בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
מיניות באמא  
פורנו בהריון  
 
 משחקים בגדול     צילום: אילוסטרציה: אימג`בנק/gettyimages    
מיניות באמא  |
 
לימור גריף

פורנו בהריון נשמע אולי חולני, אך מסתבר כי ישנם לא מעט נשים בהיריון או כשאלו שהיו בהריון, ולא מעט גברים שלא פוסלים את ההנאה מפורנו של נשים הריוניות, בדרך כלל בתקופת החודשים שבין החמישי לשביעי. על מה כל המהומה? יצאנו לברר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
כבר מזמן הפסקנו לעשות עניין מסרטים כחולים ופורנוגרפיה, במיוחד עם הנגישות הגבוהה בעידן האינטרנט, אך מה באשר לפורנו של נשים בהריון? האם מדובר בפרה קדושה? האם מי שמתעסק בכך אכן עובר את הגבול שמגדירות הנורמות החברתיות?
 

זיכרון מחדר המיטות

זכרונות מתוקים
 זכרונות מתוקים  
 צילום: אילוסטרציה: אימג'בנק/gettyimages 
 
אם תעשו גוגל על פורנו בהריון תגיעו אל אתרי הפורנו הרגילים, שבתוכם מגוון רחב של בחירה יצירתית משהו, אליו נשאבת גם קטגוריית ההריון. התגובות של הגולשים חצויות: חלקם להוטים על הפורנו הביזארי שמסמל קינקיות לכשעצמה, וחלקם נגעלים עד מאוד. לדבריו של רוטרי יישכר, סקסולוג ומטפל זוגי, אותן נשים הריוניות שמופיעות בסרטי פורנו עושות זאת בשל מטרה אחת קדושה ונעלה: כסף. לטענתו, סקס בהריון אינו מושך עד מאוד נשים בהריון ובהחלט לא מושך אותן להצטלם באותה התקופה. מאיה מלכה זילברמן מטפלת זוגית ומשפחתית חושבת מעט אחרת. אך גם אליה נגיע. לגבי הגברים שמתעניינים בפורנו נשים הריונות, הסוגיה היא אחרת. רוטרי מסביר שמדובר בשני סוגים שונים של גברים: "הסוג הראשון עוסק באותם גברים שהתחילו להתעניין בפורנו הריוני כי בת זוגם שהייתה בהריון "ייבשה" אותם. מדובר במצב שבו האישה נתפסת כקשה להשגה, אז הגבר מתעורר יותר, חושק יותר, רוצה יותר. בעיקר כי מדובר במשיכה אל האסור, אז הם נמשכים דווקא אל נשים בהריון שכן מסוגלות לספק את תאוותם וכן יכולות לעשות את מה שבנות זוגם אינן יכולות". את הסוג האחר של הגברים, מקטלג רוטרי כאותם גברים שנהנו ממיניות מוגברת בזמן שבת זוגם הייתה בהריון. "ישנן נשים שבזמן הריון, בשל עודף הורמונים ועוד מיני משתנים, תשוקתן מוגברת. הגברים זוכרים זאת כחוויה של אישה תאוותנית, וזה מה שכל גבר צריך ורוצה עד מאוד".
 

הטבע דואג לנו

 
מאיה מלכה זילברמן, מתמחה במיניות מסבירה כי ההתגרות של גברים מנשים בהריון היא יותר מנורמלית. "מבחינה אבולוציונית האישה מושכת את הגבר גם בזמן הריון כדי שלא ייווצר מצב שהגבר המפרה ילך לדרכו לאחר שכבר הפרה". תעלומה? נראה כי האבולוציה לא טועה. הטבע לא ידאג שנשים תיכנסנה להריון ואז יפקיר אותן. היא מחדדת את דבריו של רוטרי: "לפעמים הזיכרון של אישה תאוותנית בהריון נטבע במוח, ואז הגבר באמת רוצה לשחזר את החוויה המדהימה של סקס עם אישה בהריון".

גם היא מקטלגת את הגברים הנמשכים לפורנו בהריון לשני סוגים: האחד עוסק במשיכה להריון ממשי – אישה בהריון, אשתך או אשת השכן. והשני הוא משיכה לפורנוגרפיה באינטרנט בכלל. "המשיכה לפורנוגרפיה כוללת בתוכה גם נשים בנות 80, שמנות מאוד, מכוערות מאוד, קוקסינלים וגם הריון – זהו סוג של פטיש שנקשר לעיוות צורתי". לדבריה, מדובר בשני סוגים מנוגדים: "גבר שנמשך לאישה אמיתית ולא וירטואלית בהריון וגם רוצה לשכב איתה, מבטא רצון שמעיד על בריאות נפשית ומינית כאחת. כל היתר, הווירטואליים למיניהם, נקשרים לפטיש שמעיד על פחד ממימוש היחסים עם אישה בהריון".
 
