בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
המלצות 
אל תגעו לי בבטן 
 
 שומרת בטני אנוכי    צילום: (צילום אילוסטרציה: אימג`בנק/gettyimages)    
המלצות |
 
גליה דן-לי, ניו יורק, red

זה שאת בהיריון, זה לא אומר שכולם צריכים להושיט ידיים כדי ללטף לך את הבטן. כיצד להדוף את המטרידנים למיניהן שמתייחסים להיריון שלך כאילו היה שלהם?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
(צילום אילוסטרציה: אימג'בנק/gettyimages) אל תלחיצו אותי
 (צילום אילוסטרציה: אימג'בנק/gettyimages) אל תלחיצו אותי   
זוכרים את משחק הדיסטנס הצבאי? זה שמושג באמצעות משקפי שמש קוליות וכהות, באמצעות שפה צבאית של "כן אדוני המפקד", "לא אדוני המפקד", והצדעה מותנית לר"סר משמעת דפ"ר? ישראלים שמשתקעים באמריקה לומדים במהרה שיש לאוורר מייד את הדיסטנס הצבאי מהנפטלין, כי באמריקה פשוט אי אפשר בלעדיו. את הדביקות, האחוקיות, חוסר הטאקט והאצבע המנפנפנת צריך להשאיר בבן-גוריון. באמריקה תתנהג כמו אמריקאי - כלומר תשמור על דיסטנס, בעיקר דיסטנס פיזי. זה אומר שבמעלית צריך להתכווץ בפינה כדי לא לגעת חלילה באף אחד, זה אומר שמרפק אקראי של מישהו באוטובוס יכול להצדיק סטירה (אם לא תלונה על הטרדה מינית) וזה גם אומר שלטפוח בסחבקיות למישהו על הכתף זה ממש לא לעניין.
 

חזקי ואמצי

 
נראה מי יעז להתעסק איתי? אפשר לגעת? - זה מתחיל בנגיעות, הלא תמיד נעימות בבטן, וממשיך בהערות מעצבנות שאולי נאמרו בתמימות, אבל יכולות להביא אישה הריונית במתקפת הורמונים לסף דמעות. אז נכון, הבטן שלך עכשיו גדולה נורא, וכולם יכולים לשים לב שאת בעצם שניים ולא אחד, אך זה עדיין לא אומר שאת רכוש ציבורי. אם את מעדיפה שלא ימששו אותך כאילו היית נינט אחרי הופעה בדימונה, את יכולה לענות לאלה ששואלים אם אפשר ב "זה רק לראות לא לגעת" או "את יכולה לגעת בבטן שלי אם אני יכולה לגעת בשלך".
 

די כבר עם סיפורי ההיריון

(צילום אילוסטרציה: אימג'בנק/gettyimages) רק לילד שלי מותר
 (צילום אילוסטרציה: אימג'בנק/gettyimages) רק לילד שלי מותר   
מכירות את אלה שההריון שלך משמש להן מוזה מטורפת לשחזר את כל סיפורי ההריון המבעיתים שלהן לדורותיהן? לא מספיק שאת חרדה ולחוצה גם ככה, וספרי ההריון שעל המדף מכניסים אותך כל לילה לסרטים, עכשיו את גם צריכה לסחוב על הגב הכואב את סיפורי ירידת המים והצירים האין סופיים של כל השכנות שלך. שימי לזה סוף ומיד. למשחזרת האימפולסיבית, אמרי בקצרה "בבקשה מספיק. אני מספיק לחוצה גם ככה".

את בטוחה שאין לך תאומים? את אמנם שמנה אבל יש לך בבטן משקל לגיטימי. זה לא אומר שכל אחד יכול לרדת עלייך ולהזכיר לך שאת נראית כמו ממוטה. יכול להיות שאת מפחדת מהמטרמורפוזה שהשישים תשעים שישים שלך עובר, והנושא של המשקל, גם אם כולם משכנעים אותך שהוא לגמרי זמני, כבר הפך לנושא כאוב. אל תשתפי פעולה עם חסרי הטאקט. תני להם את ה"טיפול בשתיקה" פלוס מבט המום. אם הם עדיין לא קלטו שזאת הערה מסריחה, שלחי לעברם הערה יותר ישירה כמו "אני לא מבינה מה גורם לך להגיד דבר כל כך מגעיל."
 
 

שאלות קיטבג

(צילום אילוסטרציה: אימג'בנק/gettyimages) ההיריון הוא שלי בלבד
 (צילום אילוסטרציה: אימג'בנק/gettyimages) ההיריון הוא שלי בלבד   
נו מה קורה עם התינוק? נתנו לך תאריך לידה, וכמו חמישים אחוז מהנשים בהריון, גם את קצת מתעכבת. את לא יכולה להאמין כמה אנשים הם חסרי חיים, כי נראה שכולם מסביבך סופרים את הימים, ולחוצים אפילו יותר ממך (אפילו שלא הם סוחבים את המשקל העודף). ל"נו מתי את כבר יולדת" תעני ב'לעת עתה לא', 'נראה לי שממש טוב לו שם. הוא לא ממהר לצאת' או 'אני ממש אוהבת להיות בהריון, החלטתי לדחות את העניין הזה באיזה חודש'.

אם עברת טיפולי הפרייה - היציאה הכי חסרת טאקט מאז ה "מתי את כבר מתחתנת?" נכון, כבר חצית את גיל ארבעים או חמישים, אך כמו שאף מכר אקראי לא יתשאל אותך על חיי הסקס, כך גם לא עניינם איך ולמה הביצית המזליסטית שלך מצאה את דרכה אל הזרע האנונימי. יכול להיות שהשאלה באה ממקום של הזדהות, ולאו דווקא מדחיפת אף טהורה, אך אם את לא מרגישה נוח לדבר על זה, הציבי לשואלת גבולות במיידי עם התשובה הבלתי משתמעת לשתי פנים "זה באמת נושא אישי".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by