בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
זוגיות 
אני לא מפחד 

אני לא מפחד

 
זוגיות |
 
אמיר סלע חדד

בזוגיות יש לעיתים הסכמה על תפקידים נשיים ותפקידים גבריים. ברור מי אוחז במקדחה ומי מכבס לבנים עדינים. דווקא במקום בו אנחנו הגברים מעוניינים בשיוויון, אין לנו הנחות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מחקרים הוכיחו מעל לכל ספק כי על מנת שיחסים בין בני הזוג יתקיימו בצורה תקינה ועל מי מנוחות יש לשמור על חלוקת תפקידים מאוד ברורה והגיונית ביניהם. לכן הגבר יהיה אחראי על משימות מהנות כמו להעביר את הרכב טסט שנתי פלוס טיפולים שוטפים, לתלות וילונות ומדפים, להוריד את הזבל וכו'. ואילו הבחורה במרבית המקרים תישא באחריות למלא את הפח הקטן בשירותים באופן מתמיד ורציף במוצרים שונים ומשונים שאינם קיסמי אוזניים. עד כאן הכול טוב, יפה וכאמור מאוד הגיוני.
 
אני גיבור על לא מפחד בכלל (asap images)
 אני גיבור על לא מפחד בכלל (asap images)   
השבוע בשעת ערב מאוחרת בזמן שישבתי עם אשתי בסלון וצפינו באנה שכולם אוהבים, כשהיא רוכנת מעל משה אבגי ואומרת לו שקוראים לה אנה בצורה חושנית שאלמלא הסאונד בטלויזיה הייתי יכול להיות משוכנע שהיא נמצאת מספר שניות לפני אורגזמה או לפחות בליעה של שוקולד בלגי משובח. בזמן שיצאנו לחמש פרסומות בלבד (פלוס כמה מעברונים ופרומונים, סה"כ חמש דקות. אולי ה"בלבד" מיותר כאן) התעופף לפתע אובייקט מכיוון המרפסת הפתוחה לרווחה, ישר אל הקיר שמאחורי הטלויזיה. בשנייה הראשונה חשבתי לתומי שמדובר בעטלף אומלל שטעה בדרכו מאחד העצים למטה. שאטנו בריצה אל המטבח כדי לברוח מהמפלצת בעלת המחושים והתחלנו לשקול את המצב ואת אפשרויות התגובה.
 
 
איפה סופרמן כשצריכים אותו (asap Images)
 איפה סופרמן כשצריכים אותו (asap Images)   
ביצענו טעות שרק טירונים מתחילים שלא ראו ג'וק מעולם עלולים לעשות. איבדנו קשר עין עם המקק המאיים ובכך גרמנו במו ידינו לאחד הדברים הקשים ביותר אם לא הקשים מכול להתרחש, אפשרנו למקק להעלם מטווח הראייה שלנו. כמה דקות אחר כך כשאשתי הסבירה לי למה לא נוכל להפוך את חדר העבודה לסלון היא החלה להפציר בי לחזור אל התופת, לחפש ולהרוג אותו בזמן שהיא מזכירה לי דברים זניחים כמו "אתה הגבר בבית" ו"עם מי לעזאזל התחתנתי" ועוד אי אלו דברים בסגנון. אזרתי אומץ, לקחתי K משהו צהוב ביד, תוך כדי שאני מתעלם מההוראות הברורות שאומרות שאסור לרסס בחלל הפתוח וריססתי באמוק של מחבל שיעי את כל האזור ברדיוס שגרם לחתולה שלנו לצאת לשאוף אויר במרפסת. המקק האימתני, כנראה בהשפעת הסם, לא נשאר חייב והחל במסע של התעופפות מצד לצד בסלון תוך שהוא זורק משפטים מאיימים לחלל האוויר,מכניס אותנו למתח מיותר וחסר פרופורציה ולא נראה מתרגש מזעקות "תהרוג אותו, תהרוג אותו" שרעמו במרחב.
 
כל התקרית הלא נעימה הסתיימה לבסוף כשהמקק נפל מסוחרר מתמונה אל תוך הפתח של המזגן, זה שממנו יוצא האוויר. ואני שכבר תפסתי אומץ סוף סוף, ליתר בטחון ריססתי עוד קצת לתוך המקום דבר שהבטיח שאם הוא לא מת מהרעל, הוא מת בטביעה. אחרי שהצלתי אותה בעוז, קראתי לאשתי לצאת ממקום מחבואה. חזרנו בבטחה לצפות בטלויזיה, ואז מזווית העין כמו בסרטי אימה, ראיתי את המקק משתרבב וזוחל מתוך המזגן ומטפס בשארית כוחותיו למעלה כשמחושיו רטובים ויש עליו איזה שריטה פוטוגנית מתחת לעין. מחייך אלי כמי שאומר "אנחנו עוד נתראה גבר".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by