בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
הורים וילדים 
משחקים במרחב המוגן 
 
 משחקים באש     צילום: יוני רייף    
הורים וילדים |
 
אמא נענע 10

מנסים להעביר את הזמן בחדר הממוגן תחת מטר הקסאמים? קיבצנו את מיטב משחקי הקופסה, שינעימו את זמנכם וישכיחו לרגע את המתרחש מסביב

 
 
 
 
 
 
 
 
 

הרמז

משחק הבלשים הקלסי בו צריך לגלות מי הרוצח, במה הוא משתמש ואיפה. משחק ל - 4 משתתפים מתאים לכל המשפחה ולכל גיל. מחיר: 139.99 ש"ח, להשיג בטויס אר אס.
 

מונופול אלקטרוני

בעידן המתקדם, לא באופן הכלכלי דווקא, ילדינו כבר לא יכולים להתספק רק בבתי מלון, שאלות מזל ובתי כלא. המונופול האלקטרוני החדש מכיל לוח, כלי משחק ממתכת, שטרי קניין (אתרים ציבוריים, מרכזי תחבורה, אתרים), קלפי מזל והפתעה, כרטיסי אשראי, יחידה ממוחשבת, בתים, בתי מלון ו-2 קוביות. המשחק פונה לגיל הבוגר יותר, אך גם הילדים נהנים להיות כמו המבוגרים ולהתחיל לתרגל שימושים בכרטיסי אשראי וחשבונות בנק בגיל צעיר. מחיר: 149.99 ש"ח, להשיג ברשת טויס אר אס ברחבי הארץ.
 
מונופול אלקטרוני. כובשים את עזה?
 מונופול אלקטרוני. כובשים את עזה?   צילום: יח"צ  
 

גו

בעיתות מצוקה הכי טוב להפעיל שיקול דעת ואסטרטגיה. לשם כך, כדאי שתכירו את GO - משחק לוח אסטרטגי העתיק ביותר בעולם שהומצא בסין לפני יותר מ 4,000 שנה. המשחק משלב אלמנטים פשוטים של לוח, אבנים, עיגול וקווים היוצרים משחק מרהיב ומדהים ברמת היצירתיות והחשיבה. להשיג ברשת טויס אר אס ברחבי הארץ.
 
 

למה ? כובע !

משחק חדש מבית "קודקוד" לפיתוח תפיסה חזותית. משלב מהירות תגובה, זריזות בחשיבה ובלכידת הקלף המתאים. הילדים מפתחים מיומניות חברתיות בסיסיות, נהנים בצוותא, ומתחרים בינהם ברוח טובה. הערך המוסף של המשחק, פיתוח תפיסה חזותית. תירגול שילובים של צורה, צבע וטקסטורה. במשחק 3 קוביות: קוביית צורה, צבע ומרקם. כל משתתף בתורו, משקשק ומטיל את שלוש הקוביות ביחד. הקוביות מורות על צירוף של צבע, צורה ומירקם. כל המשתתפים מתחילים מיד לחפש את הכובע שמתאים לשלוש ההגדרות. הראשון שמוצא את הכובע המתאים, מכריז בהתלהבות "למה? כובע!" ולוכד אותו בזריזות באמצעות חובט שבראשו תפסן פלסטיק שנצמד לקלף הרצוי, ומביא אותו לזוכה. אם לכדת את הקלף הנכון זכית באסימון. המנצח: הראשון הוא מי שצובר 6 אסימונים. מחיר: 88 ש"ח, להשיג בחנויות הצעצועים ברחבי הארץ.
 
מהירות חשיבה. למה כובע?
 מהירות חשיבה. למה כובע?   צילום: יח"צ  
 

ארץ עיר ועוד

המשחק המוכר ארץ עיר, עבר שדרוג קל והפך לארץ עיר ועוד. הוא מוגבל בזמן באמצעות שעון חול. יש לו בורר אותיות שבו אנו מדלגים על השלב של "אאאאלללףףף" (לציין את האות א' כמובן) שבה חלק מהמשתתפים סופר את האותיות במהירות שיא ואחרים באיטיות רבה. כל משתתף בתורו, מרים קלף, מקריא בקול את ההגדרה שעל צידו האחורי ומסובב את הבורר. סטופ. מה יצא? איזו אות? הופכים את שעון החול והזמן מתחיל לרוץ. מבית "קודקוד", מחיר: 34 ש"ח.
 

דומינו

כולנו קיבלנו תזכורת מרהיבה, במשימת דומינו ראלי בבית "האח הגדול". דיירי הבית קיבלו אלפי יחידות של לבני דומינו והתבקשו לבנות מסלול דומינו, במשך 3 שעות, בכל הבית, עפ"י שירטוט שקיבלו מ"האח הגדול".

דומינו ראלי דאבל דילר: מכונית אלקטרונית המסדרת את אבני הדומינו בשני טורים ישרים ומקבילים, באופן אוטומטי באמצעות מחסניות המחוברות אליהן. מחיר 136 ₪.

דומינו ראלי צ'לנג'ר: תגובת שרשרת של גולה המחליקה במורד המסלול המהיר וגורמת למפולת אבני דומינו ומשגרת טיל לאוויר ממשגר מיוחד. אנשי חלל עוזרים להפיל עוד ועוד שורות של אבני דומינו ובנוסף ספינת חלל מיוחדת פותחת 5 מסלולי אבני דומינו שונים. מחיר 200 ש"ח.

