בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
מדריך סאדו מאזו 
הכל מהמם 
 
 חתולה בלי גג פח לוהט    צילום: gettyimages    
מדריך סאדו מאזו |
 

כמה אנחנו סובלים בימי החג, איפה הימים ששיחקנו עם הילד של השכנים באחות וחולה והכנו מסיכות עם נצנצים וגומי של תחתונים? סיימנו לאכול תפוח בדבש וראש של דג ורימונים ואז מגיעה האשה שצועקת שנעזור לפנות מהשולחן. הנה היא מגיעה, יס מ' !

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
פונץ'
 פונץ' 
 צילום: getty images 
 
מזוכיזם משפחתי
המזוכיזם הוא מצב בו אדם נהנה לכאוב ולסבול ברמות מגרות מינית עד לכדי אורגזמה. המושג עצמו קרוי על שמו של ליאופולד פון זאכר מאזוך שכתב את הספר 'ונוס בפרווה' בו הוא עוזר לקוראים להבין את החוויה ועוצמתה. בעבר, נטו להאמין שנטייה זאת נובעת מטראומות נפשיות, מחוסר שליטה בחיי היומיום או לחלופין שליטה מוגזמת ותיאוריות נוספות שהופרחו בעשור האחרון. כאשר מזוכיסט פוגש סדיסט נוצרת השלמה ושני הצדדים באים על סיפוקם המנטאלי והמיני. הבסיס הוא הנאה. יש הבדל בין סבל שגורם לגירוי ומביא לסיפוק מיני לבין סבל סתמי. אם בחרתם להגיע להורים לחג, לראות את הדודה שעדין צובטת לכם בלחי למרות שאתם כבר מעל גיל 30, ובני הדודים שמזכירים לך בכל חג מחדש שמשפחה לא בוחרים, אתם לא מזוכיסטים. אין לכם שום הנאה מכך ואתם גם לא מגיעים לסיפוק. שלא נדבר על הצד המיני שבעניין.
 
מחט בערימת תחת
 מחט בערימת תחת 
 צילום: gettyimages 
 
סליחה? אני רק מרשם
ברחבי העולם מקובל להוציא את ה"מדיקל" מהבדס"מ ומגדירים אותו כקהילה נפרדת. הסיבה לכך היא שהאקטים שונים, קוד הלבוש שונה, הציוד שונה, בעצם – הרוב שונה. נדרשת הכשרה שהיא למעשה, הכשרה רפואית לכל דבר. האקטים המתבצעים במדיקל יכולים לכלול זריקות ואינפוזיות המכילות ויטמינים, מינרלים ותוספי מזון שאינם פוגעים בגוף וזה לאחר שניתן אישור רפואי. אם בדיוק סיימתם את ארוחת החג וקצת כבד לכם בבטן, דלגו לפסקה הבאה כי חוקנים גם הם חלק מהתחום. בדיקות וגינאליות, בדיקות רקטומאליות ובדיקות חודרניות נוספות. חתכים ותפרים, חבישות, גבס, מדידת חום ותבינו לבד דרך איפה.

הציוד בו משתמשים במדיקל הוא ציוד רפואי בלבד ואין לאלתר כפי שניתן לעשות במרבית התחומים בבדס"מ. תוכלו לדמיין מיטת בית חולים עשויה מתכת קרה, את עמוד האינפוזיה שעומד לידה. חלוק הרופאה תלוי על הדלת וחבילת הכפפות עומדת על העגלה ליד סכין המנתחים והספקולום. תחום המדיקל מצריך סטריליות מוחלטת אם בציוד החד פעמי ואם בסביבה בה מתקיים האקט. העוסקים בתחום לבושים בלבן בדרך כלל, בהשראת מעצב הבגדים של מחלקת יולדות, הדסה עין כרם.

תחום המחטים משתייך גם לעולם המדיקל וגם לעולם הבדס"מ בשל הרמות השונות בהן אפשר לבצע את האקט. לרוב, אלה שאינם מכלילים את המדיקל בבדס"מ, מתייחסים למחטים כתחום שכן כלול בבדס"מ. את המחטים עצמן ניתן למצוא בגדלים ועוביים שונים המובדלים על ידי צבעים שונים. בבדס"מ תוכלו למצוא סשנים של משחק תפקידים של רופא/ה וחולה כמשחק דמויות בלבד, ללא ביצוע פעולות רפואיות.
 