 

למה גברים מתגרים מנשים בהיריון?

רוטרי מסביר ששני הסוגים הקלאסיים של הגברים שמתגרים מנשים במצב הריוני, מתמקדים בעיקר בעובדה שבזמן ההריון חלה תפיחה של אזורי המין הנשיים, השפתיים החיצוניות של איברי המין גדלות, מתרחבות ואף נראות לעין, דבר שבהחלט מגרה יותר הרבה מאוד גברים.
 

מה לגבי נשים שנמשכות לפורנו בהיריון?

רוטרי: "כפי שכבר ציינו, בזמן ההריון מתעוררים הורמוני המין, והנשים נמשכות לפורנו בהריון בגלל הריגוש, הסקרנות, ובשל רצונן להרגיש תאווה. הפורנו ללא כל ספק עושה את העבודה".
 

נשים בהיריון נפגעות כשבני זוגן נמשכים לפורנו בהיריון, מדוע?

בחדרי חדרים
 בחדרי חדרים  
 צילום: אילוסטרציה: אימג'בנק/gettyimages 
 
"אם האישה פתוחה ומבינה את המניע זה בהחלט יכול להחמיא לה", מסביר רוטרי ומוסיף כי בזמן הריון הדימוי העצמי לא פועל כתקנו ואף נמוך יותר. היא יכולה לנווט את זה אליה. לגבי הנשים שנפגעות מהפורנו וחושבות שהוא מגעיל, הוא מנמק בעובדה שלאישה תמיד קשה לקבל את חיפושיו של הגבר בשדות זרים. עצתו היא שנבין שגם צפייה היא פנטזייה טובה שעוזרת לנו פחות להשתמש במוח, והריון עבור חלקינו אינו תקופה מינית במיוחד, קלה או מושכת, אז למה שלא ניעזר?

לדבריה של זילברמן הפגיעה הנשית ברורה: נשים נפגעות כשהגבר לא רוצה אותן. "תקופת ההריון, בניגוד למחשבה היומיומית, היא דווקא תקופה שבה האישה רוצה בקרבה וגם ביחסי מין". אז למה הרבה נשים אומרות שהן לא רוצות? "כי הן לא יודעות שהן רוצות, כי כשהן מדמיינות את אמא שלהן בתת ההכרה, שוכבת עם מישהו בזמן שהן היו עובר ברחמן, הן מגלות תמונה שהיא קשה לתפיסה. אנחנו לא מצליחות להבדיל בין מי שאנחנו באמת (באמת חרמניות בהריון), לבין מי שאנחנו אמורות להיות על פי הדעות הקדומות של החברה, מה ששטף את ראשינו במשך השנים".

נראה כי הסטיגמה קובעת שנשים אמורות לא לרצות גברים בזמן הריון. זילברמן מפרגנת לגברים וטוענת שהם יודעים יותר ומחוברים מיידית למה שהם רוצים, בעיקר כשזה נוגע לסקס, "הם לא מתערבבים עם תחושות מוקדמות. גברים לא שבויים בתת הכרה של אחרים. אותו הדבר לגבי פורנו, אישה לא תודה שהיא נהנית מפורנו בכלל, וזה כולל גם את הדברים הביזאריים. מאוד מפריע לי שאישה לא מודה שהיא נהנית מפורנו, בגלל שזה מאוד לא תרבותי. פורנו הוא עניין אסתטי – יש אנשים שאוהבים משהו אפילו אם הוא לא בריא במנות גבוהות, ויש אנשים שלא יגעו בזה כי זה לא בריא".
 

מה לגבי נשים שרוצות לצלם את עצמן עושות סקס בהריון, צילום ביתי?

תקופה פוטוגנית
 תקופה פוטוגנית  
 צילום: אילוסטרציה: אימג'בנק/gettyimages 
 
"לצלם את עצמן עושות סקס בזמן הריון, זה כמו לצלם לידה", טוען רוטרי ומוסיף כי מדובר ברצון של האישה לראות את עצמה. "לרוב הנשים בהריון דימוי עצמי נמוך, למרות שהן שוכחות כי בדרך כלל לגברים אין בעיה עם זה". לגבי הנשים שמגלות את המיניות מחדש בהריון, מצדיעה זילברמן ואומרת כל הכבוד: "אני בעד להנציח הריון. כמה הריונות יש לאישה אחת? אם בני זוג מנציחים מיניות בהריון זה מעיד על קשר טוב, אך כמובן חשוב להקפיד על מידתיות נכונה. אם נעשה זאת בטעם טוב, נוכל להוכיח שאישה היא ייצור מיני יותר מגבר, רק שבמציאות המערבית אין לנו גישה לזה. אנחנו פשוט יותר חסודות. הריון יכול להיות מצב שבו נוכל לנצל את המיניות השופעת ולרכב על הגל".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by