בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
מילים של גבר 
משומש או חדש 
 
 עכשיו! חדש! במבצע! מהניילונים!    צילום: GettyImages    
מילים של גבר |
 

הקונספט החיובי של נושא המיחזור לא תופס בתחום היחסים, מישהו עם קשר זוגי משמעותי בעברו, נושא מטען חריג שממקם אותו כסוג ב' על מדף הסחורה הרומנטית. יובל כדורי אלטמן עם מחשבה שנייה על יד שנייה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
פניני חוכמה בובליליים
 פניני חוכמה בובליליים 
 צילום: יח"צ 
 
מעבדת הניסויים האנושיים של האח הגדול מעוניינת לייצר בעיקר תופעות לוואי, והשבוע, אמרת השפר הגיעה מפיו של האב הגדול- יוסי בובליל, ההוא שהחליט שלהיות דורבן עדיף מלהיות קורבן, ושוב האיר בדרכו החיננית סוגיה חברתית מביכה: זה קרה כשגאוות המשפחה שבה מבית הכנסת כשהיא ארוזה בהידור, והודיעה שהיא מאוהבת בחזן. עד פה פ'סדר, אבל כשנודע שה"חזני" גרוש, קם בובליל האב לנהום בבתו קצת "חכמת חיים", ואגב מבט מאיים, הזהיר אותה כי "במשפחה שלנו לא צריכים יד שנייה". אצל משפחת בובליל לא ממחזרים ומצהירים על כך בגאווה. זוהי דרישה מכל בן זכר וכל בת ענוגה בשבט המשפחתי, הוראה מלמעלה, "אנחנו לא לוקחים יד שנייה".
 
 
יוסי בובליל הוא קצת סבתא שלי, אולי אפילו סבתא שלכם. כי סבתא שלי כמו הרבה מבני דורה חושבת שלהיות גרושה זה כתם שאפילו מסיר כתמים מהפרסומות לא יוריד. סבתא שלי מתהלכת גאה בהיותה אלמנה כאילו קיבלה תואר ממלכת אנגליה. כבר 12 שנים שאבא שלי חי עם זו המכונה בפי המשפחה "שרלול", וסבתא עדיין נאחזת בעובדה שהם לא חתמו על גירושים ברבנות. היא משננת לנו שוב ושוב שנציל את אמא כי "עדיף אלמנה על גרושה" ולא מבינה שבכך היא חותמת על מותו של הבן שלה. אבל אולי לא מדובר רק בסבתות שלנו? אולי נותרה שארית זיהום חברתי באויר? כזה שמרעיל גם מוחות צעירים בקביעה שלהיות גרוש/ה זה קצת באסה.
 
 
לא ממחזרים אהבה
 לא ממחזרים אהבה 
 צילום: gettyimages 
 
כיום, בעולם "המודרני", בחורה בת 24 שהתגרשה אחרי שנה, יכולה להיתפס כבחורה עם שכל. כי אנחנו זורמים נורא והיום אפילו הומואים מתחתנים והעולם מתקדם ובנינו מאיץ חלקיקים ענק. אבל למרות הקדמה נשארנו בני אדם ואנחנו עדיין חברה שאוהבת לצרוך "חדש". כולם רוצים משהו נקי, דף חלק לכתוב ולשרבט עליו ושלא יגיע במעטפה ירוקה עם סמל בית הדין הרבני וחצי חיים שצריך לאחסן איפה שהוא בחדר השינה. ממש כמו בדלפקים בשדה התעופה, יאהבו אותך יותר ככל שמשקל המשא שאיתך נמוך יותר, וגם כאן משלמים תוספת על משא כבד מידי, ובאפליה בולטת, גם כאן נשים משלמות מחיר כבד יותר. למרות אחוז הגירושים הגואה, למרות שזו כבר לא מילה גסה.
 