דומינו ראלי ורטיגו: מפולת אבנים במסלול מיוחד במינו הכולל מסלול מעוקל, מסלול "גב גמל" ומסלול לולאה. מחיר 65 ₪.

דומינו ראלי אקסטרים: מסלול הכולל מגדל, מעלית, מדרגות שדוחפות גולה, מסלול לולאה שמעיף אבן דומינו הממשיכה להפיל את האבנים האחרות. הכל כיד הדמיון והיצירתיות של המשתתפים. מחיר 112 ₪. יצרנית: "קודקוד", להשיג בחנויות הצעצועים ברחבי הארץ.
 
אפקט הדומינו
 אפקט הדומינו    צילום: יח"צ  
 

ידעתי הצלחתי

"ידעתי הצלחתי" הוא משחק צבעוני ומאתגר, פותח בקפידה ע"י צוותים מקצועיים, בו נחשף הילד, בצורה הדרגתית מובנית, למושגי יסוד ויכולות בסיסיות. במשחק חידונים המחולקים לנושאים: שיכות, צורות, צבעים ודוגמאות, יחסיות והפכים, הבחנה בפרטים, מיון והכללה, מילים ומספרים. כל קבוצת כרטיסים בנושא מסוים ממוסגרת בצבע שמייחד אותה. הכרטיסים ממוספרים מ-1 עד 24 בדרגת קושי עולה.

איך זה עובד? לחיצה בו זמנית על הנקודות שליד שני הפריטים. אם הפתרון נכון, נדלקת נורה והמשחק "אומר" מצוין, נפלא וכו'. אם הילד לוחץ על נקודות שגויות, המכשיר פשוט לא מגיב ואפשר לנסות שוב ושוב עד ההצלחה. בפעמים הראשונות מומלץ לשחק יחד, הורים וילדים. הקשר החם, השיתוף והעבודה יחד מחזקים את בטחונו של הילד ומהוים גורם חשוב של חברת "קודקוד", מחיר: 114 ש"ח, להשיג בחנויות הצעצועים ברחבי הארץ.
 

אבאלון

אבאלון הוא משחק אסטרטגיה בעל מראה ומבנה לוח ייחודיים. משחק אסטרטגיה אלגנטי לשני שחקנים, שמכיל לוח משחק משושה, 14 כדורים לבנים ו - 14 כדורים שחורים. מטרתו של כל שחקן היא להיות הראשון לדחוק את היריב. מחיר: 149.99 ש"ח, להשיג ברשת טויס אר אס ברחבי הארץ.
 

צ'ינה טאון

"צ'ינה טאון" הוא משחק מלהיב ותחרותי לכל המשפחה, שבו כלי המשחק הינו מקלות צ'ופסטיקס ומגרש המשחקים: צלחת מסתובבת במרכז השולחן ובתוכה חלקים חלקלקלים. סוג של ארוחה משעשעת עם 0 קלוריות והרבה הרבה צחוק, כיף וקורדינאציה. לכל משתתף צלוחית אישית וצ'ופסטיקס. עליו להניח את הצלחת האישית במרחק 20 ס"מ מהקערה המרכזית המסתובבת. המטרה: להעביר חלקים חלקים לצלחת האישית בלי שיפלו ולזכות בנקודות שנקבעו לחלק החלקלק בתפריט. מותר להפריע? מותר ומקובל להפריע למשתתף אחד להרים חלקלק. אבל אסור באיסור חמור לעשות זאת אם החלקלק כבר באוויר. משחק מבית "קודקוד", מחיר: 104 ש"ח, להשיג בחניות הצעצועים ברחבי ארץ.
 
להתחרות ולשכוח. צ'יינה טאון
 להתחרות ולשכוח. צ'יינה טאון    צילום: יח"צ  
 

המלך אמר

נכון שכיף לשחק הרצל אמר, או המלך אמר בגרסה האנושית החיה, אך גם הגרסה האלקטרונית העדכנית לא תאכזב אתכם. זהו משחק אלקטרוני על שטיח צבעוני ענק בקוטר של כ-70 ס"מ, עם ארבעה חיישני מגע: אדום, כחול, צהוב וירוק. מיועד לפעילות עם הידיים בלבד. המשחק מבוסס על זכרון ומהירות תגובה. מפתח את יכולת הריכוז והקורדינציה.

"המלך אמר" של חברת "קודקוד" מכיל שני משחקים לבחירה:
בלחיצה על Mode 1 - זכורותי, לחיצה על Mode 2 - תפוסותי. המטרה לזכור ולחזור בלחיצה באמצעות כפות הידים על רצף הצלילים ההולך ומתארך. אם מצליחים לחזור על הרצף בדיוק בסדר הנכון, זוכים בנקודה. אם טועים לא נורא , רק מפסידים נקודה. המטרה לצבור 99 נקודות. המשחק מיועד לשימוש בידים בלבד. אם עוזבים את המלך אמר יותר מדקה הוא נכבה באופן אוטומטי. מחיר: 180 ש"ח, להשיג בחנויות הצעצועים ברחבי הארץ.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by