה זה? (תמונה: ASAP)
 קונדום? מה זה? (תמונה: ASAP)   
הבעיה של תנועות ההתנזרות מתחילה בביולוגיה פשוטה: גם לבני נוער שמתרשמים ממופעי פירוכטניקה יש צרכים. והם ממלאים אותם, כך קובעים מחקרים מהשנים האחרונות, בצורות שישו לא בדיוק חשב עליהן.

הוושינגטון פוסט פרסם לפני כשנתיים ממצאים מדאיגים בקשר לבורותם של אלה המתחייבים להתנזר: רובם לא שמעו על קונדום, ולכן כשהם זורקים את הטבעת מהחלון ונכנסים למיטה, הם לא נזהרים. בנוסף, הם מתנסים בסקס אוראלי ואנאלי הרבה יותר מבני נוער אחרים. הסיבה לכך משעשעת למדי, ומזכירה מאוד את טיעוניו של קלינטון: סקס אנאלי ואוראלי הוא לא סקס אמיתי, מכיוון שהוא לא מביא לביתוק קרום הבתולין. לכן, לדעתם, הוא מותר על פי חוקי ההתנזרות.

המחקר מלמד שכ-80 אחוז מאלה שנשבעו לתנועות שונות הפרו את ההתחייבות, וקיימו יחסי מין מסוג כלשהו. בדרך כלל נשבר להם לחלוטין שנה עד שנה וחצי מרגע ההתחייבות, ואז הם עושים הכל: סקס שכולל חדירה, כולל אנאלית, וסקס אוראלי. את הטבעת, אגב, הם לא מחזירים.
 

סקס כחול לבן

עד החתונה זה יעבור (תמונה: ASAP)
 עד החתונה זה יעבור (תמונה: ASAP)   
חברת הקונדומים "דורקס" ערכה את סקר הסקס הגדול בעולם ב-2005. הסקר הקיף 317 אלף אנשים ב-41 מדינות, כולל ישראל. הממצאים מוכיחים שאנחנו לא רעים בלא מעט תחומים, כולל, ביומיים מכל שלושה, גם בהתנזרות.

הישראלים מאבדים את בתוליהם בגיל 16 ושבעה חודשים, מה שמעמיד אותנו במקום ה-12 בעולם באיבוד מוקדם של הבתולין. כל ישראלי היה בממוצע עם עשרה פרטנרים, ו-41 אחוז מאיתנו לא תמיד שמים קונדום לפני שאנחנו מכניסים את החבר'ה למיטה. אחד מכל חמישה ישראלים היה בשלישייה, ל-56 אחוז היה או יש סקס מזדמן, ו-44 אחוז ניסו או מתרגלים סקס אנאלי.

הממצא המפתיע ביותר, בהתחשב בכל הליבידו המתפרץ והראש הפתוח שאנחנו מגלים פה, הוא מספר הפעמים הנמוך שבו ישראלים באמת עושים סקס: הממוצע שלנו עומד על 100 זיונים בשנה, המקום ה-26 בעולם. התנזרות? אנחנו בדרך.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by