 
בננה
 בננה 
 צילום: gettyimages 
 
המסיכה
המסכה היא אביזר נפוץ בארגז הכלים הבדס"מי. זהו אביזר אישי שאינו ניתן להעברה ומגיע בעיצובים שונים ומגוונים. החומרים הנפוצים מהם עשויות מסיכות הם: עור, ויניל, לאטקס או גומי. הן נקראות Hoods ומגיעות בכל מיני צורות. מסיכות לאזור העיניים בלבד, מסיכות שלמות המכסות את כל הראש ומשאירות חורים לעיניים, לאף ולפה. חורים אלה בדרך כלל ניתנים לחסימה אם יש צורך או חשק. מסיכות בצורת פני חתולה, כלב ואפילו חזיר שאינו פופולארי בארצנו (לא עבר בד"צ). אפילו מסכת האב"כ הזכורה לנו מהחדרים האטומים מככבת בעולם כמסכה מבוקשת ודי יקרה. אצלנו, היא מתקבלת בפחות סימפטיה מסיבות ברורות. האפקט של המסכה מדהים. הצד הנשלט מאבד זהות, אינו יכול לצפות מה יקרה נקסט, הוא חסר אונים ומנותק. הבעות הפנים שלו אינן נראות וכך הוא כביכול 'נמחק' ואישיותו איתו, מה שמהווה אפקט מנטאלי חזק. בדרך זאת הוא נחשב לחפץ וניתן להגיע לרמות כאב ו/או השפלה גבוהות וקיצוניות יותר משני הצדדים, השולט והנשלט. לצד השולט מחיקת האישיות וההחפצה (מלשון חפץ) מעמעמת את הרגשות שקיימים ומאפשרת לפעול בשיא הכיף ולהתעלל עד הסוף. לא פעם, משמשת המסכה למטרת דיסקרטיות במועדונים או בביקור אצל מלכות בתשלום. ישנם אנשים שמפחדים לחשוף את פניהם אך רוצים להגיע למועדוני בדס"מ או לנותנות שרות ולהשתתף בסשנים. המסכה מאפשרת להם את זה והם יכולים להיות בטוחים שזה יתקבל בטבעיות ללא שאלות מיותרות. אה, ויש גם את אלה שפשוט חושבים שללבוש מסיכה זה יפה.
 
למכירה: אחות במצב טוב, מרופא
 למכירה: אחות במצב טוב, מרופא 
 צילום: gettyimages 
 
מכירת סוף עונה
מכירות פומביות של עבדים ושפחות נקראות בשפת הקהילה: שוק העבדים והשפחות. מידי פעם מתקיימות במהלך מפגשים ו/או מסיבות מכירות פומביות של עבדים ושפחות, שהשולטים/ות שלהם החליטו להציע למכירה, או כאלה שהחליטו למכור את עצמם. בקהילה בארץ, נוצר מנהג בו ההכנסות מהמכירות מועברות למטרות צדקה. בכל פעם לעמותות וגופים שונים כמו עזרה לנזקקים לחג, מעון לנשים מוכות, אלו"ט ועוד. לכל מכירה ישנם חוקים ברורים. לרוב, המכירה מתבצעת במזומן כשהשפחות והעבדים מתבקשים להציג עצמם ולהסביר למה כדאי לקנותם. השימוש הוא לשעה בלבד ואם שני הצדדים ירצו להמשיך, זה כבר עניינם. אין הגבלה בקנייה וניתן לרכוש יותר מעבד או שפחה אחת/ד. על הקונה לכבד את הגבולות של הנמכר/ת ולקבוע ביחד מילת ביטחון. למרות שאתם כבר אמורים לדעת, חשוב לחזור ולהבהיר שמילה כזאת חייבת להתקיים ומשמעותה היא לעצור כל פעילות שמתקיימת. ישנם המשתמשים במילה הנפוצה: 'אדום' וישנם זוגות הבוחרים להם את המילה האישית שלהם.
 
 
מקלחת זהובה
גולדן שאואר או בעברית: מקלחת זהב נכנסת לקבוצת הביזאר הקל ואין לי שום דרך להסביר לכם את זה אלא בשתי מילים: מקלחת שתן. זהו אקט אינטימי בעל אפקט מנטאלי משפיל ביותר. זוכרים את צופית גרנט שותה כוס שתן של עצמה? יש הגורסים שזה בריא. לא – הפעם באמת שאין מה ללמוד איך, אבל בהחלט יש כמה כללי ברזל של זהירות ושמירה על הגוף. על הגוף המוזג להיות נקי מתרופות ושאר דברים בליעים למיניהם. יש להקפיד על שתיית מים רבה ובתור התחלה, מומלץ לבדוק את היכולות של שני הצדדים באמבטיה, בפרט אם מדובר בנשלטים/ות שמעדיפים את ה'שמפניה' (בלשון הקהילה) על גופם. שתהיה שנה טובה וקינקית, לחיים.לערכים קודמים במדריך סאדו מאזו למתחילים
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by