בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
חני צ`רנובילסקי 
חני היא האלופה 

חני היא האלופה

 
חני צ`רנובילסקי |
 
מערכת נענע 10

היא עורכת דין פלילית שמסתפקת במוכר פלאפל, וגם עבריינים עושים לה את זה. אבל במשפחת מצליחנים כמו שלה, הבחירות שלה לא עובדות. אין סיבה שבחורה יפה ומוצלחת כמוה תסתפק בכל-כך מועט

 
 
 
 
 
 
 
 
 

מיהי חני צ'רנובילסקי?

חני צ'רנובילסקי, 29, היא עורכת דין פלילית. היא נראית טוב, מזכירה קצת את נינט, אבל משהו מאפיל עליה. חני היא בחורה טובה, שחיה את חייה כמו שאבא שלה רוצה, ולא כמו שהיא בוחרת.

חני באה ממשפחה של ווינרים. כולם שם חייבים להיות מקום ראשון במשהו. תחומי ההצטיינות לא ממש חשובים – העיקר שתהיו מקום ראשון. האבא לוי הוא מלך הנדל"ן בפתח-תקווה, אישתו זכתה בתחרות יופי לגיל 40, הסבא זכה בתחרויות ספורט רבות והוא אלוף הארץ בענפים שונים. הבת חני היתה אלופת הארץ לטניס בגילאי 14-16 ואפילו שלוש כלבות היורקשייר שלהם זכו במקום הראשון בתחרות יופי לכלבים. לכולם במשפחה יש גביע כלשהו על זכייה בתחרות כלשהי וסביב זה המשפחה מתנהלת.
 

למה חני עדיין לבד?

 
גם בזוגיות, הרף במשפחת צ'רנובילסקי הוא גבוה ודרוש ווינר כבן זוג לחני. אבל מה לעשות שחני דווקא אוהבת אותם פחות מצליחנים? אהבתה הגדולה היתה למוכר פלאפל והיא נגדעה אחרי 4 שנות אהבה, כי האבא הטיל וטו. כאמור במקצועה היא פליליסטית והיא מעריצה את העבריינים אותם היא מייצגת .היא מתה על הלשון החלקלקה שלהם ומתאהבת בהם. חני מעוניינת בגברים עממיים, לא משנה לה אם הוא מוסכניך או מוכר פלאפל - ואם יש לו רקע עברייני בעברו, זה רק מוסיף לסקס-אפיליות שלו.

מה שקורה כרגע, הוא שבגלל ניגוד האינטרסים בינה לבין אביה, אף אחד מבחירי ליבה לא יכול לעבור את סף הדלת, כי אבא – שמתפקד כאן כסוג של שומר הסף – לא מרשה.
 

דבר השלישייה:

אין מצב לחתן עבריין. גם לא לשום לוזר אחר. אבא רוצה לבת שלו מצליחן.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by