כולם עם כולם עם כולם
 כולם עם כולם עם כולם 
 צילום: gettyimages 
 
ומה בגזרה החד מינית? על אף כמות חתונות מתגברת והולכת, עדיין לא נשמעת המילה גירושין ברחבי הממלכה הורודה והפלומתית שלנו, וגם אם כן, יש לנו סיכוי ממש קטן להתאהב במישהו שסוחב איתו גרוש פלוס שלושה ילדים. אנחנו ממחזרים. לא רק מתוך השקפת עולם שפויה אלא גם מכורח הנסיבות, כי השוק וההיצע קטנים יותר מאלה של הסטרייטים. מה שדווקא הופך את ההיצע הקיים אצלנו למאוד זמין עד שההומואים הפכו את החיפוש לפולחן. כולם כל כך מחפשים(!) בכל אתר אינטרנט ובכל מקום שיניף דגל גאווה. זה קצת כמו בברלי הילס 90210. זוכרים? כולם שם יצאו עם כולם, וכולם היו חברים טובים. ואם מישהו הצטרף לחבורה, אז גם הוא יצא עם כולם, וכולם היו חברים טובים. אנחנו פשוט לא עושים מזה עניין. זו תופעה חיובית ביותר בניגוד לתופעות אחרות המתקיימות בקרבנו. אם גברים סטרייטים רבים ישמחו "להיות הראשון" למישהי בתולה, הרי שהומואים אקטיביים, לא יעשו מנושא הבתולים כזה סיפור בדרך כלל ואולי יתבאסו שלא יכולים "לגשת ישר לעניין" ומכיוון שהומואים אוהבים גברים, סיטואציות של "אני בתולה תהיה עדין" לא מציינות נקודת G במפת הפנטזיות הרווחת.
 
פנינת החכמה של הבובליל התגלגלה לי מתוך הטלוויזיה לסלון, בוהקת ומסנוורת ודורשת תשומת לב. "לאבד בתולים אפשר הרי בדקה, אבל לאבד בתולים של אהבה ורגש, לוקח המון זמן" שילחתי פנינת חכמה סטייל הדלאי למה וחשבנו יחד מה הייתה ההשפעה של בתוליו הרגשיים של מאמצ'י על הדרך שלנו. הרי בעולם שבו ממחזרים, הוא ואני, על שמונה שנותינו, נחשבים זן נדיר. בעיקר המאמצ' שבתוך עולם כל כך סורר - שמר אמונים לראשון שטעם. אני לעומת זאת הגעתי לדרך אחרי שלל סוגי מערכות יחסים, שתיים שלוש אהבות, המון סטוצים, גברים ונשים, הלב שלי כבר נשבר והתאחה לא פעם, נבגדתי ולמדתי גם כמה רע זה מרגיש לבגוד, הספקתי להתרגש, היו לי פרפרים, הלכו עלי נמלים והיה לי עור ברווז. ואילו המאמצ' הגיע אליי נטול כל התנסות, מלבד סטוצים אקראיים שמספרם מעיד על פוטנציאל שלא מומש. הוא לא אהב, לא התאהב, לא היה נאהב ולא התעסק בעניינים האלו כי בעולם שלו אז, לא היה לזה מקום.
 
קיבלתי בחור בניילונים. יד ראשונה מעובד קק"ל בכיר. בחור חדש שאחרי ארבעה חודשים בעיר הגדולה - התאהב חזק. מבלי שהספיק לטרוף, לזלול ולחוות את נפלאות פולחן הבשר של שבט ההומולולו. זה אולי נשמע קצת הספדי, אבל גם לא הספיק לחוות התאהבות בתחושה האחרת, של פעם שנייה. למזלי, הוא לא רואה את זה כך. הרפתקאות רגשיות מעולם לא עניינו את הבחור שלי. מבחינתו התמזל מזלו על הפעם הראשונה ולא אכפת לו שאין לו הזיות מאקסים קודמים או כמה כתמי חיים על הלב. הוא רואה את העבר שלי כמפתח ידע שעזר לנו לאורך הדרך, ואני יודע שאילו היה נאלץ לצאת לזוגיות חדשה היה מעדיף בחור מנוסה עם חוויית חיים עשירה לא פחות מזו שלו.
 
מר בובליל. אני חולה עלייך. אולי כי אתה מזכיר לי את אבא שלי, שגם הוא קצת ניאנדרתלי לפעמים.
אבל קח בחשבון יוסף, שהסיכוי של הבובלילה הגדולה והקולנית שלך להשיג את החזן הוא זעיר, ממש כמו הכריזמה של המודחת ג'ני. אסור לך להטיל וטו שנשען על טענה כזאת כשאתה ניגש לתת את הדעת על טעמה של בתך במין השני. תעשה את ההערכה לא על פי דעות קדומות ומגדר כל כך צר, קטן וחד משמעי, אלא על פי החתן המיועד עצמו בח"ל אמן וב"ה. אם הוא גרוש הוא לא מוצע ב-SALE ואתה לא תאמין בובליל, אבל חזנים חתיכים, אפילו גרושים, שמחביאים גוף שרירי מתחת לטלית, נחשבים לקלאסיקה בז'אנר הפנטזיות של הרבה ליאונים בארץ ישראל, כאלה שישמחו להניח יד וגם את שתיהן - על בחור משובח מיד שנייה.עוד ב- "מילים של גבר"
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by